Amazon'un en popüler e-kitabı bir indirim ve bir hediye ile geliyor

Amazon’un en popüler e-kitabı bir indirim ve bir hediye ile geliyor

onu alabilirsin e-kitap özetin özeti Amazon indirimli. Kindle 74.99 Euro’ya düşüyor, ama yalnız gelmiyor. sen de al 3 aylık Kindle UnlimitedAmerikan okuma servisi.

Bir e-kitap, kütüphanenizi gittiğiniz her yere yanınızda götürmenin mükemmel bir yoludur. ile seyahat etme imkanına sahip olacaksınız. küçük ve rahat bir cihazda çok sayıda çalışma.

Daha fazla bilgi: tutuşmak

Kindle’ı en iyi fiyata satın alın

Amazon Kindle’ın ön yüzü.

Amazon e-kitap ile geliyor 6 inçlik bir ekran. Saatlerce okumanız için tasarlandı, geleneksel bir kitapla hissedeceğiniz şeyi simüle etmeye çalışan yüksek bir kontrasta sahip, güneş ışığı altında bile yansıma olmadan.

Çok hafiftir, uzun süre tutmakta sorun yaşamazsınız. Ek olarak, deneyiminizin mümkün olan en iyi şekilde olması için, panelinizin yaydığı ışığı ayarlayın.

Daha fazla bilgi: tutuşmak

Bu Kindle Sınırsız

Amazon sayesinde fırsatınız var 3 ay boyunca sınırsız okuma. Kindle Sınırsızelektronik kitaplar için okuma hizmetiniz, bir özel teklif. 3 ay boyunca en iyi oyunlara erişebileceksiniz sadece Kindle satın alındığında.

İle Kindle Sınırsız tadını çıkarabilirsiniz 1 milyondan fazla başlık, avucunuzun içinde saatlerce okuma. Amazon’un e-kitaplarından biri, bundan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yoludur. Eğer ilgileniyorsanız, üzerinde fazla düşünmeyin, sadece sınırlı bir süre için mevcut olacaktır.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Amazon’un en popüler e-kitabının girişi indirimli olarak geldi ve bir hediye ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…