Android için TeamViewer’a En İyi 7 Alternatif

takım görüntüleyici muhtemelen ana araçtır bilgisayarınıza uzaktan erişin dünya çapında milyonlarca insan için. Onun istikrar, güvenlik ve basitlikteknik servis görevleri yapmak veya hatta dosyalarınıza başka bir cihazdan erişin yürütmek çok kolaydır.

Ancak, var TeamViewer’a farklı alternatifler o kadar popüler değil, doğrudan cihazınıza kurabileceğiniz kadar işlevsel ve güvenli tamamen ücretsiz android.

Android için TeamViewer’a En İyi 7 Alternatif

Bu sebeple bir seçki hazırladık. Bilgisayarınızı Android’inizden uzaktan kontrol etmek için en iyi 6 uygulama özleyemeyeceğin. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, onları keşfetmek için bize katılın.

Daha fazla bilgi: Android 2021 için WhatsApp’a En İyi 6 Alternatif

Ücretsiz Android için TeamViewer’a en iyi alternatifler

  • Chrome uzak masaüstü
  • herhangi bir masa
  • AirDroid
  • Uzak Masaüstü 8
  • birleşik uzaktan kumanda
  • Splashtop Personel
  • VNC Görüntüleyici

Chrome uzak masaüstü

Chrome uzak masaüstü

Tamamen ücretsiz TeamViewer’a en iyi alternatiflerden biri Chrome Uzaktan Masaüstü

muhtemelen biri TeamViewer’a en iyi alternatifler tamamen ücretsiz ve kullanımı kolay. Chrome Uzaktan Masaüstü ile, nerede olursanız olun doğrudan Android cihazınızdan bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oturum açmak yalnızca birkaç adım sürer.

Bunun için sadece ihtiyacınız olacak bir uzantı kullanarak uzaktan erişimi yapılandırma Google Chrome tarayıcınıza ve Android cihazınıza yüklediğiniz bilgisayarınıza sınırlama olmadan erişin. Şüphesiz, kullanımı çok basit, güvenli ve hepsinden önemlisi ücretsiz olduğu için mevcut en iyi seçeneklerden biridir.

herhangi bir masa

Anydesk, ekip görüntüleyiciye bir alternatiftir

Bilgisayarınızı uzaktan kontrol etme seçeneklerinden biri Anydesk

için en iyi seçeneklerden biridir. android cihazınızdan bilgisayarınızı uzaktan kontrol edin. Başlıca özellikleri arasında öne çıkan bir TLS 1.2 şifrelemesi aracılığıyla banka düzeyinde güvenlik ve 4096 bitlik RSE anahtarlarının değişimi, böylece bağlantınızın ele geçirilmesinden korkmadan girebilirsiniz.

erişiminize uygulamalar, dosyalar ve ayarlar anında ve sayesinde sınırsız çalışır. düşük kaynak tüketimiağırlığını azaltmayan takım performansı. Ek olarak, yerel ağları, neredeyse varolmayan gecikme yani sürekli 60 fps ortamında çalışmak mümkün.

En sonunda, AnyDesk uyuyor kullanılabilir bant genişliği ve verimli bir şekilde kullanabilmek, cep telefonunuzda mobil data kullanımı ile bile 100 KB/sn hızdaki bağlantılarda sorunsuz çalışabilmek.

AirDroid

AirDroid

AirDroid, mevcut en iyi mobil yönetim sitelerinden biri olabilir

AirDroid o biri TeamViewer’a en iyi alternatifler Play Store’da bulunan mobil yönetim. Bu uygulama ile Windows, Mac, Linux dosya aktarımları, mobil cihazları uzaktan kontrol etme, PC’den mesaj alma ve gönderme gibi farklı etkinlikler gerçekleştirebileceksiniz.

Teamviewer esas olarak bilgisayarınızı cep telefonunuzdan yönetmek için tasarlanmış olsa da, AirDroid ile cep telefonunuzu PC’nizden yönetebilirsiniz; bu, cihazın elinizde olmadığı veya aramaları, mesajları bekletebileceğiniz veya yönetebileceğiniz birçok durumda çok kullanışlıdır. herhangi bir uygulama

Cep telefonunuzu kullanamadığınız, ancak bilgisayarınıza erişiminiz olduğu anlarda size yardımcı olacak çok eksiksiz ve çok yönlü bir araçtır. Ayrıca, tamamen ücretsizdir.

Uzak Masaüstü 8

Uzak Masaüstü 8, ekip görüntüleyiciye benzer bir programdır

Remote Desktop 8, bilgisayarınıza tam erişim sağlamak için mükemmeldir

Ayrıca şöyle bilinir Microsoft Uzak MasaüstüWindows bilgisayarınızı bir Android cihazdan uzaktan kontrol etmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Bağlandığınızda, sahip olacaksınız yöneticiye bağlı olarak PC’nize veya sanal uygulamalara ve masaüstlerine tam erişimuzak kaynaklara erişin, bağlantı merkezinden bağlantıları yönetin, yüksek kaliteli video ve ses iletin ve her zaman verileriniz ve uygulamalarınızla güvende.

bir özellikle Windows bilgisayar kullanıcıları için harika bir alternatif ve bilgisayarınıza uzaktan ve tamamen ücretsiz olarak erişmek istiyorsunuz.

birleşik uzaktan kumanda

birleşik uzaktan kumanda Android’de uzaktan erişim uygulamalarından biridir mevcut en eksiksiz ve çok yönlü. ile uyumludur Windows, Mac ve Linux bilgisayarlarmobil cihazınızı bir Wi-Fi ağınız üzerinden evrensel uzaktan kumanda veya Bluetooth’u seçin.

Kolay kurulumu, ağınızdaki otomatik sunucu algılaması, sunucu parola koruması ve güçlü şifrelemesi onu bir ideal araç Bilgisayarları için uzaktan kumandaya ihtiyaç duyanlar için.

Splashtop Kişisel – Uzak Masaüstü

Bu bir uzak bir masaüstüne sahip olmak için mükemmel ve çok eksiksiz bir alternatif bilgisayarınıza girmenizi sağlayan Windows veya Mac mobil cihazınızın rahatlığından.

İle birlikte sıçrama yapabilirsin yerel ağ üzerinden bilgisayarınıza izinsiz giriş yapın ve uygulamaları, belgeleri, e-postayı, web tarayıcısını ve hatta oyunları uzaktan yönetin.

Ek olarak, size izin veren bir işlevselliğe sahiptir. bilgisayarınızın kamerasına uzaktan erişin ve birinin bilgisayarınızı kullanıp kullanmadığına bakın, çok ilginç bir güvenlik işlevi. Denemeye değer ücretsiz bir uygulamadır.

VNC Görüntüleyici – Uzak Masaüstü

VNC Görüntüleyici bir dünyanın herhangi bir yerinden uzak bir masaüstüne erişim sağlayan uygulama bir Android cihaz kullanarak, aynı zamanda Mac, Windows ve Linux.

En göze çarpan özellikleri arasında, uzak masaüstü bulut hizmeti kullanarak bağlantı kolaylığıyapma yeteneği cihazlar arasındaki bağlantıları yedekleyin ve senkronize edin her birinde VNC Görüntüleyici aracılığıyla.

Bununla birlikte, üzerinde bir kaydırma çubuğu sağlar. gelişmiş tuşlar dahil sanal klavye Komut/Windows, Bluetooth klavye ve fare desteği ve daha birçok özellik gibi.

Daha fazla bilgi: Android için Instagram’a en iyi 7 alternatif

Artık Android için TeamViewer’ın en iyi alternatiflerini bildiğinize göre, bunların sizin için çok yararlı olacağını ve ihtiyacınız olduğunda bunlardan en iyi şekilde yararlanabileceğinizi umuyoruz. Bu makaleyi beğendiyseniz, Chrome Uzaktan Masaüstü’ne bir göz atın: ne olduğu, ne için olduğu ve nasıl kullanılacağı.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için En İyi 7 TeamViewer Alternatives girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…