Android 12’nin “gizli tatlısı” Snow Cone veya kar konisi olurdu

Android 12’nin ilk Geliştirici Önizlemesi’ne yaklaşırken, Android’in bir sonraki büyük sürümünün sızıntıları hızlandırır. Android 12’nin ilk betası için onaylanmış bir tarih yok, ancak önceki yılların şemasını takip ederek köşede olması gerekiyor.

Aynı zamanda, Android 12’nin tek elle kullanım için yerel modda çalışabileceğini öğrendik, biraz daha sıradan bir şey öğrendik: işletim sisteminin tatlısının dahili adı. XDA’ya göre, Bir dondurma konisi.

android kar konisi

Android 10 ile Google, kuruluşundan bu yana işletim sistemine eşlik eden tatlılara veda etti: Android 1.5 Cupcake, Android 1.6 Donut, Android 2.0 Eclair, Android 2.2 Froyo, Android 2.3 Gingerbread vb. A) Evet, Android 10 ve Android 11’de tatlılar tükendien azından gözle görülür şekilde.

Android'in tarihi ve evrimi: Dijital kameralar için bir işletim sistemi nasıl cep telefonlarını fethetti?

İçeride tatlılar devam etti. Android 10, Kraliçe Kek ve Ayva Tart (Kraliçe keki ve ayvalı tart) idi. Android 11, gayri resmi olarak Red Velvet Cake’di, veya Red Velvet pastası. Kullanıcı için değil, geçen yıl Android’in sanal heykeli bile gizli tatlısını bir tarif şeklinde selamladı.

Görünüşe göre, Android 12, dahili olarak bilinecek tüm oy pusulalarına sahiptir. kar konisiveya dondurma külahı. XDA’ya göre, Android 12 kodu henüz gün ışığına çıkmamış olsa da, “biraz kurcaladıktan” sonra bu tatlıyı öğrendiler. Dahili bir kod olmasına rağmen, AOSP kodunun farklı bölümlerinde bahsedilmesi yaygındır.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/21/16/c3/5f58e1cb3bef07e66e/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4a/8f/72/5f58e34d4bd22f8eaa/orijinal/mini-android-11.jpeg»}

Şu anda, doğrulanmadı. için beklememiz gerekecek ilk Android 12 Geliştirici Önizlemesi sistem koduna, paskalya yumurtasını bulmak için en son betalara ve resmi kararlı sürüme, belki Eylül’de, bu sürümün “heykeliyle” başka sürprizler olup olmadığını görmeye başlayabilmek.

üzerinden | XDA

– Haberler Android 12’nin “gizli tatlısı” Snow Cone veya kar konisi olurdu aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…