Android için Mobdro çalışmayı durduruyor: TV izleme uygulaması engellendi

Bir Android cep telefonunda TV izlemek için en iyi bilinen uygulamalardan biri geliştirmesini kapattı: Mobdro, uygulamanın en son sürümü olarak 2.2.8 sayısını bırakarak web’den kayboluyor. Akışlara erişim kaldırıldığından bu uygulama artık çalışmıyor: Mobdro, korunan içeriğin ihlali nedeniyle yasal takibata tabidir.

Bir Android cep telefonunda TV izlemek çok karmaşık değil çünkü kanalların hem canlı hem de isteğe bağlı içerik için kendi akış platformları var. Ardından, TDT Kanallarında olduğu gibi tüm ücretsiz yayınların keyfini çıkarmak için genel uygulamalarımız var. Web’den TV’ye erişmek bile mümkündür. Ve yıllardır erişim sağlayan uygulamalardan biri de şu anda mevcut olmayan bir uygulama olan Mobdro. İndirdiyseniz, kaldırmak en iyisidir..

Mobdro çalışmayı durdurur ve web’den kaybolur

Mobdro

Uygulamanın maruz kaldığı aksaklık, Mobdro kanallarından telif hakkıyla korunan içeriğe erişim. Google tarafından yapılan açıklamada da gördüğümüz gibi, Hindistan kriket derneği Mobdro’yu o ülkenin Premier Ligi’ni izinsiz yayınladığı için kınadı. Bu nedenle, uygulama alanları kapatıldısize farklı kanal yayınlarına bağlantılar sağlamak için uygulamayı güncelleyenler dahil.

Cep telefonunuzla DTT izlemek için en iyi uygulamalar

Archive.org’da gördüğümüz gibi, Android için APK’nın indirildiği resmi Mobdro alanı, en son 6 Ocak 2021’de aktifti. Kısa bir süre sonra kapatılan bir yönlendirme yaşadı. Ve uygulamanın en son sürümü olan 2.2.8, o zamandan beri hizmet vermeyi durdurdu. kanal listelerine erişilemiyor. Diğer sürümler de çalışmıyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4a/f2/e2/5f47a9793bef07e236/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2f/a9/e2/5f47a87d4bd22f4a3b/orijinal/miniatura-iptv.jpeg»}

Mobdro’nun başvurusu ve resmi sayfası dolaşımdan kaldırıldı Yazılımı aramaktan ve indirmekten kaçınmak en iyisidir: Bulaşma olasılığı çok yüksektir. Ayrıca uygulama ne kadar yüklenmiş olursa olsun mobdro çalışmayacak. Akış hizmeti artık etkin değil.

– Haberler Android için Mobdro çalışmayı durduruyor: TV izleme uygulaması engellendi aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…