Android 12: Bu, yeni arayüzünü gösteren ilk resim olacak

android 12 yanıyor Yılın bu noktasında, Google’ın mobil işletim sisteminin yeni sürümü hakkında daha fazla ayrıntı bilmeye başlamamız normaldir.

Spekülasyon her zaman platforma entegre edilen yeni özellikler etrafında döner. Ama bazen sürpriz ve haberler biraz daha ileri gidiyor denkleme görsel görünümünde bir değişiklik ekleyerek.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Android 12 durumunda, ikincisi olacak gibi görünüyor. Ve yeni görünüşü merakla bize çok şey hatırlatacaktı… iOS!

Onaylanmamış bir ilk bakış

forumlardan XDA-Geliştiriciler bir dizi sızdırılmış görüntü dolaşmaya başladı; bu bize yeni mobil işletim sisteminin ne olacağını gösteriyor.

Temelde bir dizi ekran görüntüsüdür. “ilk taslak” Google’ın Android iş ortaklarına dağıttığı belgelerin sayısı. Ve iyi, sen yargıla:

Android 12 şimdi her zamankinden daha fazla iOS alıyor gibi görünüyor.  Mobil işletim sisteminin olası yeni yüzünü gösteren bir dizi görsel yayınlandı.

Gördüğümüz gibi, daha eterik ve minimalist bir arayüze sahip açık tonlarda belirgin bir kullanım var.

Kenarlar yuvarlatılmıştır, yeni bir gizlilik göstergesi vardır, her şeyi iki sütun üzerinde toplayan bir konuşma widget’ı vardır. Bildirim panelinde birkaç hızlı kısayolun yanı sıra çok sayıda bej.

Bunun, Google’ın Android 12 için planlanan herhangi bir arayüz değişikliği hakkında resmi olarak hiçbir şey söylemediği bir bağlamda geldiğine dikkat edilmelidir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Yani görüntülerde gösterilenler tamamen beklenmedik; ve havada kalan çok fazla soru var.

Biraz daha beklemek ve daha fazla sızıntı veya bu yüz ameliyatının resmi duyurusunu beklemek gerekecek.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…