Android için Instagram’a en iyi 7 alternatif

Instagram’da bunlardan biri en popüler sosyal ağlar Dünyada. Nüfusu aşan Ayda 1 milyar aktif kullanıcıgünümüzde kapsamı ve önemi konusunda hiçbir şüphe yoktur.

Şimdi, çok popüler olduğu için ondan uzak olan tek kişi olduğu anlamına gelmez. mevcut Farklı alternatifler denemek isteyenler için Instagram benzeri platform bu da fotoğraf içeriğine eşit derecede odaklanmıştır.

Android için Instagram’a en iyi 7 alternatif

Bu nedenle, size bir derleme getiriyoruz. Android’iniz için Instagram’a en iyi 7 alternatif ne indirebilirsin tamamen ücretsiz bu 2021. Bunların ne olduğunu bilmek ister misiniz? Bize katılın!

Daha fazla bilgi: Android için Telegram’a en iyi 8 alternatif

Android 2021 için Instagram’a en iyi alternatifler

  • vsco
  • Tumblr
  • göz em
  • Flickr
  • ilgi alanı
  • 500 piksel
  • doğru

vsco

ilk uygulama instagrama alternatif Listemizden VSCO, bir uygulama olmanın ötesinde fotoğraf düzenleme çok sayıda filtre aracılığıyla, aynı zamanda bir sosyal ağ olarak da çalışır.

aksine facebook’a ait uygulamakitlesel bir şekilde tüm kamuoyuna yönelik olan, vsco için özel olarak tasarlanmıştır profesyonel fotoğrafçılar ya da hayranlar.

Diğer kullanıcıları takip edebilecek ve fotoğraflarını görebilecek ve ayrıca portrelerinizle dolu bir beslemeyi göstermek için kendinizinkini paylaşabileceksiniz. doğrudan uygulamanın kendisinden düzenleyin.

Tumblr

Gelmeden önce bile en eski platformlardan biridir. Instagram bugün bildiğimiz şey olmak. Tumblr gibi çalışır görsel-işitsel içerik yüklemek için özel bir blog türü her türlü ve diğer kullanıcılarla paylaşın.

Ek olarak, gönderilerinize bilgi veya metin ekleyinbirlikte kendi beslemeni oluştur metin, fotoğraf, alıntı, bağlantı, sohbet, ses veya video eklemek için. Zamanımızda hala geçerli olduğu için, 2021’de Instagram’ın denemeye değer alternatiflerinden biri şüphesiz.

göz em

Instagram'a EyeEm alternatifi

EyeEm, VSCO’ya benzer bir platformdur ve Instagram’a alternatif olarak hizmet verebilir.

fazla bir topluluk ile 25 milyon fotoğrafçı üzerinde 150 ülkeEyeEm’e çok benzeyen bir platform vscoprofesyoneller veya fotoğraf tutkunları için tasarlanmış, çalışmalarını sergilemek için dünyaya açılan bir pencere görevi görüyor.

Hepsinden iyisi, hizmet etmenin yanı sıra resimleriniz için deporesimlerinizi geliştirmek için gerekli tüm öğelere erişmenizi sağlayan çok eksiksiz ve güçlü bir yerleşik düzenleyiciye sahiptir.

Şüphesiz harika bir uygulama instagrama alternatif adanmış olanlar için sanatsal fotoğrafçılık. tabiki bunu unutamayız göz em Fotoğraflarınızı lisanslı olarak satmanıza ve çalışmanızı beğenen ve satın almak isteyenlerin farklı koşullarda kullanmasına imkan verdiği için fotoğraflarınız ile para kazanmanızı sağlar.

Flickr

Instagram'da olduğu gibi fotoğraf yüklemek için Flickr

Flickr, fotoğraf yüklemek için Instagram’a benzer bir sosyal ağdır.

Hakkında konuşmak Flickr yani bu bir Instagram benzeri platform fotoğraf yüklemek ve kendi portföyünüzü veya kataloğunuzu oluşturabilmek söz konusu olduğunda. EyeEm’e benzer şekilde, birileri sahip oldukları için indirirse çalışmalarını ticari amaçlarla paylaşmak isteyen profesyonellere odaklanır. yaratıcı ortak lisans.

Bir başka ilginç özelliği Flickr izin veriyor mu temalı albümler oluşturun içeriğinizi keşfederken hedef kitlenizle daha iyi bağlantı kurmak için. arayanlar için kuşkusuz harika bir seçenek. Fotoğraflarınızı görüntülemek için alternatif Instagramçünkü hikayeler, filtreler, müzik ve diğerlerini bulamayacaksınız.

ilgi alanı

Pinterest, Instagram'a benziyor

İyi fotoğrafçılığı ve kaliteli görüntüleri takdir etmeyi seviyorsanız, Pinterest ideal seçeneğinizdir.

Muhtemelen çalışan uygulamalardan biri en popüler Instagram’a alternatif ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından sevildi. ilgi alanı isteyenler için idealdir. fotoğrafları görüntüleyin veya çeşitli konularda ilham alınmutfaktan dekorasyona, modaya ve daha fazlasına.

Diğer kullanıcıları takip edebilir, koleksiyonlarını takip edebilir veya belirli konuları takip et diğer kullanıcılardan her haber geldiğinde ilgili içeriği almak için ilginizi çeken.

Bunu dikkate almanız önemlidir, ancak etkileşim şekli Instagram’a çok benzerdiğer uygulamada yaptığınız gibi bir fotoğraf düzenleyiciye veya hikaye yüklemeye sahip değildir.

500 piksel

hakkında mobil uygulama aynı adı taşıyan fotoğraf portalına aittir. Bu büyük fotoğrafçı toplulukları ve dünyada popüler olan ve şüphesiz resimleri bulmak için en iyi yerler çok kaliteli.

500 piksel sana izin verir diğer fotoğrafçıların yaptığı işi bilmek ve kullandığınız kamera modeli veya kullandığınız lensler gibi fotoğrafçılıkla ilgili belirli ayrıntıları görüntüleyin.

Kuşkusuz amaçlanan fotoğraf severler ve kim ilgileniyor Tecrübeleri paylaştavsiyeler, anekdotlar ve tabii ki fotoğraflar.

doğru

doğru

Vero, Instagram’a benzer şekilde çalışan reklamsız bir ağdır.

Listemizdeki son seçim doğrua 2018’de doğan sosyal ağ olma felsefesi ile “gerçek bir sosyal ağ” ve Instagram’a benzer bir platform olduğu ortaya çıktı

En göze çarpan özellikler arasında, yayınları kimlerin okuyabileceğini seçmemize izin vermenin yanı sıra, Instagram’ın yaptığı gibi bir algoritmaya veya veri madenciliğine veya reklamlara sahip olmamasıyla övündüğünü görüyoruz.

Burada yapabilirsin farklı önerileri diğer kullanıcılarla paylaşın ne izlediğiniz veya dinlediğiniz, konumunuz veya fotoğraflarınız hakkında. Ek olarak, linkleri yüklekitaplar, yerler, TV şovlarıfilmler, müzik ve çok daha fazlası, Instagram’da yapamayacağınız şeyler.

Ancak, bu platformun sahip olduğu tek dezavantaj, şu anda sahip olduğu az sayıda kullanıcı ve çoğu durumda, sosyal ağı denedim ama sonunda onu terk etmeye başladıklarını.

Daha fazla bilgi: Android 2021 için WhatsApp’a En İyi 6 Alternatif

Bu bizim seçimimiz oldu Instagram’a alternatif olarak kullanabileceğiniz uygulama ve platformlar 2021’de ve bu size fotoğraflarınızı hem resmi hem de profesyonel olarak paylaşabileceğiniz çok iyi bir deneyim garanti ediyor.

Bu makaleyi beğendiyseniz, sizi Android için Spotify’ın bu en iyi 9 alternatifine bir göz atmaya davet ediyoruz. Elbette ilginizi çekebilecek birden fazla olacaktır.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Instagram’ın en iyi 7 alternatifi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…