Android için Crash Bandicoot, mobil uyarlamanın indirilmesi şimdi Google Play Store’da

Sezonun en çok beklenen oyunlarından biri az önce mobil mağazalara geldi, Google Play Store şunları içeriyor: Crash Bandicoot: On the Run! Klasik tekliflerin bükümü hızlı yarışlar, bol aksiyon, tanınabilir karakterler ve çok sayıda uygulama içi satın alma.

Akıllı telefonlar, belirli kontrollere sahip olmamalarına rağmen uzun zaman önce oyun makineleri haline geldi (çoğu, Black Shark gibi fiziksel tetikleyicileri olan cep telefonları var). Dokunmatik ekran, uygulama mağazaları ve harcanan para devasa bir endüstri yarattı; yeni franchise’lardan klasiklerin yeniden canlandırılmasına getirilen. Ve şimdi King tarafından yeniden canlandırılan efsanevi Naughty Dog oyunu Crash Bandicoot var.

Crash Bandicoot’un tüm estetiğine sahip çok çeşitli bir koşucu

çarpışma bandicoot

PlayStation’ımızda ilk Crash Bandicoot’u başlattığımız gün sanki dün gibi ama neredeyse 25 yıl geçti. Orijinal sürümden sonra, franchise’daki diğer başlıklar geldi, hepsi konsollara inen bir üçlemede yeniden başladı. Hatta PS4 ve PS5’te yeni bir taksitimiz var, Crash Bandicoot 4: Zamanı geldi. King, kutlamak için karakteri mobile taşıyor.

Android için en iyi 31 oyun: Xataka editörlerinin seçimi

Crash Bandicoot: Kaçışta! Akıllı telefonların dokunmatik ekranlarına mükemmel şekilde uyarlanmış klasiğin bir revizyonudur. Engellerden kaçınarak, elmaları yiyerek ve son düşmanları yenerek Crash’i kontrol edeceğimiz yarışlarla ‘koşucu’yu kesin ve sıkılmanın oldukça zor olduğu çok ayrıntılı evren. Tabii ki, bunun ima ettiği şeyle hala bir ‘freemium’ oyunu.

çarpışma bandicoot

Tanınabilir senaryolar, yeni ekranlar, Crash ve Coco’nun ekranda çizgiler oluşturma kontrolü, toplanacak çok sayıda nesne, eşzamansız çok oyunculu yarış, iyileştirmeler… Klasik Crash Bandicoot ayarına sahip olmasına rağmen, ücretsiz bir oyunda tüm olağan bileşenlere sahiptir. Bu noktada çok fazla dezavantaj yok: King, orijinal oyunlarda olduğu gibi aynı estetiği ve hissi elde etti.

{«videoId»:»x7znr18″,»autoplay»:true,»title»:»Crash Bandicoot On the Run! – 25 Mart 2021’de Mobil’de Yayınlanıyor″}

Crash Bandicoot: Kaçışta! Reklamlar ve bol miktarda uygulama içi satın alma için ceza verir. King, gerçek para harcamanıza gerek kalmayacak kadar eğlence için yeterli alan bırakır, ancak bekleyişler eğlenceyi azaltıyor. Yine de şiddetle tavsiye edilen bir oyundur.

çarpışma bandicoot

Android için Crash Bandicoot oyunu artık Google Play Store’da mevcut: indirmek ücretsizdir ve cep telefonunuzda yaklaşık 200 MB boş alana ihtiyacınız vardır; daha sonra veri indirmek için neredeyse 500 MB ile. Oyun çok yüksek donanım gereksinimleri istemez, bu nedenle çoğu telefon için uygundur.

Crash Bandicoot: Kaçışta!

Crash Bandicoot: Kaçışta!

  • Geliştirici: Kral
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Aksiyon

– Haberler Android için Crash Bandicoot, mobil uyarlamanın indirilmesi şimdi Google Play Store’da aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…