Android Auto, 2022 Porsche 911 GT3 ile Porsche’ye binecek

Android Auto pazara giriyor ve giderek daha fazla model, Google’ın araçlar için multimedya sistemiyle uyumlu hale geliyor ve ona katılacak bir sonraki üreticilerden biri efsanevi Porsche olacak. Firma, 2022 yılından itibaren kendi serisinin birkaç modelini Android Auto’ya dahil etme niyetini zaten bildirdi.

Alman üretici, Porsche Communication Management olarak bilinen araçlar için yeni multimedya işletim sisteminin, otomobilin temel parçalarını dokunmatik olarak kontrol edebilmek ve aynı zamanda araç olarak kullanabilmek için 10,9 inç ekranlarla donatılmış olarak 2022’de geleceğini duyurdu. bir multimedya merkezi. Ve söz konusu sistem yerleşik Android Auto ile gelecek.

2022 Porsches için Android Auto ve Apple CarPlay

{«videoId»:»x8014uj»,»autoplay»:true,»title»:»BMW araçlarında Android Auto nasıl etkinleştirilir (diğer markalara genişletilebilir)»}

Şimdiye kadar, Porsche araç multimedya sistemleri neredeyse yalnızca Apple Car’a odaklanmıştı, ancak bu değişmek üzere ve marka bunu en son açıklamalarından birinde duyurdu. Android Auto’nun yolda olduğunu gösteren ve önümüzdeki 2022 modellerinde geleceğini göreceğiz.

Android Auto'ya kablo olmadan nasıl bağlanır, kablosuz mod böyle çalışır

Yakın zamana kadar Android Auto, eski modellerde yapılan güncellemeler aracılığıyla Porsche araçlarına ulaştı, ancak şimdi Alman firması bunu duyurdu. Android Auto da yeni arabalarda olacak 2022’den itibaren ve onu fabrikadan ilk dahil eden bir sonraki Porsche 911 olacak.

Porsche PMS sistemi, Apple CarPlay ile uyumluluğu koruyacak

Şirketin yeni araçlarına Android Auto’nun gelmesine ek olarak, bir sonraki Porsche’ler de bir teklif sunacak. 360L ile SiriusXM’e üç aylık deneme aboneliği hizmetle ilgilenmezsek yenilemeyebiliriz.

Porsche, Porsche Communication Magament’in bu güncellemesinin Apple CarPlay uyumluluğunu kaybetmenize neden olmaz Böylece, yaklaşan 2022 Porsche 911’lerin sahipleri, yeni bir araba aldıkları andan itibaren her iki hizmetle de uyumluluğun tadını çıkaracaklar.

Daha fazla bilgi | porsche

– Haberler Android Auto, 2022 Porsche 911 GT3 ile Porsche’ye binecek aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…