AMOLED ekran ve mükemmel özerklik: Bu güzel akıllı saatin fiyatı sınırlı bir şekilde düşüyor

AMOLED ekran ve mükemmel özerklik: Bu güzel akıllı saatin fiyatı sınırlı bir şekilde düşüyor

bu bir artı izle Şu anda piyasadaki en güzel akıllı saatlerden biri, orada Çinli firmanın yaptığı harika işi kabul etmeliyiz. Tavsiye edilen satış fiyatı 159 Euro ama şimdi size sunduğu fırsattan yararlanabilirsiniz. aliexpress kare sadece satın almak için 103 avro kuponu kullanmak UZAY12.

Bu fiyat gri versiyona tekabül ediyor, ancak çok az daha fazlası için siyah versiyonu seçebilirsiniz. AliExpress Plaza, satın alırken aşağıdaki gibi iyi avantajlar sunar: İspanya’dan ücretsiz gönderim ve KDV fiyata dahildir. Ancak aklınızda bulundurmanız gereken bir detay var: bu kupon 3 Aralık sabahı biterbu yüzden sadece o zamana kadar bundan yararlanmanız ve OnePlus Watch’ı 100 avronun biraz üzerinde almanız gerekiyor.

OnePlus Watch, 100 Euro’ya güzel bir akıllı saat

OnePlus izle gri

OnePlus Watch, AliExpress Plaza’da fiyatı düşen güzel bir akıllı saattir.

İlk OnePlus akıllı saat, şirket dikkatli bir estetiğe sahip bir saat yaratmayı başardığı için tasarımına aşık olarak piyasaya çıktı. iyi yapı kalitesi. hakkında konuşuyoruz rahat model, hafif ve çok kalın değilbu yüzden gün boyunca giymek sorun değil.

bir 1.39 inç AMOLED ekran, tam renk ve dokunuş, netlik ve maksimum parlaklık açısından fazlasını sunar. Ayrıca, diğer 22 milimetrelik kayışlarla kolayca değiştirebileceğiniz gri bir floroelastomer kayışla birlikte gelir. Öte yandan, OnePlus Watch’ın da önemli olduğunu bilmek önemlidir. su geçirmez 5 ATM’ye kadar derinliklerde.

Bu akıllı saat ayrıca bir gerçek zamanlı işletim sistemi ve 4 GB dahili depolama Böylece müziğinizi kaydedebilir ve bir cep telefonuna ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz. Ek olarak, 110’dan fazla farklı antrenman türü ve fiziksel aktiviteyi izlemek için hiçbir fonksiyon eksikliği yoktur. yüksek hassasiyetli GPS. Sağlık söz konusu olduğunda, en popüler araçlara sahiptir. kan oksijen doygunluğu ölçümü.

Son olarak ve OnePlus Watch’ın analizinde gördüğümüz gibi, en göze çarpan bölümlerinden biri, normalde ulaşan bir pil ile özerklik bölümüdür. 10 ile gün arasında süre düzenli kullanımda, spor ve sağlık fonksiyonlarından vazgeçildiği takdirde 14 güne kadar uzar.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi

Giriş AMOLED ekran ve mükemmel özerklik: Bu güzel akıllı saatin fiyatı sınırlı bir şekilde düşüyor, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply