Android için Google Chrome’a ​​​​En İyi 7 Alternatif

Google Chrome, dünyanın en çok kullanılan tarayıcısıdır. Ama bu en iyisi olduğu anlamına gelmez. Android’de birçok bulmak mümkün google web tarayıcısına alternatifleraynı derecede güçlü – hatta daha da fazlası – ve Chrome’da bulunmayan işlevlerle.

Google Chrome’dan bıktıysanız ve bir iyi bir alternatifbugün Android cihazınıza indirip kullanabileceğiniz en iyilerini seçeceğiz.

Android için Chrome alternatifleri: kullanabileceğiniz en iyiler

Bu seçimde seçtiğimiz Chrome’a ​​gerçekten bir alternatif olarak hizmet edebilecek tarayıcılar, hem işlev sayısı hem de en son web teknolojileriyle uyumluluğu nedeniyle. Çoğu ayrıca şunlara sahiptir: en popüler google tarayıcı özellikleriolabileceği gibi karşılık gelen masaüstü uygulamalarıyla senkronizasyon. Seçilen tüm tarayıcılar da olabilir tamamen ücretsiz indir.

Kullanabileceğiniz en iyi Google Chrome alternatiflerini seçtik.

cesur

Biri krom tabanlı tarayıcılar orada gizlilik dostu. cesur yaratıcısı fikrinden doğan bir projedir. JavaScript programlama dili ve eski Mozilla CEO’su Brendan Eich.

Bugün, bir topluluk topluyor dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıgibi ilginç işlevlerle bu sürümü kullanmak için Chrome’u bir kenara bırakan izci engelleyiciyer imi senkronizasyonu veya HTTPS Everywhere teknolojisi için destek.

Uygulama olabilir tamamen ücretsiz indirve Android sürümüne ek olarak, iOS, MacOS ve Windows’ta kullanılabilen varyantlar vardır.

Samsung İnternet

Android için Samsung İnternet Tarayıcısı

Android için Samsung İnternet tarayıcısı.

samsung karar verdi mobil tarayıcınızı tamamen yenileyin birkaç yıl önce, çoğu Android cep telefonuyla uyumlu hale getirdi ve ilginç işlevlerle yükledi. A) Evet, Samsung İnternet Google Chrome’a ​​​​en iyi alternatiflerden biri olmaya devam etti.

Farklı koruma ve güvenlik fonksiyonlarına sahiptir, karanlık tema web sayfaları için ve ana dikkate değer işlev olarak, bundan daha fazlasını elde etmenizi sağlayan uzantılar uygulamaya.

Mozilla Firefox

Android için Firefox Önizlemesi

Karanlık bir tema ile yeni Mozilla Firefox tasarımı.

Bir klasik internet tarayıcıları. Artık Android için mevcut en iyi web tarayıcıları arasında olmadığını düşünenler olsa da, Mozilla Firefox hala Chrome’a ​​​​iyi bir alternatifdaha da fazlası güncellendiğinden beri kullanıcı arayüzünüzü tamamen yenileyin.

Şimdi, Firefox olduğu için öne çıkıyor daha hafif, kullanımı daha kolay ve daha hızlı. Buna rağmen, onu özel kılan işlevleri de dahil olmak üzere korur. masaüstü sürümüyle senkronizasyon.

Microsoft Kenarı

Android için Microsoft Edge

Microsoft Edge son aylarda muazzam bir şekilde büyüdü

Microsoft hizmetlerine ve uygulamalarına Google’dan daha aşinaysanız, muhtemelen Edge, Chrome’un alternatifidir en çok sizin için önerilir.

Microsoft’un tarayıcısının en son sürümü, Chrome ile aynı motoru temel alır, bu nedenle, Google’ın tarayıcısından devralınan özellikleri buluyoruz. sekmeleri ve yer imlerini senkronize et masaüstü sürümü ile. Bu nedenle ve muhteşem performansı sayesinde tarayıcı, kullanıcı sayısı açısından Mozilla Firefox’u geride bırakmayı başardı.

Daha fazla bilgi: En İyi 11 Hafif Android Tarayıcı

Vivaldi

Andro4all’daki galeriye göz atın

eğer birini arıyorsan google chrome’a ​​alternatif belki de diğer uygulamalar kadar iyi bilinmez, Vivaldi ilginç bir seçenek olabilir. hakkında bir gizlilik odaklı tarayıcıgibi ilginç eklemelerle yan araç çubuğu veya iki tane olma olasılığı katlar Daha iyi organizasyon için sekmeler.

Opera Tarayıcı

Android için Opera Tarayıcı

Android için Opera tarayıcısı, yeni özelliklerle daha iyi hale gelmeye devam ediyor.

Yıllardır onlardan biri Chrome’a ​​​​en çok kullanılan alternatif tarayıcılarve yıllar içinde yeni özellikler ve eklemeler temelinde gelişmeye devam ediyor. Opera çoğu için, en iyi mobil tarayıcı kullanım kolaylığı, çeşitli işlevler ve iyi performans için var olan.

farklı olsa da opera versiyonları Android için, orijinal genellikle en ilginç haberleri ilk alanve daha iyi bir genel performans sunan. Ayrıca, Chrome’u değiştirmek için bu tarayıcıyı kullanmaya karar verirseniz, şunları yapabilirsiniz: masaüstü sürümünü indir geçmişinizi ve yer imlerinizi senkronize etmek için.

şaka

Andro4all’daki galeriye göz atın

Diğer alternatifler kadar ünlü olmayabilir, ancak şaka arıyorsanız, harika bir seçenektir. Chrome’a ​​ücretsiz bir alternatif, hafif ve çok fazla eklenti yok Google uygulamasında bulabildiklerimizin ötesinde.

şakacı bir ücretsiz ve açık kaynak tarayıcı, Chrome tabanlı ve ek gizlilik geliştirmeleriyle. Şüphesiz, aşağıdaki gibi depolardan indirerek kullanmaya başlayabileceğiniz harika bir seçenek. f-droid Android için hafif bir tarayıcıya geçmeyi düşünüyorsanız.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için Google Chrome’un En İyi 7 Alternatifi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…