Android için Spotify’a En İyi 9 Alternatif

Hiç şüphe yok ki Spotify, bulabileceğimiz en iyi müzik akışı hizmetlerinden biridir.Ancak, bu, oradaki tek iyi olanın olduğu anlamına gelmez. Google uygulama mağazasında Spotify’a imrenecek hiçbir şeyi olmayan başka birçok seçenek var. Aradığınız şey daha ucuz olsa da, Spotify Premium’u nasıl daha ucuza alacağınızla ilgili makalemize göz atabilirsiniz.

Aksine, istediğiniz şey Spotify’ı geride bırakıp yeni bir şeyler denemekse, bu yazımızda size göstereceğiz. 9 en iyi müzik akışı alternatifi Android için bulabileceğiniz

Spotify’a en iyi alternatif uygulamalar

Hangi müzik tarzını severseniz sevin veya podcast arıyorsanız, Bu 9 uygulama ile istediğiniz her şeyi dinleyebilirsiniz cep telefonunuzda Spotify olmasına gerek kalmadan.

gelgit

Bu listeye mükemmel bir uygulama ile başlıyoruz. Tidal şu ​​özelliklere sahip bir uygulamadır: 70 milyondan fazla şarkı, sınırsız atlama, çevrimdışı oynatma ve çok daha fazlası. Bu özellikler ücretli olsa da Tidal size 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Tidal’ı farklı kılan şey, sahipleri gerçek müzik sanatçılarıdıryakın gelecekte mükemmel bir projeksiyona sahip bir uygulamaya dönüştürmek.

Deezer

Deezer

Deezer, milyonlarca şarkı ve podcast’e sahip olmanın yanı sıra, Shazam uygulamasına benzer bir işleve sahip olduğundan, başka bir mükemmel seçenektir. şarkı avcısı Çalmakta olan şarkıların adını belirlemek için

Deezer Cep telefonunuzun pilinden tasarruf etmenizi sağlayan karanlık mod seçeneğine sahiptir.

SoundHound

SoundHound

SoundHound 300 milyondan fazla kez indirildi Dünya çapında başarısı, basit arayüzü ve çok sayıda işlevinden kaynaklanmaktadır. Örneğin, Spotify’dan geliyorsanız, o hizmette sahip olduğunuz çalma listelerini otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

İlave olarak Şarkıların sözlerini size gösteren LiveLyrics adlı bir işlevi vardır. onlar oynarken.

vatoz müziği

vatoz müziği Bu listedeki en az popüler uygulama olabilir, ancak bu onun değerini düşürmez. Daha çok kanallara odaklanan, yalnızca beğendiğiniz türdeki müzikleri dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bunlar 2000’den fazla kanal sanatçılara, anahtar kelimelere, müzik türlerine vb. göre ayrılırlar.

pandora

En popüler müzik akışı uygulamalarından bir diğeri, 100 milyondan fazla indirme ile Pandora’dır. Pandora, Spotify’a çok benziyorPlus ve Premium olmak üzere iki tür planla.

Pandora, basit sesli komutlarla arama yapmanıza, çalmanıza, atlamanıza, duraklatmanıza ve ses seviyesini ayarlamanıza olanak tanır.

ses bulutu

ses bulutu

Aradığınız şey en çok şarkı çeşitliliğiyse, SoundCloud, dünyadaki en fazla müzik ve sese sahip akış platformudur. Hakkında konuşuruz 200 milyondan fazla ses, şarkılar ve podcast’ler arasında. Spotify’da bulamayacağınız o az bilinen sanatçı, SoundCloud’da mutlaka vardır.

Youtube müzik

YuoTüp Müzik

Tabii ki devi dışarıda bırakamazdık Youtube müzik. Bu uygulama e vardıro en iyi ve en akıllı arama motorutek yapmanız gereken bir şarkıyı veya şarkı sözlerinin bir kısmını tanımlayan bir kelime söylemek ve kesinlikle onu bulacaksınız.

Amazon Müzik

Amazon Müzik

Amazon Müzik ile ilgili en iyi şey, Amazon Prime aboneliğinizle birlikte gelir, bu da diğer uygulamalara göre büyük bir avantajdır. Amazon Prime’ın tüm avantajlarını öğrenmek istiyorsanız buraya girin. Bu hizmete ek olarak Amazon, Amazon Müzik Sınırsız daha fazla şarkı çeşitliliğine ve özel yayınlara erişime sahip.

elmaMüzik

elma müziği

Sonunda, elimizde elmaMüzik, birçok kişinin bilmediği bir uygulama Android kullanıcıları için mevcut. Apple Music, başka hiçbir uygulamanın kıskanmayacağı çok çeşitli şarkılara sahiptir. İşlevleri diğerlerine benzer, ancak diğer uygulamalardan farklı olarak, Apple Music 3 ay ücretsiz sunuyor sadece bir tane yerine, ilk kez kullandığınız sürece.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Spotify’a En İyi 9 Alternatif girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…