Android telefonunuzda GTA V oynamak ister misiniz? Nasıl yapılacağını açıklıyoruz

Bu eğitimde size nasıl oynayabileceğinizi göstereceğiz. Android cep telefonunuzda veya tabletinizde GTA 5 PS4’ün Uzaktan Oynatma özelliğinin yardımıyla veya Xbox Game Cloud aracılığıyla.

Grand Theft Auto veya GTA olarak da bilinen efsane, Sadece en popüler video oyunu efsanelerinden biri değil, aynı zamanda en çok satanlardan biridir.. En son oyunu olan GTA V, PlayStation gibi platformlarda en çok indirilenlerden biri ve yeryüzünde henüz denememiş birinin olması nadirdir.

Aksiyon, mizah ve özellikle bolca özgürlük dolu inanılmaz bir video oyunu olmasına rağmen, GTA V yalnızca yerel olarak masaüstü konsollarda veya bilgisayarlarda oynanabilir. Google uygulama mağazasından satın alınabilen GTA destanındaki diğer oyunların aksine, bir cep telefonunda beşinci taksitten yararlanamazsınız ki bu, gerektirdiği güce göre normaldir.

Ancak, sahaya kapı koyamazsın. Android’in iyi yanı, sonsuz olasılıkları ve eğer cep telefonunuzda GTA V oynamak istiyorsanız, bunu biraz hileyle de olsa yapabilirsiniz.

Android telefonunuzda veya başka herhangi bir PS4 oyununda GTA V oynamak için gerekenler

Aradığınız şey bir tür GTA V Mobile veya sızdırılmış bir GTA V APK ise, mevcut değildir. Bu nedenle açıkçası herhangi bir indirme yapmayacağız GTA V APK Android cihazımızda. Bizim durumumuzda ihtiyacımız olan şey bir PlayStation 4, bir Android telefon -bunun Sony olması gerekmiyor- ve iyi bir internet bağlantısı. Bir noktada, GTA V’nin Google Stadia veya Xcloud (Xbox Streaming) gibi diğer akış platformları aracılığıyla da mevcut olması mümkündür. Ancak şu anda cep telefonumuzda GTA oynamanın tek yolu PS4 Remote Play kullanmak.

Oturma odamızda veya oturma odamızda Sony konsolun keyfini çıkarmaktan daha iyi bir şey olmadığı kesin olsa da, ailemizden biri kullanıyor diye en sevdiğimiz hobimizi ilk kez mahvetmemiz olmayacak. Hiçbir şey olmuyor çünkü size daha önce de söylediğimiz gibi, Play Store’dan sadece PS4 Remote Play’i yüklememiz gerekiyor. akıllı telefonumuzu bir televizyonmuş gibi kullanmak.

yapmamızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. PlayStation 4’ümüzü akıllı telefonumuzla eşleştirin GTA V veya başka herhangi bir favori video oyunlarımızın keyfini çıkarabilmek için. Ayrıca, Sony konsolunun tüm içeriğini görüntüleyebilmenin yanı sıra, bir Bluetooth denetleyicisi veya DualShock 4’ün kendisini kullanmanızı önermemize rağmen, mobil cihazı bir denetleyici gibi kullanabileceğiz.

Android için en iyi PlayStation (PSX) emülatörleri

Uygulama yüklendikten sonra yapmanız gerekenler PlayStation 4’ümüzü yapılandırın:

  • Ayarlara gideceğiz, Remote Play bağlantı ayarları ve seçeneği etkinleştireceğiz.
  • Bundan sonra Ayarlar, Hesap Yönetimi’ne geri dönün, PS4’ünüzü birincil olarak etkinleştirin.

Bütün bunlar bittiğinde, sadece PS4’ü ve akıllı telefonumuzu açmamız gerekecek. aynı Wi-Fi ağında ve GTA V’nin veya kütüphanemizde bulunan diğer herhangi bir oyunun keyfini çıkarmak için uygulamayı başlatın.

ilgilenir misiniz | Cep telefonunuz için en iyi GTA V duvar kağıtlarını indirin

Açıkçası, deneyim bir televizyonla aynı olmayacak, ancak bizi bazı sıkıntılardan kurtarabilir. DualShock 4 kontrol cihazımızı akıllı telefonumuzla eşleştirmek istediğimizde şunu unutmayın: Android 10’a ihtiyacımız olacak.

Bu kolay ve basit yolla Android telefonumuzda PlayStation 4 oynayabiliriz. Ama dikkat et, Remote Play, diğer iOS cihazları ve Windows/Mac bilgisayarlarla da uyumludur. Biz oyuncular daha ne isteyebiliriz?

Xbox Game Pass ile Android’de GTA V oynayın

Game Pass ile Android'de GTA V

Game Pass ile Android’de GTA V.

Ancak sadece PlayStation kullanıcıları değil Grand Theft Auto V oyna Android cep telefonlarında. Xbox Game Pass Ultimate abonesiyseniz, GTA V’nin bulut sürümü Nisan 2021’den itibaren aboneliğinize dahildir, böylece şunları yapabilirsiniz: cep telefonunuzda GTA V oynayın.

Bunu yapmak için Game Pass Ultimate Activa aboneliğine ek olarak ihtiyacınız olan tek şey, cep telefonunuzda android için xbox game pass uygulamasıve cep telefonunuza bağlanabilen, resmi Xbox One gibi uyumlu bir denetleyiciye sahip olun.

Daha fazla bilgi: Microsoft Cloud Gaming’i Galaxy Note20 Ultra üzerinde test ettik: Xbox’ınızın yerini alabilir mi?

Her iki şey de hazır olduğunda, uygulamaya Android cep telefonunuzdan erişin ve Microsoft hesabınızla oturum açtığınızda, cep telefonunuzdan oynanabilecek tüm oyun kataloğunu göreceksiniz. GTA V. Oynamaya başlamak için onu seçmeniz yeterlidir.

şunu belirtmekte fayda var GTA V Oyun kumandası olmadan oynanabilecek Xbox Game Cloud oyunlarından biri değil, bu nedenle cep telefonunuzdan oynayabilmek için kesinlikle birine ihtiyacınız olacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android telefonunuzda GTA V oynamak ister misiniz? İlk olarak Andro4all’da yayınlandığı için nasıl yapıldığını açıklıyoruz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…