Android için Ruhunuzu Çalmaya Çalışmayan 7 El Feneri Uygulaması

Cep telefonlarımız telefon görüşmesi yapmak, oyun oynamak, arkadaşlarımızla iletişim kurmak ve ayrıca hesap makinesi, takvim gibi araçlar olarak çift işlevler veya bugün elimizdeki durumda, el feneri.

Cep telefonunu bir el feneri olarak kullanmak zaten yaygın hale geldi ve çoğu Android modeli şu veya bu şekilde işlevselliği içeriyor. Sizinkinde durum böyle değilse veya önceden yüklenmiş el fenerine çok ikna olmadıysanız, burada size sunuyoruz. yedi güvenilir el feneri uygulaması, reklamsız, ücretsiz ve aşırı izinler olmadan.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1d/91/23/5eeb8b6f4bd22f67de/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4b/21/52/5eeb8d074bd22f6851/original/mini-apps-lanternas.jpeg»}

El feneri uygulamaları, bir kötü amaçlı yazılım yuvası

El feneri

El feneri uygulamaları neredeyse Android’in kendisi kadar uzun süredir bizimle birlikte ve bu süre zarfında belirli bir ün kazandılar ve tam olarak iyi değil. sıktır ki Google Play’de kötü amaçlı yazılımlardan bahsederken, belirli el feneri uygulamaları görünüyor yem olarak kullanılır. Vakalar, basit uygulamalardan en üst düzey reklamlara ve banka bilgilerini çalmak için Truva atlarına kadar uzanıyor.

El feneri uygulamaları, bu hak edilmiş şöhreti şu şekilde kazanmıştır: sık sık aşırı sayıda izin gerektirir gerçekleştirdikleri işlev için. Cep telefonunun flaşını açmak için, uygulamaların kameraya erişim iznine ihtiyacı var, ancak telefona, konuma, telefon tanımlayıcısına ve hatta SMS’e erişim gerektiren birçok el feneri uygulaması var.

Elmas fotoğraflı bir widget için 350 avro: bunlar en pahalı ve işe yaramaz Android uygulamaları

Güvenilir El Feneri Uygulamaları

Bunu akılda tutarak, seçimimiz şunları içerir: yalnızca gerekli minimum izinlere sahip uygulamalar: kamera, flaşı kontrol edin ve cihazı açık tutun. Ayrıca reklam veya entegre satın alma içermeyen ücretsiz uygulamaları da seçtik.

cep telefonunuzdaki

El feneri

Herhangi bir ek uygulamayı yüklemeye başlamadan önce, cep telefonunuzun el fenerini içermediğinden emin olmak en iyisidir. Büyük olasılıkla, zaten oradadır, ancak bazen biraz gizli olabilir. En yaygın olanı bulmaktır. hızlı ayarlarda cep telefonunun bildirim panelinde.

Bazı özelleştirme katmanlarında görünebileceği diğer yerler kilit ekranıdır, uygulama çekmecesinde veya ana ekrana eklemek için bir widget olarak. O hiçbir yerde mi? Sorun değil, güvenli alternatifler bulmak için okumaya devam edin.

simge meşale

simge meşalesi

Icon Torch adlı basit ve isabetli bir uygulamayla başladık. Yalnızca kameraya erişim izni gerektirir ve temelde arabirimi yoktur. Açtığınızda, mobil el feneri yanar. Ve tarihin sonu.

Flaş açıkken kalıcı bir bildirim görüntülenir, böylece şunları yapabilirsiniz: bildirimlerden kapat herhangi bir zamanda mobil. Bütün bunlar reklam veya afiş olmadan.

Simge Meşalesi - El Feneri

Simge Meşalesi – El Feneri

parlak el feneri

linter

Bir önceki uygulama size biraz kısa geldiyse, Parlak El Feneri bazı ekstra özelliklere sahip bir el feneri uygulaması Bu daha çok, bir tane düşündüğümüzde hayal ettiğimize benzer, ancak video reklamları veya veri hırsızlığı şeklinde hoş olmayan sürprizler olmadan.

Uygulamanın arayüzü pil seviyesini, saati ve el fenerini açıp kapatmak için bir düğmeyi gösterir. Flaşı kullanmaya ek olarak, şunları yapabilirsiniz: mobil ekranı el feneri olarak kullanbir dizi renk arasından seçim yapabilme.

parlak el feneri

parlak el feneri

Güç Düğmesi Torç

meşale

Mobil el fenerini olabildiğince hızlı açması gerekenlerdenseniz, Power Button Torch mobil flaşı açmak için basit bir uygulamadır. cep telefonunun kapatma düğmesine basmak belirli sayıda.

Uygulama, Android’in eski sürümleri için tasarlandı, ancak bugün hala çalışıyor. Ayarlarında, el fenerinin çalışması için bir zaman sınırı seçebilirsiniz. kendi kendine kapat. Güç düğmesine basmak sizi ikna etmezse, uygulamayı açıp el fenerini manuel olarak da açabilirsiniz.

Güç Düğmesi Torç/ El Feneri

Güç Düğmesi Torç/ El Feneri

android el feneri

internaflash

Flash Torch, telefonunuzu aşağıdakileri içeren bir el fenerine dönüştürmek için başka bir basit uygulamadır. bazı ekstra özellikler. Kolay modda kullanmak istiyorsanız, ışığı açıp kapatmak için uygulamayı açmanız ve üzerine dokunmanız yeterlidir.

Uygulama, el feneri için bir zamanlayıcı eklemenin yanı sıra arayüzünü beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır. patlamalarda flaşı kullanın (özelleştirilebilir bir aralıkla) ve neyi aydınlattığınızı göstermek için mobil kamerayı kullanan bir mod.

android el feneri

android el feneri

El feneriÜcretsiz

el feneri

Kesinlikle başka hiçbir şey yapmayan basit, ücretsiz, reklamsız bir el feneri uygulaması arıyorsanız, cevap bu olabilir. El feneri! Özgür sadece sana bir düğme gösterir: el fenerini açıp kapatmak ve hikayenin sonu için basarsınız.

Lehinde olan bir diğer nokta ise boyutudur, çünkü sadece 300 KB yer kaplar ve bu nedenle çok az boş alana sahip Android cep telefonları için idealdir. Ayrıca, 2.2 sürümünden itibaren Android ile geriye dönük olarak uyumludur.

El feneri!  Özgür.  Reklam yapmayın.

El feneri! Özgür. Reklam yapmayın.

  • Geliştirici: yaban hayatı
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Araçlar

Lamba Işığı Pro İzinsiz

İzinsiz lambalar

İzinsiz Light Lamp Pro, Android cep telefonunuzu bir el feneri olarak kullanmak için başka bir basit uygulamadır. Üç yıldır güncellenmediği için Android’in modern bir sürümünde açmaya çalıştığınızda bir uyarı veriyor. Yine de, hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya devam ediyor.

Uygulama size yalnızca iki düğme gösterir: biri mobil flaşı açmak için, diğeri ekranı aydınlatma olarak kullan. İkincisine dokunduğunuzda, tüm mobil ekran beyaz bir arka plana dönüşür.

Lamba Işığı Pro İzinsiz

Lamba Işığı Pro İzinsiz

El feneri Widget’ı

Araç

Son olarak tercih edenler için bir widget’tan el fenerini açma veya kapatma El Feneri Widget’ımız var. Adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca widget’ın kendisinden çalışır ve uygulamayı normal şekilde açarsanız, tüm göreceğiniz widget’ını kullanmanızı hatırlatan bir metindir.

Uygulamanın tek bir 1 x 1 boyutlu widget Bu, cep telefonunun flaşını bir anahtar olarak tahmin edilebilir şekilde açar veya kapatır. Tüm bunlar toplamda 100 KB’den daha az bir depolama alanı kullanıyor.

El feneri Widget'ı

El feneri Widget’ı

– Haberler Android için Ruhunuzu Çalmaya Çalışmayan 7 El Feneri Uygulaması aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…