Android: Böylece ilk Android 12 duvar kağıdını indirebilirsiniz

Google’ın sistemine yapılan en son güncelleme olan Android’in 12 sürümünün piyasaya sürülmesi yaklaşıyor.

Bu durumda, ilk duvar kağıdınız ve nasıl indirileceği hakkında konuşacağız, ancak Google henüz karar vermemiş olsa da, arka plan resmi sızdırıldı, diyor uzman site XDA.

Oldukça minimalist bir tasarıma sahip olan bu, iki versiyonda gelen dağlar ve bir gökyüzü ile ilk filtrelenmiş Android 12 duvar kağıdıdır; bir ışık ve bir karanlık.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İlk Android 12 duvar kağıdı nasıl indirilir

Cihazınızda ilk Android 12 duvar kağıdına sahip olmak istiyorsanız, indirmeye devam etmelisiniz.

yakalama-47c4bf4bda2b46c1e677127ca1660391.jpg

Nasıl oldu? Çok basit, sadece bu bağlantıya tıklamanız veya size gösterdiğimiz iki arka plandan herhangi birine tıklamanız ve birkaç saniye bu şekilde bırakmanız yeterli.

Açılır menü birkaç seçenekle göründüğünde, “Resim indir” yazanı seçeceksiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İndirme işlemi tamamlandığında galerinize gidin ve resmi bulun. Son olarak, onu seçeceksiniz ve üç nokta seçeneğinde onu Android’inizin duvar kağıdı olarak koyacaksınız.

Ancak daha önce de belirtildiği gibi, bu yalnızca bir sızıntıdır ve resmi bir şey değildir, bu nedenle bu arka plan resmi sürümde ve yalnızca önizleme sürümünde görünmeyebilir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…