Android için en iyi altı klavye

AppBrain’e göre Android’de şu anda üç milyondan fazla uygulamamız var. bunların çoğu klavye uygulamalarıAndroid telefonumuzun üreticisi tarafından önerilene alternatif bir şekilde metin girmemize izin veren .

Bu nedenle, ne olduğunu bilmek önemlidir android için en iyi klavyelerçünkü hem yazarken tepki süresi iyi olan hem de katma değer sağlayan ilginç fonksiyonlara sahip olan iyi bir tane bulmak için iyi bir filtreleme yapmak gerekiyor.

hızlı anahtar

hızlı klavye

Swifkey, klavyelerin atıfta bulunduğu “babalardan” biridir. bu bir klavye arayüzü yıllar içinde çok geliştive bu artık Google’ın Materyal Tasarımı hatlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Gboard vs SwiftKey: En popüler iki Android klavyesi arasında derinlemesine karşılaştırma

Onlarca ve onlarca tema ile özelleştirilebilen bu çarpıcı tasarıma sahip olmanın yanı sıra, tahmin kapasitesi oldukça başarılıtam olarak koymak istediğimiz kelimeyi bilmek için haftalarca öğrenmeye ihtiyaç duymayan birkaç klavyeden biri olmak.

Son olarak, uygulamanın bizi kaç tuşa bastığını, tahmin edilen, tamamlanan, jestler kullanılarak yazılan ve diğerlerini bilmemize izin verdiğini ve böylece etkinliğini ölçebileceğimizi unutmayın.

SwiftKey Klavye

SwiftKey Klavye

Asgari

Minimum klavye

Bu klavye dayanmaktadır rakiplerinden biraz farklı bir arayüz sağlar. Daha büyük tuşlarla ve oldukça özelleştirilebilir. Bu boyut ayarı tam olarak güçlü yönlerinden biridir. Benzer şekilde, jest yazımı, temaları var ve yazarken çıkardığı sesi bile ayarlayabiliyoruz.

Klasik klavye istemeyenler için farklı bir alternatif. Son bir detay olarak, sahip olduğu yorum deneysel ayarlarçift boşluk işlevleri, otomatik büyük harf kullanımı, kelimeleri tahmin etme yolu veya tuş vuruşlarının hassasiyeti gibi işlevlerle daha da kişiselleştirmek için

Minuum Klavye Ücretsiz + Emoji

Minuum Klavye Ücretsiz + Emoji

esnek

etli

esnek Google Play’deki en popüler klavyelerden biri, hem harika arayüzü hem de ne kadar iyi çalıştığı için. Animasyonlarının ne kadar düzgün olduğunu, temalarının ne kadar dikkatli olduğunu ve iyi tahmin kapasitesini burada vurgulayın.

Benzer şekilde, bu klavyenin bazı uzantılartuş dizileri, animasyonlar, uygulamalara kısayollar ve diğerleri gibi çeşitli işlevlere sahip küçük modüller eklememize izin verir.

Fleksy: hızlı klavye + çıkartmalar, GIF'ler ve emojiler

Fleksy: hızlı klavye + çıkartmalar, GIF’ler ve emojiler

Krom Klavye

renk

Chrooma Klavye, onu benzersiz kılan bir özelliğe sahip bir klavyedir. Renk paleti içinde bulunduğumuz uygulamaya göre değişmektedir.. Yani WhatsApp’ı açarsanız klavye yeşil, Twitter kullanıyorsanız mavi tonlarına dönüşecektir.

İyi animasyonlardan, iyi bir tahmin sisteminden ve malzeme arayüzünden ödün vermeden kullanımdaki uygulamaya uyum sağlayan çok ilginç bir öneri. Aynı şekilde çoklu dil desteğinden ya da jestsel yazımdan da vazgeçmiyor.

Chrooma - Bukalemun ve RGB Klavye

Chrooma – Bukalemun ve RGB Klavye

gboard

gboard

Gboard olarak bilinen Google Klavye, dünyada en çok kullanılanlardan biridir (tüm cep telefonlarımda kullandığımı kabul ediyorum). Ana güçlü yönleri tasarımda minimalizmdir ve hepsinden önemlisi, tahmin yeteneği. İyi ya da kötü, çok az şirket bizi Google’dan daha iyi tanır (eğer verilerimizi sağladıysak, bu da klavyenin her zaman ne yazmak istediğimizi bildiği anlamına gelir.

Aynı şekilde, özelleştirme düzeyinde Gboard gevşemez, çok çeşitli konulardan daha fazlasını seçinkişiselleştirilmiş temalar oluşturmak için kendi resimlerimizi seçebilmenin yanı sıra.

Gboard bazı Android telefonlarda kilitleniyor: alternatifler ve olası çözümler

Gboard – Google klavyesi

Gboard – Google klavyesi

Zencefil

Zencefil Klavye

Ginger pek bilinen bir klavye değil ama oldukça ilginç noktaları var. Temalar düzeyinde, oldukça eksiksiz. Bu durumda, Google’ın düz arayüzünden uzaklaşıyoruz, biraz daha süslü temalara başvurmak için. Şahsen, daha düz temaları tercih ediyoruz, ancak farklı seçenekler sunmaktan başka bir şey kalmıyor.

Aynı şekilde, tuşların şeffaflığını, rengini ve arka planını ayarlayabiliriz, böylece temanın adını kaydederek kendimize %100 kişiselleştirilmiş bir klavye oluşturabiliriz. Tahmin sistemi doğru olmaktan daha fazlasıdır ve hayatı kolaylaştıracak birkaç kısayolumuz varGoogle takvimi ve hatta klavyede bulunan bazı oyunlar (bulmaca, yılan vb.)

Zencefil Emoji ve Çeviri Klavyesi

Zencefil Emoji ve Çeviri Klavyesi

– Haberler Android için en iyi altı klavye aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…