Android cep telefonunda üç yönlü arama nasıl yapılır

Bir Android cep telefonunda, grupla ya da değil, arama ve görüntülü arama yapmak için o kadar çok mesajlaşma uygulamamız ve seçeneğimiz var ki, bazen aynı şeyi yapmak için klasik seçenekleri gözden kaçırıyoruz, örneğin: üçe çağrı. Diğer bir deyişle, uygulamalar dahil olmadan normal bir aramayla birkaç kişiyi arayın.

Sabit hat ile üç yönlü arama yapmak mümkün olduğu gibi, operatörünüzün desteklediğini varsayarak bir Android cep telefonu ile de yapabilirsiniz ki bu normaldir. sana söyleyeceğiz Bir Android cep telefonuyla nasıl üç yönlü arama yapabilirsiniz?Adım adım.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/49/73/b3/5e70c42b3bef074372/default-progressive-adaptive.m3u8″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/32/61/32/5e70f0093bef07436c/original/mini-videocalls-apps.jpeg»}

Android cep telefonuyla birkaç kişiyi arayın

Bir Android cep telefonunda, her türlü çoklu aramayı yapabileceğiniz birçok uygulamaya erişebilirsiniz, ancak bazen bir tane yapmak isteyebileceğiniz zamanlar vardır. geleneksel bir şekilde aynı anda birkaç kişiyi arayınveri olmadan ve arada uygulamalar olmadan.

Bir Android cep telefonu ile üç yönlü arama yapmak çok kolaydır ve ilk adım, ilk kişiye normal bir arama yapmaktır. Telefonu açtığınızda, tuşuna basmalısınız. Ekletelefon numarasını çevirmek (veya rehberden seçmek) için, aramak istediğiniz ikinci kişinin adını seçin.

Ekle

Bu noktada, ilk kişi beklemede kalacak ve telefon operatörünüze bağlı olarak, belki tatlı bir melodi dinlemek. İkinci kişi telefona cevap verir vermez, bu çoklu aramayı yönetmek için yeni seçeneklere sahip olacaksınız.

İOS ve Android'de aramaları bir cep telefonundan diğerine yönlendirme

Üç yönlü arama yapmak için tuşuna basmalısınız. Birleştirmek, üçünüzün aynı anda katılabileceği bir konferans araması oluşturacak. eğer basarsan Değiştirmek, iki arayan arasında geçiş yapacak ve diğerini beklemeye alacaksınız. Ayrıca, tuşuna basarak aramadaki kişilerin listesini görebilirsiniz. Üstesinden gelmek.

Adım 2

Bu yapıldıktan sonra, bekleyen çağrınız hazır olacaktır. Google Telefon uygulamasını kılavuz olarak kullandığımızı lütfen unutmayın, ancak telefonunuzun kendi çeviricisi varsa, bazı metinler veya düğmeler biraz farklı olabilir. Sürecin özeti bu Android cep telefonunda üç yönlü arama yapın:

  • İlk kişiyi normal olarak arayın.

  • Cevap verdiğimde, tuşuna basın. Ekle.

  • İkinci kişiyi arayın.

  • Cevap verdiğimde, tuşuna basın. Birleştirmek.

  • İşiniz bittiğinde, normal şekilde kapatın.

– Haberler Android cep telefonunda üç yönlü arama nasıl yapılır aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…