Un diccionario es capaz de sacarte de cualquier duda. Estas son las mejores apps móviles

Android için En İyi 7 Sözlük Uygulaması

bu mobil cihazlar kameralar, video kaydediciler, kitaplar gibi birçok aracın kullanımını basitleştirdi… Ve neredeyse tamamen değiştirilen referans kitaplarından biri, Sözlük.

Kelime dağarcığımızı kat kat artırabilen ve hemen hemen her soruya cevap verecek şekilde tasarlanmış bu inanılmaz kitap, Android uygulamaları sayesinde cebinizde taşınabilir.

Bir sözlük sizi her türlü şüpheden kurtarabilir. Bunlar en iyi mobil uygulamalar

Bir sözlük sizi her türlü şüpheden kurtarabilir. Bunlar en iyi mobil uygulamalar

neler olduğunu bilmek istiyorsanız en iyi 7 sözlük uygulaması Android cep telefonları için mevcut olan bu seçenekler listesine bir göz atın.

Android için En İyi İspanyolca Sözlük Uygulamaları

 • RAE ve ASALE sözlüğü
 • Smartpcx İspanyolca Sözlük
 • Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları
 • QuickDic Sözlük
 • Sözlük & Çevirmen
 • ispanyolca dikte
 • Kişisel sözlüğüm – WordTheme

Çalışıyor olmanıza veya bir yazım sorusunu çözmeniz gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, en iyisi her zaman elinizin altında bir sözlük bulundurunAncak, her yerde yanınızda bir tane taşımak biraz hantal olurdu.

İngilizce kelime öğrenmenize yardımcı olacak uygulamalar ve cep telefonunuzla hecelemeyi öğrenmenize yardımcı olacak uygulamalar olduğunu bilsek de, bugün bazılarını göreceksiniz. sözlük uygulamaları senin için ideal.

RAE ve ASALE sözlüğü

RAE ve ASALE sözlüğü: Android için en iyi mobil uygulama

RAE ve ASALE sözlüğü: Android için en iyi mobil uygulama

bu RAE bir organizasyon olarak 1713’ten beri var ve zaman içinde gelişiyor ve yeni teknolojilere uyum sağlıyor. Bu doğru, beklendiği gibi, RAE’nin bir çok etkili mobil versiyonhepsini bir araya getiren ispanyolca kelimeler ve her kelime kaldırdığınızda veya eklediğinizde.

Onun arayüz minimalist, zarif ve kullanımı kolaydır, kelimeyi arama alanına yazmanız ve büyüteç üzerine tıklamanız yeterlidir ve size kelimenin ve sıfatların anlamını anında gösterecektir.

Ayrıca, uygulamanın RAE diğerlerinin yanı sıra göreli sıfat, göreli üstünlük derecesi, göreli hiçlik, göreli zaman, gösteren karmaşık biçimlerin bir dizini içerir.

GooglePlay | RAE ve ASALE sözlüğü

Smartpcx İspanyolca Sözlük

Smartpcx İspanyolca Sözlük: eksik olmaması gereken cep aracı

Smartpcx İspanyolca Sözlük: eksik olmaması gereken cep aracı

Oldukça mütevazı bir sözlük Smartpcx İspanyolca Sözlük, bu özel uygulama binlerce kelime İnternete bağlı olmak zorunda kalmadan arama yapabilirsiniz. belki senin arayüz oldukça basit diğer sözlüklerle karşılaştırıldığında, ancak mükemmel çalışıyor.

Sayesinde Smartpcx İspanyolca Sözlük Aradığınız kelimeyi yazmanıza gerek kalmayacak, sadece mikrofon düğmesine dokunup kelimeyi söyleyerek saniyeler içinde sonuca ulaşacaksınız.

Ayrıca bu uygulama ile favori listenize sahip olabilirsiniz, kelimeleri ekle istiyorsun ve hatta yapma seçeneğine sahip olacaksın sonucu paylaş diğer popüler platformlara.

GooglePlay | Smartpcx İspanyolca Sözlük

Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları

Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları: Bu Android uygulamasıyla benzer veya zıt sözcükleri arayın

Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları: Bu Android uygulamasıyla benzer veya zıt sözcükleri arayın

Belki günün bir noktasında bilmeniz gereken bir kelimenin eş anlamlısı veya zıt anlamlısı Özellikle internette basit bir arama yaparak bu çok kolay bir şekilde çözülebilir. Ama ya bir WiFi bağlantınız yoksa? Endişelenme, neyse ki mobil uygulama var Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları.

Bu yazılım 45.000’den fazla kelime tanımı, artı 380.000 eş anlamlı ve zıt anlamlı ve internete bağlanmaya gerek kalmadan kelimelerin her birine erişebileceksiniz.

Uygulamayı başarıyla yükledikten sonra, kelimeyi yazabilecek ve anında tüm eşanlamlıları ve zıt anlamlıları gösterecek veritabanınızda mevcut olan. Ayrıca, bazı gösterecek benzer kelimeler aradığınız kişi.

GooglePlay | Sözlük Eş Anlamlıları ve Zıt Anlamları

QuickDic Sözlük

QuickDic Sözlük: Çok Dilli Çevirmen

QuickDic Sözlük: Çok Dilli Çevirmen

Yeni bir dil öğreniyorsanız veya İngilizce dersleri alıyorsanız, bir sözlük çok yardımcı olacaktır. Ve bir tercümana sahip olmak son derece önemlidir ve uygulama QuickDic Sözlük Bu durumlarda mükemmeldir.

QuickDic Sözlük bir kar amacı gütmeyen uygulama topluluk tarafından geliştirilmiştir, bu nedenle açık kaynaktır ve onu bir cep aracı oldukça eksiksiz. Bunlar yetmezmiş gibi internet olmadan da kullanmak mümkün. diller ve çeviriler paketler tarafından indirilmelidir.

Uygulamanın bir öncekilere benzer arayüz, arama motoruna sadece bir kelime yazmanız yeterli ve anında sonuca ulaşacaksınız, seçtiğiniz dile bağlı olarak kelime anlamını ve bir tarafta çevirisini gösterecektir.

GooglePlay | QuickDic Sözlük

Sözlük & Çevirmen

Sözlük ve Çevirmen: iki uygulama bir arada

Sözlük ve Çevirmen: iki uygulama bir arada

Bir diğeri android için en iyi 7 sözlük uygulaması ve çok eksiksiz Sözlük & Çevirmen, bu uygulama ile yüzlerce kelimenin tanımını aynı anda bilme gücüne sahip olacaksınız. hem kelimeyi hem de tanımını çevir tercih ettiğiniz dile göre.

Sen de yapabilirsin farklı dillerdeki telaffuzları dinle ve metni kopyalayıp istediğiniz yere yapıştırma kolaylığına sahip olacaksınız. Ve bir yapmak istiyorsanız özel arama, mobil sözlük size bir bir dizi öneri, aramayı hızlandırır.

GooglePlay | Sözlük & Çevirmen

ispanyolca dikte

ispanyolca dikte iki sözlüğü bir arada bulunduran, ingilizce ve ispanyolca arama yapabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Uygulamanın altında biri İngilizce diğeri İspanyolca olmak üzere iki bayrağınız olacak, sadece aramak istediğiniz yere dokunmanız yeterli.

Bir arama geçmişi, sık kullanılanlar ve bir web tarayıcısı vardır. Ek olarak, kelimeyi ve tanımını duyabileceksiniz, kendinizi okumakla meşgul bulursanız oldukça faydalı bir şey.

senin hakkında merak edilen bir şey ispanyolca dikte, sadece kelimeleri arayamaz, aynı zamanda bir tanımın eşlik ettiği cümleleri de arayabilirsin, örneğin: şarkı yazarlığı.

GooglePlay | ispanyolca dikte

Kişisel sözlüğüm – WordTheme

Kişisel sözlüğüm – WordTheme: kendi sözlüğünüzü oluşturmak için mükemmel fırsat

Kişisel sözlüğüm – WordTheme: kendi sözlüğünüzü oluşturmak için mükemmel fırsat

Kişisel sözlüğüm – WordTheme amacı kullanıcının yapabileceği bir uygulamadır. kendi sözlüğünüzü oluşturun, bu yeni bir dil öğrenen meraklılar için mükemmeldir.

Sen de yapabilirsin kelime sayısını ekle istediğiniz, otomatik olarak alfabetik sıraya göre düzenlenecektir.

Bu da yetmezmiş gibi, her kelimeye ses ekle, böylece tam telaffuzunu bileceksin ve sadece bu değil, dilersen her kelimeye bir resim ekleme olanağına da sahip olacaksın. Arayüzü son derece arkadaş canlısı ve sezgisel.

GooglePlay | kişisel sözlüğüm

Uygulamalar

Ücretsiz Android uygulamalarıÜcretsiz müzik indirme uygulamalarıUygulamalara sahip olmanız gerekirYeni uygulamalarTV izlemek için uygulamalarUygulamaları SD karta taşıyınUygulamalar ücretsiz futbol izleyin

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
 • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
 • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
 • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
 • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
 • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
 • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
 • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

Android için En İyi 7 Sözlük Uygulaması girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply