Android 12 resmi, tüm haberler ve yeni sürümle uyumlu telefonlar

bu yeni android versiyonu 2021 için zaten burada. Onun adı android 12 -kimseyi şaşırtmayan bir şekilde- ve geliştiriciler için, muhtemelen yılın ilk yarısı boyunca, sürümün gelmesi gereken yaza kadar sürecek bir beta programını başlatan bir ön sürüm şeklinde geliyor. Android 12’nin kesin sürümü.

Tüm sahip olanlar android 12 ile uyumlu mobilşimdi sistemin bu yeni sürümünü cihazlarınıza yüklemeye devam edebilirsiniz. yenilikleri test et beraberinde getirmesi daha ilginçtir. Ancak, Google’ın önerdiği android 12’yi yükleyin yalnızca, bir sorun olması durumunda nasıl geri dönüleceğini bilen, yeterince gelişmiş geliştiriciler ve kullanıcılar için.

Her durumda, ya bir Pixel cep telefonunuz olmadığı için ya da sadece Android’in -muhtemelen- arızalarla dolu bir sürümüyle yaşamak istemediğiniz için, Andro4all’da ilerledik. Android 12’yi cihazlarımızdan birine yükleyin size ayrıntılı olarak göstermek için Android 12’nin en iyi haberleri.

Android 12, Google’ın işletim sisteminin yeni sürümü.

Android 12’nin zaten yüklenebileceği cep telefonları

Her yıl olduğu gibi, bu zamanlar Google Pixel serisi bir cihaza sahip olmanın ana avantajı.

Ve söz konusu serinin terminalleri Android’in yeni sürümünün yüklenebileceği ilk. Ancak: tüm Pikseller uyumlu değildir. Yeni sürümü yalnızca aşağıdaki cihazlara yüklemek mümkündür:

  • piksel 5
  • Google Piksel 4a (5G)
  • Google Piksel 4a
  • Google Piksel 4XL
  • piksel 4
  • Google Piksel 3a
  • Google Piksel 3XL
  • Google Piksel 3

Bu cihazlardan birine sahipseniz, şunları yapabilirsiniz: Android 12’nin resmi fabrika görüntülerini indirin ve yeni sürümü cihazınıza yüklemeye devam edin.

Ve bir Pixel’iniz yoksa veya ilkini yüklemek istemiyorsanız Android 12 Geliştirici Önizlemesi fiziksel cihazınızda her zaman Android 12’yi emülatörde test edin Android yetkilisi.

Makale geliştiriliyor…

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android 12 girişi resmi, yeni sürümle uyumlu tüm haberler ve cep telefonları ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…