Android için Project Cars artık Google Play’de mevcut: böylece indirebilirsiniz

Project CARS’ı, ikinci baskısını, üçüncüsünü gördüğümüz ve şimdi sıra cep telefonlarında gördüğümüz masaüstü konsollarındaki yarış oyunu olarak biliyor olabilirsiniz. Geliştirici GAMEVIL zaten GO sürümünü hazırlıyor popüler yarış oyunu ve Google Play’de ön kayıt açtı.

Project CARS’ın masaüstü versiyonu ile karşı karşıyayız, bir simülatör, gerçekçi sürüşe odaklanan bir oyun, cep telefonlarında göreceğimiz versiyonda değişen bir şey. Aslında, «Git» soyadı, şöyle bir göz atmamıza izin verir: daha hafif bir oyunla karşı karşıya kalacağız.

Mobil cihazlarda hız yarışı

CARS GO Projesi

Ön kayıt dönemi zaten açık olan bu Project CARS GO daha çok bir arcade oyunu olmayı hedefliyor araç üzerinde çok fazla kontrole sahip olmayacağız. Aslında, web sitesinde hız referanslarının ötesinde bulacağımızdan çok daha fazla bilgi sunmuyorlar.

Android için en iyi 31 oyun: Xataka editörlerinin seçimi

Artık orijinal Project CARS’tan sorumlu Slightly Mad Studios şirketinin elinden çıkmayan ve şimdi GAMEVIL’e bağlı olan ve şimdilik Kendimizi tarak yapmakla sınırlayacağız gibi görünüyor ve aracın temel kontrolüne sahip olun. En azından oyunda hiçbir yön göstergesi görünmüyor.

CARS GO Projesi birkaç aydır ve aslında Avrupa ülkelerinde geliştirilmektedir. şimdi betayı deneyebilirsiniz. Beta testçisi olmak için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir ve hala mevcut olabilecek farklı hataları düzeltmek için oyunun sürümünü indirebileceksiniz.

CARS GO Projesi

Hafif bir oyun başlatmanın veya ev konsollarında halihazırda mevcut olan bir diğerinin arcade dokunuşlarıyla yeni bir şey olmadığını hatırlayalım. Microsoft zaten bir ile denedi Forza soyadından yararlanan Forza Caddesi.

CARS GO Projesi

CARS GO Projesi

  • Geliştirici: OYUN EVİL
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Bilinmeyen
  • Kategori: kariyer

üzerinden | AndroidPolis

– Haberler Android için Project Cars artık Google Play’de mevcut: böylece indirebilirsiniz aslen yayınlandı Android José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…