Android için Tinkovu: Uzun mesafeli ilişkilerde alevi canlı tutan bir uygulama

COVID-19 pandemisi, geçtiğimiz yıl evde daha fazla zaman geçirdiğimiz ve bir bakıma özellikle sevdiklerimizle olan mesafelerin arttığı anlamına geliyordu. Tinkovu olarak tasarlanmış bir uygulamadır mesafeli ilişki desteği.

Tinkovu gibi bir şey çiftler için bir mesajlaşma uygulaması bu, WhatsApp veya Facebook ile rekabet etmeye çalışmaz, aksine diğer kişiye onları hatırladığınızı hatırlatmak için fotoğraflar, metinler, sesli notlar veya hiçbir şey içermeyen küçük özel mesajlar (veya Tinks) göndermenize izin vermeye odaklanır.

{«videoId»:»x7znh1w»,»autoplay»:true,»title»:»Hangi VIDEO CALLING uygulaması DAHA AZ VERİ kullanır_»}

basit bir kayıt

Takma ad

Tinkovu’nun avantajlarından biri, bir telefon numarası veya e-posta ile kaydolmanıza gerek olmamasıdır. Uygulamayı açar açmaz, karşılama sihirbazı size gösterilir ve işiniz bittiğinde seçim yapmanız gerekir. bir kullanıcı adı, uygulamanın otomatik olarak sayısal bir kod eklediği. Her ikisini birleştirerek, benzersiz tanımlayıcınız olacaktır.

Bu arkadaş kodu, başka bir kişinin – partnerinizin – sizi arkadaş listesine eklemek ve size Tinks göndermeye başlamak için kullanması gereken koddur. Tinkovu, eski mesajlaşma uygulamaları gibi çalışır, yani. dostluk karşılıklı olmalı iletişim kurmaya başlamadan önce.

arkadaşlarını ekle

Arkadaşlar

Tinkovu’ya kaydolmak kolaysa, biraz daha gizli olsa da arkadaşlarınızı eklemek de o kadar kolay. Başlangıçta Tinkovu’nuz boş olacak, bu nedenle yapmanız gereken ilk şey ayarlara (dişli çark simgesi) gidip üzerine dokunun. Arkadaş olarak ekle.

Bir arkadaş eklemek için, her ikisini de belirtmelisiniz. sayısal kod olarak arkadaş kodu ona eşlik eden Tamam’a basmak, diğer kişiye bir arkadaşlık isteği gönderir; göndermeye başlamadan önce kabul etmesi gerekir. çınlar herbiri.

Kapatmanın götürmediği şey: flört uygulamaları yeni tarih türleri ile hızla artıyor

Her türlü tink

Bu basit yapılandırmadan sonra “bir şeyler” göndermeye başlayabilir veya çınlar. Var çeşitli tink türleri mevcuttur, hiçbir şey içermeyen basit bir bildirimden fotoğraflar veya ses klipleri gibi mesajlaşma uygulamalarına daha tipik multimedya öğelerine kadar. Tink türünü değiştirmek için yanlara kaydırmanız veya okları kullanmanız gerekir.

standart tinkler

Tink Gönderdikleriniz ve diğer kişiye ulaşanlar

Standard Tinks’in içinde hiçbir şey yoktur, bunun yerine şöyle bir şeydir: birinin seni düşündüğüne dair bildirimler. Bir bakıma size yedi yıl önce sansasyon yaratan ve sadece merhaba demenizi sağlayan Yo uygulamasını hatırlatıyor. Standart bir Tink gönderdiğinizde, diğer kişi, bir başkasını geri gönderme seçeneğiyle birlikte birinin “sizi düşündüğüne” dair bir bildirim alır.

Fotoğraflar

medyatik Ne gönderdiğiniz ve alıcıya nasıl göründüğü

evet gizemli Tink Yeterince sahip olmadığınız içerik olmadan, ayrıca resim gönder kamera simgesine geçiş. Bu seçenek, kamerayla fotoğraf çekmenize veya cep telefonunuzda bulunan bir fotoğrafı eklemenize olanak tanır.

Sonuç, WhatsApp veya başka bir mesajlaşma uygulaması aracılığıyla fotoğraf göndermeye benzer, ancak önizlemenin görüntülenme şekli ekranda deneyimi biraz farklı kılıyor.

Çizimler

O çizdi Ayrıca bunları doodle ve gönderebilirsiniz

Tinkovu ile sahip olduğunuz ilginç bir seçenek, elle çizim yapmak ve bir kişiye gönderin. Uygulama size aralarından seçim yapabileceğiniz 14 renkten oluşan bir palet ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için boş bir tuval sunar. Bir silgi aracı ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç fırça boyutu dahildir.

sesli notlar

tinkvoz

Ne metin ne de resim yeterli olmadığında, ayrıca kısa bir sesli mesaj kaydet nerede olursa olsun, ortağınıza göndermek için. Bunu yapmak için mikrofon simgesine geçmeniz ve mesajınızı kaydetmeye başlamanız yeterlidir.

metinler

Orta Doğu Ayrıca bir ömür boyu metin mesajları gönderebilirsiniz.

Tinkovu’da daha geleneksel metin mesajları için de yer var. Text Tinks, bir bildirime özel metin birinin sizi düşünmesi ve uygulamanın geri kalanı gibi, size en uygun şekilde kullanabileceğiniz: sonsuz aşkınızı ilan etmekten en çılgın şakalarınızı yapmaya kadar. Bu seninle diğer kişi arasında.

gelecek mesajlar

Gelecek Planlanmış mesajlar, belirtilen saate kadar diğer kişiye ulaşmaz.

Karşınızdaki kişiye söylemek istediğiniz bir şey varsa ama henüz zamanı gelmediyse, kronometre çıngırakları tam size göre. Bunlar metin mesajları diğer kişi doğru an gelene kadar açamaz belirttiğiniz.

MSN’deki gibi “Normal” sohbet ve uğultu

gıdıklamak Diğer kişinin cep telefonunu titreştiren vızıltı veya “gıdıklama” gönderebilirsiniz.

Tinkovu, iki kişi arasındaki akıcı bir sohbetten ziyade gün boyunca ara sıra mesajlar göndermek için bir uygulama olarak tasarlanmıştır, ancak benzer bir şeyi aşağıdakilerden de elde edebilirsiniz. konuşma görünümü.

İçinde konuşmaların geçmişine ve karşılıklı alışverişlere başvurabilirsiniz. çınlar, ancak yalnızca kısa mesaj gönderebilirsiniz. Konuyla ilgili en merak edilen şey ise üst kısımda bulunan titreşim ikonuna basarak, Messenger vızıltısının eşdeğerini gönderir diğer kişiye, cep telefonunun birkaç saniye titreşmesine neden olur.

Tinkovu hem Android hem de iOS için kullanılabilir ve Google mağazasından kısa bir süreliğine kaybolmasına rağmen, Google Play’e geri döndü yazar bazı hataları düzelten bir güncelleme yayınladıktan sonra.

Tinkovu - Uzun mesafeli dostluk

Tinkovu – Uzak mesafe arkadaşlığı

  • Geliştirici: Vayland
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Eğlence

– Haberler Android için Tinkovu: Uzun mesafeli ilişkilerde alevi canlı tutan bir uygulama aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…