Android TV ile televizyonunuzda veya cihazınızda Apple TV’nin havadan duvar kağıtları nasıl bulunur

İtiraf etmeliyim ki Apple TV’de en çok dikkatimi çeken yönlerden biri dikkatli ekran koruyucusu. Bilgisayar boştayken oynatılan hava videoları. Ama sadece Apple TV’de mi? Ve burada size bir sürpriz getiriyoruz, çünkü Bu ücretsiz uygulama sayesinde bunları TV’nizde de görebilirsiniz.

Bununla birlikte, Android TV’li bir televizyona veya Google işletim sistemine sahip bir set üstü kutuya veya dongle’a ihtiyacınız var. Bu iki gereksinimden birini karşılıyorsanız, Google Play Store’dan bir uygulama indirmeniz yeterli ve TV’niz ekran koruyucuyu etkinleştirdiğinde keyfini çıkarın. Ve dikkat, çünkü bağımlılık yapıyor.

TV’nizdeki Apple TV duvar kağıtları

Hava Hawaii

Daha fazla yol vermeyeceğiz. Söz konusu uygulamaya Aerial Dream denir ve yaptığı şey adından da anlaşılacağı gibi. dayalı ekran koruyucular ünlü yerlerin kuşbakışı görüntüleriyle ağır çekim videolar.

1

Uygulama artık sır sunmuyor. Bu durumda televizyona indirildikten sonra, görüntülerin kaynağını seçmeniz yeterlidir. Dava için, beş nesil Apple TV arasında seçim yapabiliriz2015’ten 2019 modeline.

2

Hepsinde Full HD (1080P) veya 4K çözünürlükte görsel kullanma imkanımız olduğu gibi, ilgimizi çekmeyenleri de devre dışı bırakabiliyoruz. Benim durumumda 4K’da yalnızca Apple TV 2019’dakileri aktif bıraktım ve uygulama bunlardan beslenecektir.

Üç

Birkaç seçenek daha sunuldu. Konumu, ekranın bir köşesindeki saati veya devre dışı bıraktığım bir ilerleme çubuğunu görün. Bu noktada bize sadece televizyonun genel ayarlarına gitmemiz kalıyor.

Beş

Bir Amazon Fire TV Çubuğuna Üçüncü Taraf Android Uygulamaları Nasıl Yüklenir

dört

Bu noktada, belirli bir yer “Ekran koruyucusu” her markaya göre değişiklik gösterebilir. Kullandığım modelde, “Genel düzenlemeler”, “Gelişmiş” ve “Ekran koruyucusu”. o anda ben seçtim “Hava Rüyası” ekran koruyucu için varsayılan yazı tipi yerine yazı tipi olarak ve bekleme süresini beş dakika olarak ayarladım. Sonuç bu.

Örnek vermek

Ayrıca uygulamada iyi miktarda bant genişliği tüketebilecek bir uygulama olduğu konusunda uyardıklarını da yorumlayın, bu yüzden yeterli kapasiteye sahip bir ağımız varsa kurulumunu öneririz ve özellikle sınırlı mobil tarifelere tabi değilsek.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/74/70/a2/600ea7764bd22f3ec9/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/01/66/24/60267ec94bd22fd25d/orijinal/las-mejores-apps-para-tu-smart-tv-top-11-aplicaciones-para-android-tv-gratis- bq.jpeg»}

Bunun nedeni bu videolar yerel değil, akışta okunuyor. Ve sundukları yüksek kalite göz önüne alındığında, önemli miktarda veri tüketimi oluştururlar. macOS için de benzer uygulamalar mevcut ve bu videolardan sadece birinin 4K kalitesinde boyutu birkaç gigabayta ulaşıyor.

Hava Rüyası

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Android TV ile televizyonunuzda veya cihazınızda Apple TV’nin havadan duvar kağıtları nasıl bulunur aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…