Android Auto’da Sygic GPS Navigator nasıl kullanılır?

Android Auto ile arabanızda GPS navigasyonu kullanmak söz konusu olduğunda Google Haritalar ve Waze yeterli değil mi? Artık bir alternatifiniz var: Sygic. Bu güçlü GPS uygulaması zaten açıkça Android Auto desteği sunuyor. Ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Sygic Navigation, yıllardır piyasada olan, köklü bir noktadan noktaya GPS navigasyon yazılımıdır. Başarısının meyvesi, navigasyona izin veren hemen hemen her platforma uyarlayın. iOS, Android ve ayrıca Android Auto: arabalarla uyumluluk birkaç aydır kapalı testlerde. Ayrıca ne denemek istedin? Sorun değil: Sygic’e doğrudan araç konsolunuzdan nasıl erişeceğinizi açıklıyoruz.

Android Auto’da kullanmak için Sygic beta’ya erişin

Sygic Android Auto

Android Auto konsolundan Sygic GPS navigasyonuna ücretsiz erişim, sürüm 20 ile birlikte gelir. Şu anda beta, Google Play’deki bu sürümdedir; yani arabanızda Sygic haritalarının avantajlarını kullanmak için bir APK indirmenize gerek yok: beta programına girmen yeterli.

Kablosuz modunuz yoksa Android Auto kablosuz ve alternatifsiz araçta nasıl kullanılır

Sygic beta’ya erişmek için birkaç adımı izlemeniz gerekir. Nasıl yapıldığını görelim:

  • Bir masaüstü web tarayıcısı açın. Mobil tarayıcı ile erişmeniz durumunda masaüstü modunun etkinleştirildiğinden emin olun.
  • Bu bağlantıyı girin.
  • Google hesabınız ile giriş yapın. Sygic’te Premium olmanız durumunda, şunlardan emin olun: aynı abonelik hesabıyla betaya kaydolursunuz (veya haritaları satın aldığınız kişi).

Sygic Android Auto

  • Android için Sygic beta programına girmek için ‘Test kullanıcısı ol’ seçeneğini tıklayın.
  • Bitti: Cep telefonunuzdaki uygulama güncellendiğinde, Android Auto (20.4.0-1536) ile uyumlu olan mevcut en son sürümde olacaksınız.

Sygic Android Auto

Mobil uygulamanız güncellendiğinde, Android Auto’da Sygic’e erişebileceksiniz. Tarama deneyimi, platformda sözleşme yaptığınız hizmetlere bağlı olacaktır: Android Auto’yu kullanmak için Premium olmanız gerekir. Sygic, haritalarının kullanımının ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını öğreneceğiniz ücretsiz bir deneme süresi sunar.

{«videoId»:»x8014uj»,»autoplay»:true,»title»:»BMW araçlarında Android Auto nasıl etkinleştirilir (diğer markalara genişletilebilir)»}

Sygic, şimdiye kadar Android Auto’da bulunan ve her ikisi de Google’dan gelen iki uygulamaya alternatif olarak sunulan ilk GPS navigasyon sistemidir: Haritalar ve Waze. Sygic’in gelişiyle araçlar için işletim sistemi sadece daha fazla çeşitlilik kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda tazelik de kazanıyor. Hepsi bir ücret karşılığında: Çoğu Sygic hizmetini kullanmak için ödeme yapmak çok önemlidir.

Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar

Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar

  • Geliştirici: Sygic.
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Haritalar ve navigasyon

– Haberler Android Auto’da Sygic GPS Navigator nasıl kullanılır? aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…