Android için Telegram’a en iyi 8 alternatif

Son aylarda, olduğundan daha popüler bir araç haline geldi. Ancak buna rağmen, uçtan uca şifrelemenin olmaması gibi nedenlerle Telegram’a geçmeyi reddedenler var. bireysel sohbetler ve gruplar. Neyse ki onlar için hala varlar. Telegram’a iyi alternatifler bu kullanılabilir.

Bugün gözden geçiriyoruz oradaki en iyi alternatifler hepsi Android’de ve bazı durumlarda iOS cihazlarda da bulunan kağıt uçak mesajlaşma uygulamasına.

Android’de kullanabileceğiniz en iyi Telegram alternatiflerini keşfedin.

Telegram’a alternatifler: kullanabileceğiniz en iyi şey

toplamda biz seçtik Telegram’a çok iyi 8 alternatif 2021’de indirilebilir ve kullanılabilir. Bunların büyük çoğunluğu gizlilik ve güvenlik odaklı mesajlaşma uygulamalarıTelegram’ın oldukça önem verdiği ve uygulamanın son birkaç yılda popülerlik kazanmasını sağlayan iki yönü.

sinyal

Signal, ultra güvenli bir mesajlaşma uygulaması.

WhatsApp’ın kurucu ortağı Brian Acton’un Signal’in geliştirilmesi için 50 milyon dolar bağışlamak üzere Facebook’tan ayrılmaya karar vermesi tesadüf değil. Ve işte bu ultra güvenli mesajlaşma uygulaması Telegram’a var olan en iyi alternatif haline geldi.

Kullanıcılarının gizliliği ile daha güvenli ve saygılı bir uygulama olmanın yanı sıra, son birkaç aydır yeni özellikler ve araçlar ekleyin Signal’i bir çok daha eksiksiz mesajlaşma uygulaması.

Signal’i herhangi bir platformda indirmek ücretsizdir.

Naber

WhatsApp ve WhatsApp Web

WhatsApp ve WhatsApp Web çeşitli cihazlarda.

Kusursuz ve Facebook’un bu uygulamayla ilgili stratejisi ne kadar şüpheli olursa olsun, gerçek şu ki WhatsApp hala Telegram’a en iyi alternatif arkadaşları ve ailesi ile iletişimde kalmak isteyenler için.

Ve o ki Facebook’un mesajlaşma uygulaması kullanıcı tabanı Telegram’ınkinden çok daha büyük2.000 milyondan fazla kişiye ulaşıyor.

Ayrıca, gibi avantajlar ekledik tüm sohbetlerde ve aramalarda uçtan uca şifrelemeve çok uzak olmayan bir gelecekte uygulama, aynı hesabı aynı anda birkaç cihazda kullanma olasılığı gibi konularda Telegram’ı yakalayacaktır.

WhatsApp’ı indirmek herkes için tamamen ücretsizdir.

Delta

Öncekilere göre çok daha az bilinen bir alternatif olmasına rağmen, Delta en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olmayı hedeflemektedir. Bunu yapmak için, yaratıcıları seçti benimsenmesini kolaylaştırmak Uygulamayı kullanmak için bir hesap oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırarak.

Ve bir hesap oluşturmak zorunda kalmadan herkes Delta’yı tamamen ücretsiz olarak kullanabilir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey Bir e-posta adresi.

Bu şekilde, yaratıcıları şunu belirtir: diğer popüler mesajlaşma servislerine benzer bir arayüzün arkasında, merkezi olmayan ve güvenli bir iletişim platformunu gizler. Tüm veriler cihazda kalır ve hiçbir zaman Delta’nın sunucularıyla herhangi bir bilgi paylaşılmaz. Çünkü başlamak için herhangi bir sunucu bile yok.

Gönderiler

Google Mesajları

Google’ın mesajlaşma uygulaması.

Bu Telegram’a en iyi alternatifler Bugün var olan ve çoğu Android kullanıcısının cep telefonlarına indirmesi bile gerekmeyecek.

bu Google’ın yerel mesajlaşma uygulaması işleyişini RCS protokolüne dayandırır ve bu iletişim kanalını kolayca aktif hale getirmek mümkündür. zengin mesajlaşma deneyimi eski SMS’leri geride bırakan ve örneğin, resim ve video gönder daha büyük, gerçek zamanlı okuma göstergeleri ve çok daha fazlasını elde edin.

viber

10 yılı aşkın bir geçmişe sahip, viber çekiciliğine yenik düşmek zorunda kalmadan belirli bir popülerliğini koruyan Telegram’ın birkaç alternatifinden biridir. whatsapp’a kopyala.

Bugün Viber, aşağıdaki gibi işlevlerle başlangıçta olduğundan çok farklı bir uygulamadır. 20 üyeye kadar görüntülü grup görüşmelerikaybolan mesajlar, animasyonlu çıkartmalar, varsayılan uçtan uca şifreleme ve çok daha fazlası.

üçlü

Threema sadece ödeme seçeneği Telegram’a alternatiflerin bu seçimi. Maliyet €3,99ve karşılığında bir ultra güvenli mesajlaşma servisi hangi kullanılabilir tamamen anonim.

Uygulama, açık kaynaklı bir projeye dayanmaktadır ve işlevleri arasında şu olasılığı buluyoruz: sohbet edin veya sesli arama yapın varsayılan olarak uçtan uca şifreleme ile. Ayrıca, olanak sağlar uygulamayı herhangi bir cihaz üzerinden kullanın Threema Desktop sayesinde.

ikiz beni

Yaratıcıları iddia ediyor Twinme güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır kişisel verilerinizi sormaz, saklamaz veya kullanmaz. Aslında, hizmeti kullanmak için bir hesap oluşturmanıza bile gerek yok. Ayrıca telefon numaramızı da istemiyor.

Buna rağmen, fonksiyon sayısı açısından Telegram’ın çok gerisinde değil. aramalar ve görüntülü aramalar, şifreli sohbetler ve kullanışlı çocuk modu evin en küçüğünün akrabalarıyla güvenli bir şekilde iletişim kurmasını sağlar.

Tel

Tel, mesajlaşma uygulaması.

Bir cep telefonu ve bir bilgisayarda Wire mesajlaşma uygulaması.

biri olduğu için birçok ödül ve takdirle oradaki en güvenli mesajlaşma uygulamalarıWire, Telegram ve diğer şifreli iletişim hizmetlerine harika bir alternatif haline geldi.

sunucularınız Avrupa Birliği içinde yer alan -Tam olarak İsviçre’de- bu da bize platformun veri koruma konusundaki mevcut AB düzenlemelerine uymayı taahhüt ettiğini garanti ediyor. Uygulama izin verir bir e-posta adresi veya telefon numarası kullanarak bir hesap oluşturunve işlevleri arasında bulduğumuz aramalar ve görüntülü aramalar, hem bireysel hem de grup, sohbetler, GIF’ler, çıkartmalar, sohbetlerde entegre arama, gönderilen mesajları silme imkanı ve çok daha fazlası. Onun kod açıkve uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Telegram’ın en iyi 8 alternatifi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…