Android için Rocket League, 2021’de bir yan ürün olarak geliyor: ‘Rocket League Side Swipe’ bize oynanışını gösteriyor

‘Rocket League’, PC’lerde ve geleneksel konsollarda bir ekosistemi paylaştığı diğer franchise’lar kadar manşet almamasına rağmen, gerçek şu ki, Anın ‘video oyunu’ fenomenlerinden birinden bahsediyoruz. Ve bir süredir, dürüst olmak gerekirse.

Şimdi her büyüklükteki arabanın birbirine karşı garip bir savaşta rekabet ettiği ünlü yarış oyunu. yıkım ve futbolu karıştır Cep telefonlarına gelecek. Özellikle Android sürümü yakında piyasaya sürülecek ve onay zaten tamamen resmi.

Android için Roket Ligi: 2021’de

Rocket League Yan Kaydırma

Artık ‘Rocket League’i hem işletim sistemi ne olursa olsun kişisel bilgisayarlarda hem de piyasadaki en klasik konsollarda oynayabiliyoruz, deneyimli Xbox ve PlayStation’a Nintendo Switch’i ekleyerek. Artık oyun cep telefonlarına doğru yol almaya başlayacak ve geldiğini göreceğiz. hem iPhone ve iPad hem de Android cep telefonları ve tabletler için.

Oyun, yeni mobil ekosistemine geçişle birlikte değişikliklere uğrayacak, ancak fragmanda kontrollerin basitleştirildiğini ve oyunun perspektifinin değiştirildiğini görebiliyoruz. Gelecekteki ‘Rocket League Side Swipe’ yandan bir bakış açısıyla oynanacak ve yapılabilir hızlı bire bir maçlar veya çiftler halinde rekabet edin.

Şu anda oynayabileceğiniz en iyi 26 ücretsiz video oyunu

Parmağınızı ekranda kaydırarak araba kontrol edilecek ve orada hem arabanın hızını hem de başlatmak istediğimiz yüksekliği belirleyebileceğiz. Oyun alanının her iki ucunda bulunan goller (veya sepetler) ile, karşı kaleye gol atmak için rakipten daha yetenekli olmamız gerekecek ve sadece oyun alanının zemini değil, tavanı da olacak. Tabii burada modeller üç boyutlu ama dünya değil. Her şey aynı uçakta oynanacak.

{«videoId»:»x80607q»,»autoplay»:true,»title»:»Rocket League Sideswipe — Oynanış Fragmanı»}

Oyun boyunca farklı arabaları ele geçirebilecek ve liglerde ve sınıflandırmalarda ilerleyip yükseldikçe onları kişiselleştirebileceğiz. Bu ilk açıklanmadı Oynanış oyun içinde ödeme alıp almayacağımız Daha hızlı ilerlemek için, ancak bu oyun tarzı bize tanıdık geliyor ve her şey böyle olacağını gösteriyor. Oyun halihazırda Avustralya ve Yeni Zelanda’da beta formunda oynanabilir durumda ve yakında dünyanın geri kalanında da görmeyi umuyoruz.

Daha fazla bilgi | Psyonix

– Haberler Android için Rocket League, 2021’de bir yan ürün olarak geliyor: ‘Rocket League Side Swipe’ bize oynanışını gösteriyor aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…