Android 2021 için WhatsApp’a En İyi 6 Alternatif

WhatsApp’ın bir uygulama olduğunu hepimiz biliyoruz. en popüler anlık mesajlaşma Dünya çapında. Bununla birlikte, son duyuruları milyonlarca insanı, özellikle mahremiyetlerini düşünerek bir alternatif aramayı düşünmeye yöneltti.

Şimdi, orada birçok seçenek var. uygulama mağazaları hangi yetkinliğe sahip olabilir 2021’de WhatsApp’taher şey sana bağlı olacak ihtiyaçlar ve zevkler seçerken.

Android 2021 için WhatsApp’a En İyi 6 Alternatif

Yine de, herhangi bir şüpheniz varsa en iyi uygulamalar nelerdir ne olabilir Facebook’un sahip olduğu platformu değiştirinile küçük bir derleme yaptık. Bu 2021’de Android’inize indirebileceğiniz en iyi 6 alternatif. Bize katılın!

Daha fazla bilgi: Zoom’u görüntülü arama uygulaması olarak kullanmayı bırakmak için 5 neden

Android 2021’de WhatsApp’a en iyi alternatifler

  • Telgraf
  • anlaşmazlık
  • sinyal
  • Facebook haberci
  • Astar
  • üçlü

Mevcut farklı seçeneklerin analiz edilmesi Google Oyun mağazasıbirden fazla olduğunu buluruz. WhatsApp’ın yerini alan uygulamaözellikle bu altı seçilmiş kişinin size çok benzer bir deneyimi garanti edeceğini ve her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayacağını düşünüyoruz.

Ardından, yapabileceğiniz bu uygulamaların her biri hakkında size daha ayrıntılı bilgi vereceğiz. androidine indir seni değiştirmek için Naber.

Telgraf

Telegram muhtemelen en iyi uygulama WhatsApp’ı değiştir esas olarak miktarı nedeniyle listeden işlevler ve özellikler Facebook’un sahip olduğu platformdan daha iyi bir ölçüde sağlar.

Telegram, WhatsApp'a benzer bir uygulamadır.

WhatsApp benzeri anlık mesajlaşma uygulamalarından biri

Her iki uygulama arasındaki temel fark, Telegram çok daha az bilgi toplar ve kullanıcılarının verileri (en az olmasa da), bu zaten büyük bir ilerlemedir. Ancak, her şey burada bitmiyor.

Telgraf biriyle saymak uçtan uca şifreleme Uygulama içindeki tüm mesajlarda ve aramalarda, sadece Gizli Modu etkinleştirerek ve gizliliğinizi daha da artırarak.

Bu yetmezmiş gibi, seçeneğin var çoklu cihaz, kendi kendini imha eden mesajlarkanallar (gruplardan çok daha iyi), çok amaçlı botlar, daha iyi arayüz ve kaynak kodu açık ve GPL v3 lisansı altında yayınlandı ve doğrudan adresindeki herkes tarafından incelenebilir. GitHub ve ona çok fazla şeffaflık veren hataları veya başarısızlıkları araştırmak için analiz edin.

anlaşmazlık

kesinlikle biliyorsun anlaşmazlık biri olduğu için en popüler iletişim platformları oyun dünyasında. Ancak aradan geçen zaman ve çeşitli güncellemeler ile iletişim hizmeti Her kullanıcı için çok daha olgun ve ideal, kendisini WhatsApp’ın kendisine bir alternatif olarak sunuyor.

Onun minimalist arayüz biridir ana avantajlar Buna, görüntülü, sesli ve yazılı sohbet, çok düşük gecikmeli sesli ve görüntülü görüşme, dosya ve fotoğraf transferleri, özel mesajların bir işlevi olma olasılığını da eklersek, grup sohbetigrup aramaları, medya paylaşımı, mobil ekran paylaşımı ve hatta güç kendi sunucunu oluşturbunu çok eksiksiz bir seçenek haline getirin.

Hepsinden iyisi, ihtiyacın yok telefon numaranı paylaşbirlikte Sinyal ve Telgraf, sizi tanımlayan ve platformdaki diğer insanlarla bağlantı kurmanıza izin veren bir kullanıcı adınız var. Bu arada, aşağıdakiler gibi çeşitli platformlar için ücretsiz ve kullanılabilir olduğundan bahsetmiş miydik: Android, iOS, Mac, Windows, Linux ve web sürümü herhangi bir tarayıcı için?

sinyal

Son zamanlarda yapılan değişikliklerle facebook gizlilik politikaları ve kullanıcıların toplu göçü, sinyal biri olarak kendini konumlandırmıştır. whatsapp’a en iyi alternatifler.

Signal’in temel özelliği, ortalanmış olmasıdır. %100 kullanıcı gizliliğionlardan topladığı tek verinin telefon numaranız, hizmete katıldığınız tarih ve en son giriş yaptığınız tarih olduğu noktaya kadar.

Sinyal, WhatsApp için en iyi seçenektir

WhatsApp’ın alternatiflerinden biri olan ve çok fazla güvenlik sunan Signal.

Tüm bunlara sundukları eklenirse görüntülü sohbet, sesli ve metin, sesli ve görüntülü aramalar ile birlikte uçtan uca şifrelemeprotokol kapsamında dosya ve fotoğrafların güvenli aktarımı Sinyal Mesajlaşma Protokolüonu bir WhatsApp benzeri en iyi uygulama.

Facebook haberci

Bu uygulama ulaşabilir gelecekte değiştir popüler olmaktan çok uzak değil Naberveya en iyi durumda onu bağlayabilir ve bir çok işlevli sohbet. Ve her gün yeni güncellemeleri onu o anın en eksiksiz anlık mesajlaşma uygulamalarından biri haline getiriyor.

En iyisi, aranızda fonksiyonlar ve özellikler şunları içerir: akıllı botlar, sesli aramalar, görüntülü aramalar, şarkı ve çalma listeleri paylaşma, grup sohbetleri, mini oyunlar oynama ve çok daha fazlası.

ASTAR

Bir süredir çok popülerdi, ancak daha sonra farkedilmemeye başladı, ancak bir numara olmaktan vazgeçmiyor. iyi bir alternatif çok eksiksiz ve diğer uygulamalarda olmayan çok ilginç işlevlerle.

ASTAR başka mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a benzer özelliklere sahip anlık. Şimdi, bu Asya platformuyla ilgili gerçekten dikkat çekici olan şey, size sohbetlerinizde anketler, aynı anda 200 kişiye kadar görüntülü görüşme yapma fırsatı sunması ve aynı zamanda bir sosyal ağa benzer bir zaman çizelgesine sahip olmasıdır.

Ek olarak, bir nevi “Takvim” bu, konuşmalarda unutmamanız veya kaybetmemeniz için verileri veya önemli şeyleri kaydetmenize yardımcı olur ve diğeri, mutlaka olması gerekmeyen uluslararası telefon numaralarını arama olanağıdır. ASTAR özel bir oran ile.

üçlü

Bu listedeki son uygulama üçlü, gizliliği bir sonraki seviyeye taşıyan bir uygulama. Öncekilerin hepsinden farklı olarak, ücretli bir uygulamadır ve bir maliyeti vardır. 2,99 dolar. Ama onu özel yapan nedir ve neden listeye ekledik?

Teklifler uçtan uca şifreleme içinde iletilen tüm bilgilerde mesajlar, görüntülü aramalar, dosyalar aracılığıyla hizmet ve hatta durum güncellemeleri. Daha ne, kullanıcılarından herhangi bir veri toplamazBöylece çok fazla mahremiyeti garanti ederneredeyse anonim.

Daha fazla bilgi: Android için En İyi 11 Yakınlaştırma Alternatifi

En merak edilen şey, herhangi bir tür kullanıcı verisi kullanmayarak, tamamen rastgele bir kimlik oluşturur Uygulamayı kullanırken ve onunla birlikte diğer kullanıcılar sizinle iletişim kurabilir. Son olarak, senin yazılım açık kaynaktırbu nedenle güvenliğini sağlamak için sürekli denetlenir.

Gördüğünüz gibi, bunlar Bu 2021’de Android için WhatsApp’a en iyi 6 alternatif ve gizliliğiniz ve Facebook platformunun bir kullanıcısı olarak verilerinizin kullanımı konusunda endişeleriniz varsa denemeniz gerektiğini. Seçiminiz ne olacak?

Bu makaleyi beğendiyseniz, ötesinde hayatın olduğunu gösteren Skype, Viber, Twinme ve WeChat gibi diğer ücretsiz mesajlaşma uygulamalarına da göz atmayı unutmayın. Naber.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android için WhatsApp İçin En İyi 6 Alternatif 2021 girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…