Android için Outlook’a En İyi 8 Alternatif: Google Play’de En Benzer Uygulamalar

Outlook, Microsoft’un kişisel ajandanız olarak hizmet veren ve istediğiniz kişiyle iletişim kurmanıza olanak tanıyan posta platformudur. Ancak, zaten bundan sıkılmış ve benzer başka bir seçenek arama ihtimaliniz var. Aynı nedenle, bugün size sunacağız Android için Outlook’a en iyi 8 alternatif. Google Play Store’da birbirine en çok benzeyen uygulamalar!

Daha fazla bilgi: Gmail’deki diğer hesaplardan gelen e-postalar nasıl görüntülenir?

Diğer e-posta yöneticileri gibi, Outlook’un ana işlevi, alınan ve gönderilen mesajları depolamanın yanı sıra e-posta almak ve göndermektir. Bu Microsoft platformuna bir alternatif arıyorsanız, doğru yere geldiniz..

Android için Outlook’a en iyi alternatifler

Outlook’a seveceğiniz 8 alternatif

  • gmail

  • Yahoo e

  • benimE-postam

  • su postası

  • mavi posta

  • E-posta-Hızlı ve Akıllı

  • Samsung Posta

  • Kanarya

gmail

Gmail’den bahsetmeden Outlook’un alternatiflerinden bahsetmek mümkün değil. Bunun sayesinde, Google’ın posta uygulaması bu listenin başında. E-posta hesabınızı temiz ve rahat bir arayüzden yönetmenize olanak tanıyan resmi Google posta istemcisi uygulamasından bahsediyoruz.

E-posta denilince ilk akla gelen platform kuşkusuz Gmail oluyor. Böyle Outlook’tan devralmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey Gmail uygulamasını indirmektir..

Gmail hesabınız yok mu? Ardından, Android’inizden nasıl kolay ve hızlı bir şekilde Gmail hesabı oluşturacağınızı açıklayan bu eğiticiye bir göz atın.

Yahoo e

Yahoo e

Yahoo e

Yahoo Mail, Gmail, Microsoft Outlook ve Yahoo hesaplarını düzenleyebileceğiniz bir e-posta uygulamasıdır. Düzenli bir posta kutusu, iyi özelleştirme seçenekleri, ek önizlemesi ve iyi miktarda depolama alanı sunar.

Kişiselleştirilmiş ayarlar, renkler ve bildirimler sayesinde, e-posta hesaplarınızı kolayca ayrı tutmak. Dolayısıyla, iş için Outlook, ev için Yahoo ve diğer her şey için Gmail kullanıyorsanız, Yahoo Mail sizin için mükemmel bir araç olacaktır.

benimE-postam

e-postam

benimE-postam

myEmail, Outlook’a başka bir alternatiftir Hotmail, Gmail, Yahoo, AOL, Outlook, iCloud, Live, Exchange veya GMX gibi ana posta sağlayıcılarıyla uyumlu ve IMAP veya POP3 ile etkinleştirilen diğer posta kutuları. O kadar popüler olmasa da, e-posta hesaplarınızı cep telefonunuzdan yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Alet tüm postalarınızı tek bir yerde güvenli bir şekilde tutar ve cep telefonunuzdan iletişimi basit ve hızlı hale getirir. İletileri okumanıza, yanıtlamanıza ve iletmenize ve ayrıca ekli dosyaları eklemenize ve görüntülemenize izin veren bir posta istemcisidir. Sadece e-postanız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir. Basit ve etkili bir uygulama!

su postası

Aqua Mail, Gmail, Yahoo, FastMail, Apple, GMX, AOL ve daha fazlasıyla uyumlu bir Outlook alternatifidir. Bu araç, Yahoo ve Gmail için “daha güvenli” bir oturum açma yöntemi (OAUTH2) kullanır. Ayrıca Dropbox, OneDrive, Box ve Google Drive gibi popüler bulut hizmetleri aracılığıyla bir yedekleme ve geri yükleme işlevine sahiptir.

Ve bu yeterli değilse, kontrol, sinerji ve kişiselleştirme sağlayan popüler üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyona sahiptirLight Flow, Gelişmiş SMS ve Arayan Kimliği, Cloud Print, Apex Launcher Pro, Nova Launcher/Tesla Okunmamış, Yönetici Asistanı, DashClock Widget, Tasker ve daha fazlasını içerir.

mavi posta

mavi posta

mavi posta

Blue Mail, kullanmanıza izin veren ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır ve modern bir tasarıma sahip birleşik bir gelen kutusunda aynı anda birden fazla e-posta hesabını yönetin. Blue Mail, Gmail, Yahoo, Office 365, AOL, Google Apps, Hotmail, Outlook, 1and1, iCloud, UO Zoho, GMX ve diğer tüm posta kutuları IMAP, Exchange (ActiveSync, EWS), POP3 ile uyumludur.

Bu uygulama hakkında en çok öne çıkan şey, zarif ve modern tasarımının yanı sıra sezgisel ve kullanımı kolay olmasıdır. Blue Mail’in tasarımı sizi daha üretken hale getirebilir her şeyin parmaklarınızın ucunda olacağı çok kişisel bir e-posta gelen kutusuyla. Ayrıca sürekli güncellenmektedir.

E-posta-Hızlı ve Akıllı

e-posta

E-posta – Herhangi bir Posta için Hızlı ve Akıllı e-posta

Bu uygulama, Google Play’de 4,5 ve 5 yıldızlı bir derecelendirmeye sahip olmasıyla öne çıkıyor. Araç size izin verir birçok farklı e-posta sağlayıcısıyla oturum açın. Ayrıca saniyeler içinde e-posta hesapları oluşturmanıza ve kolayca giriş yapmanıza olanak tanır.

sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Android telefonlarda zaten e-posta kullanan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüz. Outlook’a basit ve farklı bir alternatif arıyorsanız, bunu seveceksiniz.

Samsung E-posta

Bilmiyorsanız, Samsung’un Outlook’a mükemmel bir alternatif olarak hizmet veren Android için güçlü bir e-posta uygulaması. Bu, birden fazla kişisel ve iş e-posta hesabını yönetmenize olanak tanır.

Samsung Email ayrıca kurumsal EAS entegrasyonu, verileri korumak için S/MIME şifrelemesi ve sezgisel bildirimler ve SPAM yönetimi gibi kullanımı kolay özellikler sunar. Daha ne, eğer kurumsal düzeyde kullanırsanız, gerekli gördüğünüzde politikalarını yönetme fırsatına sahip olacaksınız..

Kanarya

kanarya postası

Kanarya Postası

Canary Mail, yazışmalarınızı PGP şifrelemesi ile korumak için harika bir e-posta uygulamasıdır. Uygulama, uçtan uca şifreleme ile birleştiğinde, makbuzları, e-posta şablonlarını, karanlık modu, akıllı bildirimleri ve çok daha fazlasını okuyun.

E-posta istemcisi, Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, AOL, Hotmail, MSN, Exchange, Microsoft, Protonmail, Thunderbird, mail.ru ve IMAP gibi tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerde birleştirebilir. A Android için Outlook’a ücretsiz ve güvenli bir alternatif.

Daha fazla bilgi: Gmail e-postalarınızı Telegram’dan nasıl alır ve yanıtlarsınız?

Sizi ikna eden olmadı mı? Ardından, Android için en iyi ücretsiz e-posta yöneticilerinin bu listesine bir göz atın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Outlook için En İyi 8 Alternatif: Google Play’deki En Benzer Uygulamalar yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…