Android için bu uygulamayla hareketli fotoğraflar nasıl oluşturulur?

Google’ın Google Play Ödülleri girişimi aracılığıyla 2019’un en iyi Android uygulamalarından biri olarak seçmesi kimseyi şaşırtmamalı. Pixaloop’u Aydınlatın şüphesiz bunlardan biridir. en ilginç ve dahiyane uygulamalar 10 milyondan fazla kurulum ve 5 üzerinden ortalama 4,3 puanla kanıtlandığı gibi, bu yıl boyunca mobil platforma indi.

Bu aracı hala bilmeyen veya kullanmayan birkaç kişiden biriyseniz, bilmelisiniz ki, bir fotoğraf düzenleme uygulaması diğerlerinden çok farklı, bu da hareketli görüntüler oluştur cep telefonumuzla çektiğimiz fotoğraflardan son derece basit ve sezgisel bir şekilde.

Enlight Pixaloop ile harika animasyonlu fotoğraflar oluşturun

uygulama tamamen ücretsizve Google Play Store aracılığıyla herhangi bir cihaza indirilebilir. Bununla birlikte, bazı işlevleri için bir ücretli aboneliködemeler yoluyla edinilebilecek uygulama içi ayda 1,75 Euro ile 64,99 Euro arasında değişiyor.

Bununla birlikte, uygulama yüklendikten sonra *ilk animasyonlu resmimizi oluşturmak çok kolay. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  • En alttaki “Yeni proje” düğmesine tıklayın

  • Animasyonlu bir fotoğrafa dönüştürmek istediğiniz galeriden resmi seçin

  • “Canlandır” düğmesine dokunun ve görüntünün taşımak istediğiniz bölümünün izlemesi gereken yolu işaretleyin (görüntünün farklı bölümlerini işaretleyebilirsiniz)

  • (İsteğe bağlı) Görüntü hareketinin nasıl gerçekleşeceğini tanımlamak için referans noktalarını değiştirin

Andro4all’daki galeriye göz atın

Ve bu kadar! Bu şekilde, şimdi yapabileceğimiz ilk animasyonlu resmimizi oluşturmuş olacağız. Instagram veya WhatsApp gibi üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla paylaşın Pixaloop’un kreasyonları bir video biçiminde dışa aktarma imkanı sunması sayesinde. Çözünürlüğünüzü ve biçiminizi seçin. seçeneği de var animasyonlu görüntüleri GIF olarak dışa aktarın, Pro abonelik gerektiren özelliklerden biri bu olsa da, her zaman videoları GIF’lere dönüştürün Android’de GIF oluşturmanıza izin veren birçok uygulamadan birini kullanarak.

Ama hepsi bu değil, ondan uzak. Uygulama tarafından sunulan diğer birçok seçenek arasında, hareketlerin hızını değiştirin, döngüler oluşturun veya görüntünün belirli bölümlerini dondurun. için araçlar da dahildir görüntünün gökyüzü stilini değiştir – bu arada, çoğu durumda çalışması şaşırtıcı derecede kesindir – veya görüntüye aşağıdaki gibi öğeler ekleyin: kuşlar, duman, alevler Ve bircok digerleri.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Enlight Pixaloop’un potansiyeli muazzamdır ve sunduğu çok sayıda seçenek ve araca rağmen, kullanımı çok kolay bir uygulama hangi herkes yararlanabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu Android uygulamasıyla hareketli fotoğraflar nasıl oluşturulur girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…