Android için Microsoft Office’e en iyi 7 alternatif

cep telefonunuz olabilir güçlü iş aracı. Bunu yapmak için, sadece doğru araçlara başvurmanız gerekir. Ve kaçırılmaması gereken araçlardan biri iyi bir ofis paketi belgeleri okumanıza, oluşturmanıza veya değiştirmenize izin verir.

Microsoft Office’ten bıktıysanız veya yalnızca Microsoft uygulamalarına iyi bir alternatif arıyorsanız, bugün size bir liste getiriyoruz. Office’e en iyi alternatifler ki kullanabilirsiniz.

-Uygulama listesiyle birlikte 2-3 paragraf-H2 (en iyiyi kalın harflerle yazın) ve 1-2 paragraf-H3’te her uygulama tanıtımı. Video görüntüsünü ve indirme düğmesini ekleyin.

Android için Microsoft Office’e en iyi alternatifleri seçiyoruz.

Microsoft Office’e alternatifler: Android’de kullanabileceğiniz en iyi şey

Google Play’de Office’e birçok alternatif uygulama vardır, ancak hepsi eşit derecede iyi değildir. Böylece saatlerce arama ve karşılaştırma yapmak zorunda kalmazsınız. Google Play’de bulunan ofis uygulamalarıen iyilerini seçtik ve her birinin en ilginç özelliklerini analiz ettik.

Google sürücü

bu google ofis paketi var olan en popülerlerden biridir ve yavaş yavaş aşağıdaki gibi işlevler sunarak Microsoft Office’e karşı zemin kazanmaktadır. cihazlar arasında otomatik senkronizasyon ve değişiklikleri kaybetmemek için sık sık “Kaydet” düğmesine dokunma ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik bulut tasarrufu.

Buna rağmen, Google uygulamaları internet bağlantısı olmadan çalışmakve Microsoft Office dosyalarını sorunsuz bir şekilde açmak ve değiştirmek mümkündür.

Ofis kıyafeti

başka çok iyi Microsoft Office’e alternatif Office Suite, bize cep telefonumuzdan veya tabletimizden PDF, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını okuma, düzenleme ve oluşturma seçeneği sunan bir ofis araçları koleksiyonudur. dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş araçlar ve kontroller.

Bu uygulamanın en büyük dezavantajlarından biri, ödeme aracı olmak. Ücretsiz olarak, belgeleri görüntülemek ve okumak için uygulamayı yalnızca 7 gün boyunca denemek mümkündür. Bunları düzenlemek istiyorsanız, kasiyerden geçmeniz ve ücretleri ödemeniz gerekecek. 19.99 € Tam sürümün maliyeti nedir?

İşbirliği Ofisi

İşbirliği Ofisi

Collabora Office, Microsoft ofis otomasyon uygulamalarına iyi bir alternatiftir.

Android’de yok LibreOffice’in resmi sürümü. Ancak, kullanmak mümkündür İşbirliği Ofisinerede olurlarsa olsunlar diğer insanlarla birlikte belgelerimiz üzerinde çalışabilmek için işbirliği araçları sağlayan LibreOffice tabanlı bir ofis paketi.

Collabora Office, Open Document dosyalarını ve Microsoft Office’i sürüm 97’den sürüm 2019’a kadar açma ve düzenleme olanağı sunar.

AndrOpen Ofis

Microsoft Office’in diğer alternatifleri kadar temiz bir arayüzü yoktur. Ancak, AndrOpen Ofis çok iyi suit oda Belgeleri OpenDocument biçiminde görüntülemek ve düzenlemek için araçlar.

Araçları arasında bir kelime işlemci, elektronik tablo, sunumlar, çizimler ve denklem düzenleyici buluyoruz. Tüm bunlar, ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamada.

Polaris ofisi

Birçok, Polaris ofisi Microsoft araçlarına en iyi alternatiftir. Ve işte bu suit oda MS Word, Excel, PowerPoint ve Adobe PDF belgeleri desteğiyle bir dizi dosya ve belge görüntüleme ve düzenleme aracını birleştirir.

Bütün bunlar bir hafif uygulamaeklentilerin kilidini açmanıza izin veren ücretli bir aboneliğe rağmen ücretsiz olarak kullanılabilir ekstra uygulamadan daha da fazlasını elde etmek için.

espri

espri ofis uygulamaları kavramını bir adım öteye taşıyan bir uygulamadır. Bu bir Microsoft Office’ten tamamen uzaklaşmak isteyenler için tasarlanmış araçolanağı sunduğundan, Uygulamayı web sürümü aracılığıyla herhangi bir cihazda kullanın.

Ayrıca, bu türdeki diğer uygulamalardan çok farklı bir formata sahiptir, sohbet tipi bir formata dayalı olmakbu da diğer ekip üyeleriyle belgeler üzerinde işbirliği yapmayı kolaylaştırır.

Akıllı Ofis

Microsoft Office alternatiflerinin bu seçimini şu şekilde tamamlıyoruz: Akıllı Ofisbu tür dosyaları cep telefonunuzdan veya tabletinizden görüntülemenize ve düzenlemenize olanak tanıyan Microsoft Office dosyaları ve PDF belgeleriyle uyumlu bir uygulama arıyorsanız iyi bir seçenek.

En ilginç işlevleri arasında, OneDrive ile senkronizasyon desteği, karanlık tema, dosyaların PDF’ye dönüştürülmesi ve çok daha fazlası. Tüm bunlar ücretsiz olmasına rağmen, bir Bazı özelliklerin kilidini açan profesyonel sürüm.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Microsoft Office’e En İyi 7 Alternatif girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…