Android Auto, duvar kağıdını değiştirmenize olanak tanır ve Google Asistan’ın rutinlerini başlatır

Android Auto’da kişiselleştirme artar: bundan böyle arabadaki duvar kağıdını değiştirmek mümkün; her zaman sistemdeki önceden yüklenmiş duvar kağıtlarından. Ve Google Asistan, aşağıdakileri etkinleştirerek Android Auto’daki kullanımını iyileştirir: rutinler ve kısayollar için destek: Asistan, kişiselleştirilmiş sesli komutları tanır.

Android Auto, dahil etme konusunda çoğunluk seçeneklerinden biri haline geldi araçlarda akıllı telefon uyumluluğu. Ayrıca, dikkat dağıtıcı unsurları en aza indiren çok sayıda hizmete erişim sağlar; Asistan ile etkileşim veya rota planlama gibi. Buna ek olarak, Google, şiddetle gözden kaçan daha fazla özelleştirme seçeneği ekledi. Örneğin: konsoldaki arka planların görünümünü değiştirmek istiyor musunuz?

Android Auto’daki Google Asistan artık rutinleri çalıştırabilir

Android Araba Duvar Kağıdı

Bu, nihayet araçlara ulaşan Android Auto kullanıcılarından gelen bir talepti. Ve bu, rutinlerin harika bir yol olmasıdır. sadece bir sesli komutla farklı eylemler gerçekleştirin: Nokta yönlendirmesini otomatik olarak etkinleştirmekten radyoyu açmaya, Spotify’ı açmaya veya bir podcast yüklemeye kadar hepsi tek seferde.

Google Asistan rutinleri: ne oldukları ve nasıl yapılandırılacağı

Google Asistan artık Android Auto’da rutinleri yürütebilir: sadece onu çağırın (ekrandaki düğmeyi kullanarak veya ‘Ok, Google’ ile) ve ona belirli bir sıra verin. Rutinlerin listesine, telefon uygulamasındaki Google Asistan seçeneklerinden erişilebilir. Ve ayrıca mümkündür rutinleri sihirbaz kısayollarıyla birleştirin: bunun için akıllı telefona yüklenen uygulamalar uyumlu erişimler içermelidir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7f/a6/14/5e4d28cd4bd22f7752/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// img.youtube.com/vi/aU_NXcnTxfE/maxresdefault.jpg»}

Rutinler, deneyimi kişiselleştirmek için mükemmel bir adımsa, Android Auto duvar kağıdının değiştirilmesiyle herhangi bir telefona minimum düzeyde eşittir: duvar kağıdı koymak zaten mümkün. Onun için:

  • Araba ekranındaki uygulamalar menüsü düğmesine dokunun.

Android Araba Duvar Kağıdı

  • Android Auto ayarlarına gidin.
  • Genel seçenekler alanına ilerleyin ve ‘Duvar kağıdı seç’ seçeneğini tıklayın.
  • İstediğiniz duvar kağıdını seçin ve arabanızın ekranı seçmiş olduğunuz şeye göre değişecektir.

Android Araba Duvar Kağıdı

  • Android Auto, önceden yüklenmiş olanlar dışındaki resimlerin yüklenmesine izin vermezkesinlikle Google daha sonraki güncellemeler için seçeneği saklı tutar.

Android Araba Duvar Kağıdı

Android Auto’da sunulan değişiklikler, uygulamanın en son sürümü olan 6.0.615334’te zaten mevcuttur. Tüm kullanıcılar için etkin olmayabilirler: arabanızda görünmüyorlarsa beklemeniz gerekir.

üzerinden | Reddit

– Haberler Android Auto, duvar kağıdını değiştirmenize olanak tanır ve Google Asistan’ın rutinlerini başlatır aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…