Android 12 Developer Preview 2.2 artık mevcut ve tüm bu hataları düzeltiyor

Google yayınladı Android 12 Geliştirici Önizlemesi sürüm 2.2 uyumlu bir Pixel cihazının tüm sahipleri için. Şirket, müşterinin gelmesini beklememeye karar verdi. geliştiriciler için üçüncü önizlemeve bunun yerine bir başlatmayı seçti küçük güncellemehataları düzeltmeye ve güvenlik iyileştirmeleri sunmaya odaklandı.

hakkında bir yama Bu, kullanıcılar tarafından bildirilen bir dizi hatayı çözmenin yanı sıra, Google Pixel 5’in performansını iyileştirmeyi ve Google Pixel serisinin tüm modellerinde güvenlik odaklı iyileştirmeler getirmeyi amaçlayan Nisan 2021 ayı için güvenlik düzeltme ekini de sunar. .

Android 12, Google’ın işletim sisteminin yeni sürümü.

Android 12 Developer Preview 2.2 ile ilgili tüm haberler

Android 12 Developer Preview 2.2, SPP2.210219.018 yapı numarasına sahip uyumlu Pixels’e geliyor. Android 12’yi terminallerine zaten yüklemiş olanlar, güncellemeyi OTA aracılığıyla alacak. İnsanların geri kalanı, Android 12’yi uyumlu bir cep telefonuna yükleme adımlarını izleyebilir.

Nisan yamasının iyileştirmelerinin ötesinde, güncelleme şunları sunar: bazı kullanıcıların birkaç haftadır karşılaştığı belirli hatalara çözümler. Değişikliklerin tam listesi aşağıdaki gibidir:

  • Bir kullanıcı Bluetooth ayarlarına erişmeye çalıştığında bazen Ayarlar uygulamasının çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Bir kullanıcı bir OTA güncellemesi yükledikten sonra widget’ların ana ekrandan kaldırılmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Çağrı kalitesi etkilenmediğinde bile Bluetooth çağrı kalitesinin düşük olduğuyla ilgili bildirimlerin gönderilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Bazı durumlarda WiFi ağ şifrelerinin kaydedilmemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Ekran klavyesinde yazarken bildirim tonunun tetiklenmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Bazı cihazlarda uygulamaların çökmesine neden olabilecek Codec 2.0 ile ilgili bir sorun düzeltildi.
  • Videoların paylaşıldığında yanlış kodlanmasına neden olabilecek bir sorun düzeltildi.

Daha fazla bilgi: Android sürümleri: Android’in ilk sürümünden en son sürümüne

Güncellemenin OTA’sında bir 200 MB’a yakın ağırlık, ve zaten dağıtım aşamasındadır. Ardından, her cihaz için OTA paketlerinin indirme bağlantılarını ve fabrika görüntülerini bırakıyoruz:

göz önüne alındığında resmi android 12 güncelleme programıbu ayın gelmesi gerektiğini biliyoruz üçüncü geliştirici önizlemesigelmeden önce genel beta. Söz konusu beta, 18-20 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Google I/O 2021’de sunulmalıdır.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android 12 Developer Preview 2.2 gönderisi artık mevcut ve tüm bu hataları düzelten ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…