Android için Google Chrome’da sekme gruplaması nasıl devre dışı bırakılır

Geçen haftadan beri tarayıcı Google Chrome Açtığımız web sayfalarının daha düzenli olması için sekmeleri gruplandırmamızı sağlıyor ancak bu özellik herkesi ikna etmiyor.

Chrome artık bir gruptaki bağlantıları her zaman açar ve kaydırılmayan sayfalarda kaybolmayan açık sekmelere sahip yeni bir alt çubuk görüntüler. Bu yeniliği de beğenmediysen, sana söyleyeceğim krom sekme gruplandırması nasıl devre dışı bırakılır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/79/63/d4/6001cc5f4bd22f3a7f/default-progressive-adaptive.m3u8″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/79/63/d3/6001c9ba4bd22f3a7f/original/13-google-chrome-tricks-that-probably-did-not-know-bq.jpeg»}

Sekme gruplandırmasını devre dışı bırakma

Chrome Grubu Sekmeleri

İçin önceki sekme sistemine geri dön şu adımları izleyerek gizli özelliklerine gitmeli ve sekme gruplandırmasını devre dışı bırakmalıyız:

  1. Adres çubuğuna yazın chrome://bayraklar ve enter’a basın.
  2. Deneysel işlevi arayın Sekme Grupları (#enable-tab-groups) ve kapatmak (Engelli).
  3. üzerine dokunarak tarayıcıyı yeniden başlatın. yeniden başlatmak Değişikliklerin kaydedilmesi için
  4. Yeniden başlattıktan sonra kaybolmadıysa, Chrome’u kapatın ve tarayıcıyı yeniden açın.

Android için Chrome'da güvenli tarama nasıl kurulur

devre dışı bırakıldığında Sekme Grupları açık sekmelerin görünümünün yığılmış kartlardaki görünüme döndüğünü göreceğiz. Yeni ızgara görünümüne geri dönmek istiyorsanız, etkinleştirmeniz gerekir. chrome://bayraklar işlev Sekme Izgara Düzeni ve seçeneği seçin Etkin Yeni Sekme Varyasyonuaçık sekmeler için yeni bir düzen olan . Seçenek seçildikten sonra üzerine tıklayın. yeniden başlatmak tarayıcıyı yeniden başlatmak için

Chrome Grubu Sekmeleri

Böylece yeni arayüze sahip olacaksınız Android için Chrome ancak sekme gruplaması olmadan. Grup sekmelerini tekrar kurtarmak istiyorsanız, önceki iki seçeneği Varsayılan olarak ayarlamanız ve yeniden başlatmanız gerekecektir.

Google Chrome: hızlı ve güvenli

Google Chrome: hızlı ve güvenli

– Haberler Android için Google Chrome’da sekme gruplaması nasıl devre dışı bırakılır aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…