Android TV’deki uygulamalara izinler nasıl verilir veya kaldırılır

Android TV’deki uygulamaların farklı izinlerini nasıl yönetebileceğinizi size göstereceğiz. Bu bölümün menüsü Android’dekine benzer olsa da, rotaya erişmek biraz sıkıcıçünkü birkaç adım atmanız gerekiyor.

Ancak, bu adımları izlerseniz, birkaç saniye içinde bileceksiniz. her uygulamanın hangi izinleri kullandığıuygulamalarının davranışı üzerinde kontrol sahibi olmak için bunları iptal edin veya istediğinizi verin.

Android TV’de izinleri yönetin

{«videoId»:»x7zngd8″,»autoplay»:true,»title»:»SMART TV’NİZ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR: İLK 11 ÜCRETSİZ ANDROID TV UYGULAMASI»}

Android TV’deki izin yönetimi menüsü Android’dekine çok benzer, ancak bulunduğunuz yola erişmek çok sezgisel değil. Her uygulamanın hangi izinlere sahip olduğunu öğrenmek için şu adımları izlemelisiniz:

  • Ayarlar
  • cihaz tercihleri
  • Depolamak
  • Paylaşılan dahili depolama
  • Uygulamalar
  • Tüm uygulamaları görün
  • izinler

Android TV: Smart TV'nize hükmedecek 23 numara ve işlev

Resim 2606

Gördüğün gibi, Android TV’de depolama alanından uygulama listesine erişiyoruz ve önümüze uygulama listesi geldiğinde, sadece istediğimize ve içeride izinlere tıklamamız yeterli.

Android TV’de, televizyonun donanımı olmadığı için uygulamalar Android’deki kadar izin istemez. Ancak bazen olması gerekenden fazlasını isteyebilirler.

Android’de olduğu gibi, uygulamaların çalışması için bir dizi izne ihtiyacı vardır, ancak kesinlikle gerekli olmayan diğer izinleri bizden isteyebilirlerbu yüzden onları kontrol altında tutmak için onlara bakmaktan asla zarar gelmez.

Android TV’li bir cihazınız varsa, en iyi uygulamalarla derlemelerimiz olduğunu, Google TV’li Chromecast için en iyi püf noktaları veya bu işletim sisteminde ustalaşmak için en iyi püf noktaları olduğunu unutmayın.

– Haberler Android TV’deki uygulamalara izinler nasıl verilir veya kaldırılır aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…