Android için bu ücretsiz uygulamalarla yoga öğrenin

bu yogaodaklanan bir faaliyettir. beden ve zihin arasında bağlantı kurun farklı aracılığıyla fiziksel duruşlarnefes egzersizleri ve meditasyon.

Ancak onun şaşırtıcı sağlık yararlarıher gün daha fazla insanın onu yaşam tarzlarına uygulamakla ilgilenmesini sağlayın.

Genellikle vardır yoga merkezlerinereye gidebilir ve bu disiplini uygulayabilirsiniz? en yüksek konsantrasyonu elde etmek için ideal ortam ve süreçte size rehberlik edecek profesyonellerin elinden.

Android için bu ücretsiz uygulamalarla yoga öğrenin

Buna rağmen, bu derslere katılmak her zaman mümkün değildir, bu yüzden size bunlar gibi mükemmel bir alternatif sunmak istiyoruz. evden ve cep telefonunuzdan veya tabletinizden yoga yapmak için uygulamalar. Daha fazlasını bilmek ister misin? Onları keşfedelim.

Daha fazla bilgi: Yürüyüşe çıkmak için en iyi uygulamalar

Yoga yapmak için en iyi ücretsiz uygulamalar

  • günlük yoga
  • akış yogası
  • evde yoga
  • Spor Yogası
  • Yoga: Duruşlar ve sınıflar
  • Yogaya Devam
  • yoga gurusu

Size yardımcı olacak birkaç uygulama var yoga dünyası hakkında daha fazla bilgi edininyararları, teknikleri ve diğer bölümleri tam olarak zevk almak ve elde etmek için gerekli size sunduğu avantajlar.

Bunun için bir seçim yaptık. yoga yapmak için en iyi uygulamalar kullanımı çok kolay olacak, ihtiyacınız olan her şeyi uzmanlardan öğreneceğiniz ve tamamen ücretsiz olacak. evinizin rahatlığı.

günlük yoga

muhtemelen biri milyonlarca kullanıcının tercih ettiği alternatifler Dünya çapında. günlük yoga sahip olan ücretsiz bir uygulamadır. farklı eğitim seansları seviyelere, zamana veya hedefe göre sınıflandırılır.

Daha fazlası var 500 pozhakkında 60 farklı program ve daha fazlası 500 yoga seansıtüm derslerinin videolarda sunulduğu ve liderliğinde dünya standartlarında koçlar.

Ek olarak, adı verilen bir araca sahiptir. “Akıllı Koç”günlük olarak bir 30 sürekli gün boyunca seans ektiğiniz hedeflere göre.

akış yogası

Çok ilginç ve her şeyden önce eksiksiz bir uygulamadır. bir tür yoga akademisi Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak zorluklarla profesyonel eğitmenler tarafından verilen dersler aracılığıyla.

Seçebilirsiniz farklı hedefler uygulama içinde ihtiyaçlarınıza göre ve uygulamanın kendisi önerecektir bu hedeflere göre en iyi seanslarBu da onu hem yeni başlayanlar hem de yoga dünyasında daha ileri düzeyde olanlar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir | Haftanın uygulaması: Bu minimalist zamanlayıcı ile kendi egzersiz rutinlerinizi oluşturun

En göze çarpan özelliklerden biri, her seansta ortalama bir tane olduğundan, onu uygulamaya başlamak için çok fazla zamana ihtiyacınız olmamasıdır. 15 dakikadan 1 saate kadar sürebunlar için mükemmel Günlük rutinleriniz, rahatlamanız ve esnemeleriniz için boş anlar.

evde yoga

evde yoga

Tamamen ücretsiz yoga yapmak için evde yoga yapın

evde yoga Bu disiplini uygulamaya başlamak isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir. bir ile say çok temiz ve kullanıcı dostu tasarımile entegrasyona ek olarak meditasyon uygulaması.

İçinde farklı bulabilirsiniz farklı yoga tarzlarına göre seanslar nasıl olabilirler Hatha Yoga, Lyengar Yoga, Vinyasa Yoga veya Yin Yoga eşliğinde yüksek çözünürlüklü videolar bu hıza ayak uydurmanıza yardımcı olacak ve eğitim rutinleri.

için en iyi uygulamalardan biridir. tamamen ücretsiz yoga yapınaynı zamanda uygulama içinde bazı benzersiz eklemelere ve özelliklere erişmenize izin verecek satın alma işlevselliğini de içermesine rağmen, pratik yapmanız için evde yoga.

yoga yapmak

Yoga öğrenmek için fitify yoga

2021’in en iyi yoga uygulamalarından biri Fitify yoga

Biri en iyi yoga uygulamaları 2021 Fitify yogaen çok pratik yapabileceğiniz fiziksel, özgür ve hareketlere odaklanmış maneviyatından biraz uzaklaşan Tara StilesStrala Yoga’nın kurucusu.

farklı erişim Eğitim programları en yeni başlayanlardan ileri seviyelere kadar doğrudan evinizin rahatlığında tamamen ücretsiz uygulama.

Yoga: Duruşlar ve sınıflar

Yoga Duruşları ve Sınıfları

Yogayı evden öğrenmek için çok eksiksiz bir uygulama

Açık Yoga: Duruşlar ve sınıflar birini bulacaksın çok eksiksiz uygulama ve daha fazlasına sahip çeşitli 111 klasik yoga pozufaydaları ve doğru uygulamaları çok iyi anlatılmış yüksek kaliteli videolar.

Hepsinden iyisi, programlarının bir 10 ila 30 dakika arasında değişen sürebu yüzden bu boş zamanlardan yararlanmak için idealdir ve siz de bu boş zamanlardan yararlanmak istersiniz. bu yoga ve meditasyon uygulamasının faydaları evinizin rahatlığında.

Yogaya Devam

Evde yoga öğrenmek için Yoga tutun

Yoga seansları ve meditasyon kursları ile Yoga’ya devam edin

Biri en popüler ve indirilen seçenekler Keep Yoga’dır. İçinde, daha fazlasını bulabilirsiniz 400 pozDahası 40 yoga seans planı ve 7 meditasyon kursu. Kilo vermek için bir yoga uygulaması arıyorsanız, bu sizin için mükemmel.

Yeni başlayan veya daha ileri bir seviyede olmanız farketmez, bu uygulama ile şunları yapabileceksiniz. farklı uygulamalarla ideal kilonuzu koruyun tamamen kendi hızınızda ve evinizin rahatlığında.

Ek olarak, süper eksiksizdir, çünkü bir yoga uygulamasının geleneksel yönleriyle meditasyonun faydalarını birleştirir tek bir yerde, bir sesli rehberlikayrıntılı açıklamalar ve nihai rahatlama için profesyonel video rehberliği.

yoga gurusu

Sağlık yararları ile Yoga Guru

Özel kişilere özel programlarla yoga öğrenmek için uygulama

Bu bir yoga öğrenmek için uygulama hangi merkezli belirli Hatha Yoga programları özellikle hamile kadınlara, fiziksel engellilere, sırt ve boyun sorunlarına veya yaygın uyku bozukluklarına yöneliktir.

getiren harika bir alternatif yoganın sağlığa faydaları doğrudan mobil cihazınıza aktarın ve bu, sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. fiziksel rahatsızlıklar veya hamilelik sırasında. Hepsinden iyisi, tamamen ücretsizdir.

Daha fazla bilgi: Çalıştırmak ve ilerlemenizi ölçmek için en iyi 9 uygulama

Bizim gibi, bulabileceğiniz tüm bu inanılmaz alternatifleri öğrendikten sonra evde tamamen ücretsiz yoga yapın cep telefonunuzdan veya tabletinizden, hemen başlamanız için gerekli motivasyondur.

Bu makaleyi beğendiyseniz, abs yapmak için bu en iyi uygulamalara bir göz attığınızdan emin olun. Bu şekilde rutininiz daha eksiksiz olacaktır. cesaretin var mı

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için bu ücretsiz uygulamalarla yoga öğrenin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…