Android için YouTube’a En İyi 7 Alternatif

YouTube, çevrimiçi bir video aramak için başvurduğumuz ilk platformdur, ancak isterseniz bunun ötesinde bir yaşam da vardır. görünüm gibi kendi içeriğinizi yayınlayın diğer kullanıcılarınki.

Bu yazıda, bugün kullanabileceğiniz en iyilerini önermek için YouTube’a benzer platformları araştırıyoruz. Bazıları daha popüler, bazıları daha az, ama bunların hepsi YouTube’a alternatiflerin ilginç bir kataloğu var eğlenebileceğiniz, öğrenebileceğiniz, heyecanlanabileceğiniz ve nihayetinde en iyi çevrimiçi videoların keyfini çıkarabileceğiniz.

YouTube’a alternatif arıyorsanız, bulabileceğiniz en iyileri bunlar.

Android için YouTube’a en iyi alternatifler

Kullanıcılar tarafından çevrimiçi videoların tüketimi son yıllarda önemli ölçüde arttı ve bunun sorumlusu kısmen YouTube. Belirli bir videoyu aramak için platforma girmek kolaydır ve içeriğini inceleyen saatlerce kal.

Katalog ve çok sayıda işlevi, YouTube’u video paylaşmak ve izlemek için en sevilen uygulama haline getirir, ancak YouTube’a benzer platformlar Ayrıca size sunacakları harika şeyler var. Bunlar en iyi alternatifler:

  • heyecan

  • IGTV

  • Günlük hareket

  • video

  • 9GAG

  • meta kafe

  • TED

heyecan

Mobil cihazlarda Twitch Prime

Twitch, şüphesiz şu anda en popüler uygulamalardan biridir.

Oyun dünyasının takipçisi son yıllarda köpük gibi büyüdü ve bunun kanıtı Twitch’in başarısı. Genellikle YouTube Gaming ile karşılaştırıldığında, Twitch, video oyunları alanına odaklandıgrup veya bireysel oyunları canlı yayınlayabilme, diğer oyuncuların videolarını izleyebilme, kullanıcılarla sohbet edebilme vb.

Daha fazla bilgi: Twitch’in sizi 2021’de yasaklayabilmesinin 3 nedeni

League of Legends, Call of Duty, Minecraft… En önemli oyuncuların bulunduğu Twitch’te kaliteli içerikten yoksun olmayan bir platform olan Twitch’te tüm oyunlara yer var. Video oynatmaya gelince, yüksek tanımlı ve yatay formattakendinizi oyun deneyimine daha iyi kaptırmanızı sağlayacak.

İlgili tüm gönderileri bulmak için en sevdiğiniz oyunun etiketine tıklamanız yeterlidir. YouTube artık ihtiyacınız olanı size sunmuyorsa Twitch’e gidin, favori kanallarınızı takip edin ve sohbeti kullanın dünyanın her yerinden oyuncularla iletişim kurmak için.

IGTV

IGTV, görmek istemediğiniz dikey videolarla Instagram özet akışınızda görünecek

IGTV, Instagram kullanıcıları arasında giderek daha popüler hale geliyor.

IGTV’nin lansmanını öğrenir öğrenmez, Instagram’ın içerik oluşturucular için kendi platformuyla YouTube’u avladığını zaten belirtmiştik. Instagram uygulamasının içinde olmanın verdiği destek aptalca değil, bu yüzden IGTV zaten bir marka olmayı başardı. YouTube’a iyi bir alternatif.

IGTV’de videoların izlenmesi, Instagram’da olduğu için cep telefonlarından Instagram kullananlara yöneliktir. portre ve tam ekran formatı. Bu platformda her zevke uygun içerik var, dilerseniz yeni videolar keşfetmek istiyorsanız YouTube’a alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Instagram TV’ye video yüklemeden önce akılda tutulması gereken 3 ipucu

İçerik oluşturucular Instagram televizyon kanallarının kendileridir, yani kullanıcıyı takip ederseniz, IGTV’deki kanallarını da aynı şekilde takip edeceksiniz. Bir kullanıcının bu platforma yüklediği videoları görmek için Instagram’dan profiline gidin ve buton çubuğunun ortasındaki IGTV butonuna tıklayın. Sen de yapabilirsin bu içeriğe doğrudan IGTV uygulamasından erişin.

Günlük hareket

Dailymotion, küresel olarak ikinci video akış platformudur

Dailymotion, küresel olarak ikinci video akış platformudur

“En iyi videoların evi” tam olarak buna odaklanan bir platformun sloganıdır. görsel-işitsel içeriği yükleyin, görüntüleyin ve paylaşın. Her ay yaklaşık 3.500 milyon video görüntülemesi toplayan bir oyuncu olan Dailymotion tarafından oluşturulan topluluğu şu ana kadar yaklaşık 300 milyon kullanıcı oluşturuyor.

Müzik videolarından TV şovlarına, Dailymotion, tüm izleyiciler için çok çeşitli içeriğe ev sahipliği yapıyor, ayrıca yarı profesyonel kısa filmlerin yaratıcıları için alan da dahil. Tüm bunlar, dünyanın en önemli video platformlarından biri olarak kendisini pekiştirmesine ve YouTube’a benzer platformların kaliteli içerik sunduğunu göstermesine olanak sağladı.

Uygulamayı indirin, girin, izlemek istediğiniz videoyu arayın veya yeni cevherleri keşfetmek için hizmetin algoritmalarının sizi yönlendirmesine izin verin. Eğer istersen kendi içeriğinizi yükleyin, sorunsuz yapabilirsiniz ve böylece 300 milyon Dailymotion kullanıcısının önünde sizin için yeni bir boşluk açın.

video

2004, YouTube’a harika bir alternatif olan Vimeo’nun doğum yılıydı. Bu yüksek çözünürlüklü video platformu, 2018 sonunda rakibinin düşüşünden sonra tarihinin en iyi 90 dakikasını elde ederek genellikle Google’ın hizmet hatalarından yararlanıyor.

Ancak Vimeo sadece bunun için değil, işlevleri ve platformundaki içerik çeşitliliği ile de öne çıkarılmalıdır. hakkında konuşuyoruz reklamsız YouTube’a en iyi alternatifkullanıcılarına harika ses ve görüntü kalitesi de sunuyor.

İçerik oluşturucular söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabilirler. videolarınızı yüklerken farklı planlar. Temel planın haftalık 500 MB sınırı vardır, ancak bu rakam aylık 6 Euro (Plus – haftada 5 GB), 16 Euro (Pro – haftada 20 GB), 40 Euro ( İş – Haftalık limit yok) veya ayda 70 Euro (Premium – sınırsız canlı akış).

9GAG

Uygulama 9GAG

9GAG’da komik ve kısa videolar bulabilirsiniz.

Yüzünüzle GIF’ler ve memler oluşturmak için en iyi uygulamalardan biri olmanın yanı sıra, 9GAG’da çoğunlukla viral olan eğlenceli bir kısa video kataloğu bulabilirsiniz. Ne zaman boş bir slotunuz varsa, en komik videoların keyfini çıkarmak ve diğer kullanıcılarla birlikte onlar hakkında yorum yapmak için bu uygulamaya girebilirsiniz.

meta kafe

Uygulama Meta Kafesi

Metacafe, video izlemek için ücretsiz bir uygulamadır.

Filmler, video oyunları, müzik, televizyon ve spor Bunlar, bu video platformunun uzmanlaştığı kategorilerdir. Vimeo veya Dailymotion gibi diğer alternatiflerden daha az popüler olmasına rağmen, Metacafe belirli bir videoyu bulmanız gerektiğinde size yardım edebilir.

İçeriği görüntülemeye ek olarak, Metacafe’de kendi takipçi topluluğunuzu oluşturmak için onu yükleyebilirsiniz. boyut sınırı yok Video yüklemeye gelince, bu, istediğinizi yayınlamanızı kolaylaştıracak. Ancak bu platformun kısa videolara odaklandığını unutmamalısınız.

TED

TED uygulaması

TED uygulamasında, onları çevrimdışı izlemek için en iyi konuşmaları indirebilirsiniz.

TED bir uygulamadır tüm TED Konuşmalarını toplayın, teknoloji, eğlence ve tasarım konulu konferanslar, her kategoride son derece alakalı kişiler tarafından çevrimiçi olarak verilir. Öğretici olan bu konuşmaları görmek isterseniz, 100’den fazla dilde altyazı.

Ayrıca, TED uygulamasında şunları yapabilirsiniz: en çok ilginizi çeken konferansları indirin Cep telefonunuzda İnternet bağlantınız olmadığında onları görmek için. Android’inizle ayrıca favori konuşmalarınızı favorilere kaydedebilir veya Chromecast ve Android TV aracılığıyla yayınlayabilirsiniz. Kısacası en ilgi çekici içeriklerle YouTube’a bir alternatif.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için En İyi 7 YouTube Alternatifi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…