Amazon'dan Satın Alabileceğiniz En İyi 8 VR Gözlük

Amazon’dan Satın Alabileceğiniz En İyi 8 VR Gözlük

Sanal gerçeklik, teknoloji ve oyun dünyasında kendine yer arayan bir teknolojidir. en iyi sanal gerçeklik gözlüğü genellikle pahalı cihazlardır, ancak evde iyi vakit geçirmek için bunlardan birine sahip olmaya değer ve bu nedenle bir liste yaptık. en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü hemen satın alabilirsiniz. Bu fırsatta size şunları anlatıyoruz: ucuz VR gözlükleri 13 ila 75 Euro arasında alabilirsiniz. Bu nedenle, yakında bir tane satın almak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza ve cebinize en uygun olanı seçmeniz yeterlidir.

bu en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü Bunlar mutlaka en önemli firmalar tarafından üretilmeyen cihazlardır, ancak çoğunlukla aşağı yukarı benzer bir deneyim sunarlar ve yalnızca bütçemize ve onlardan beklediğimize en uygun olanı seçmek kalır.


İlginizi çekebilir:Givenchy teknoloji tarafından baştan çıkarılıyor ve sanal gerçeklik gözlüklerini sergiliyor


Woxter Neo VR1

Bu, aralarında bir alternatif en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü şu anda Amazon’da satın alabilirsiniz. Temel gözlüklerdir, pek çok özelliği yoktur, ancak gerekli olanı sunar: odak uzaklığı ayarı, SBS stereoskopik görüntüleri görüntülemek için büyütülmüş lensler ve daha fazla ergonomi için ayarlanabilir bir bant sistemi ve havalandırma.

Woxter Neo VR1 White - Sanal gerçeklik VR gözlükleri...

Woxter Neo VR1 White – Sanal gerçeklik VR gözlükleri…

  • Akıllı telefonunuzla uygulamaların ve oyunların keyfini çıkarmak için VR gözlükleri. Hayatınızın hızını hissetmenizi sağlayacak Woxter sanal gerçeklik gözlüğü…
  • Çift görüntü görmemek için ayarlanabilir odak uzaklığı / Yüksek şeffaflık. Kopya stereo görüntüleri izlemek için büyütülmüş lensler…

iPhone ve Android için BNext VR Gözlükleri

Listeye devam ediyoruz en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü ve öncekinden biraz daha sağlam bir alternatife ulaşıyoruz. 6 inç’e kadar olan cihazları destekler ve ayarlanabilir bant sistemine sahiptir, ayrıca 30 gün deneme politikasına başvurabilir ve memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.

VR ShineCon

listemize devam ediyoruz en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü İçeriği daha sürükleyici bir şekilde yönetmek için bluetooth kontrolü bile içeren bir seçenek ve önceki alternatife çok yakın bir fiyatla, odak ayarları ve hızlı bir kesinti düğmesi de var.

Tüm cihazlarla uyumlu 3D VR sanal gerçeklik gözlüğü...

Tüm cihazlarla uyumlu 3D VR sanal gerçeklik gözlüğü…

  • 【Özel Sinema】 – Daha iyi bir görüntü elde etmek için 3D VR’nin üstündeki düğmeyi hareket ettirerek küresel lensin konumunu ayarlayabilirsiniz…
  • 【Uyumluluk】 – Ekran boyutları 4,7 inç ~ 6,3 inç arasındaki tüm akıllı telefonlarla uyumludur,…

Hamswan VR Gözlükleri

Bu, aşağıdakiler arasında bir sonraki tavsiyemizdir. en ucuz sanal gerçeklik gözlüğüdaha sürükleyici bir deneyim için yerleşik kulaklıklar içerir, 6 inç’e kadar telefonları destekler ve daha iyi oturması için üstün kontroller sunar.

HAMSWAN Otantik Sanal Gerçeklik Gözlükleri, [Regalos] Gözlük...

HAMSWAN Otantik Sanal Gerçeklik Gözlükleri, [Regalos] Gözlük…

  • (ᴗ)▶【Yeni Tasarım】VR gözlükleri sadece 238g ağırlığındadır, kafanız için rahatsız edici bir his yoktur, kumaş malzeme +ABS ile tasarlanmıştır…
  • (ᴗ)▶【Kullanışlı ve ayarlanması kolay】Işık mesafesi (PD) ve odak mesafesi (FD), her ikisi de en iyi deneyimi elde etmek için ayarlanabilir…

Unotec VR-BOX gözlükleri

Bu sanal gerçeklik gözlükleriyle cep telefonunuzdan en iyi şekilde faydalanabilir ve düşük maliyetle VR oyunlarınıza ve videolarınıza tamamen dalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikleri arasında daha fazla kullanıcı konforu için yastıklı pedleri, ayrıca ayarlanabilir kayışları ve ayarlanabilir odak lensleri bulunur.

Unotec VR-KUTUSU 3.5 inçten inçe kadar cep telefonlarına uyum sağlarlar, ayrıca telefonunuzun kamerasını kullanmak için kayar bir panele sahiptir. Yaklaşık 14,75 Euro değerindedirler.

Bu VR gözlükleri 15 avrodan daha ucuza mal oluyor. Bu gözlükler 3,5 inçten itibaren cep telefonlarına uyum sağlar.

L-Link VR gözlükleri

var ucuz VR gözlükleri Akıllı telefonunuzla birlikte koltuğunuzun rahatlığında sizi 360 derecelik derinlikte bir dünyaya taşıyabilecekleri için eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaklar.

L-Link VR 13,75 Euro değerinde ve özellikleri arasında 3,5 ile 5,7 inç arasında değişen ekranı dikkat çekiyor, Full HD çözünürlüğü (1080×1920) ve üzeri, ivmeölçer ve jiroskop hareket sensörleri de bulunuyor.

Cep telefonları için VR gözlükleri.Link VR, tam HD ekrana sahiptir.

3Go VRG2

sanal gerçeklik gözlüğü 3Go VRG2 emrinize bir olasılıklar dünyası sunun. Orada en sevdiğiniz filmlerin keyfini çıkarabilir veya video oyununuzun yarattığı dünyaya dalmış olarak oynayabilirsiniz.

3.5’ten 6 inç’e kadar akıllı telefonlara ayar imkanı sunan sistem, 3 metre mesafede 100 inç ekrana eşdeğer bir görüş sağlıyor, aynı zamanda hafifliği ve yüzünüzün konturuna uymasını sağlayan bir köpüğü var. tam yumuşaklık ve konfor ile.

  VR deneyiminizi yaşayın.Bu gözlüklerle yalnızca akıllı telefonunuzu takmanız ve VR deneyimini yaşamak için lensleri beğeninize göre ayarlamanız yeterli.

Woxter Neo VR1

Bunlarla ucuz VR gözlükleri 3D oyunlarınızın hızını ve etkilerinin titreşimini hissedebileceksiniz: uçmak ve sadece akıllı telefonunuzla kendinizi kaptırmak. Woxter Neo VR1 Jiroskoplu 4 ila 6 inç arasındaki piyasadaki çoğu telefonla uyumludur.

En kaliteli malzemelerden yapılmış hafif bir kasktır: Darbelere ve aşırı sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı bir plastik olan ABS ve ayrıca elastik geri tepmeli yumuşak bir sünger. Ayarlanabilir kafa bandına ve maksimum havalandırmaya sahiptir

Teknik özellikleri arasında, akıllı telefonunuza dokunmanıza gerek kalmadan ses seviyesini artırmak ve azaltmak veya duraklatmak için bir kontrol düğmesi bulunur.

Ayrıca çift görüntülerin görülmesini önlemek için ayarlanabilir odak uzaklığına, SBS stereoskopik görüntüleri görüntülemek için büyütülmüş merceğe sahiptir. Yaklaşık değeri 23 Euro’dur.

Woxter Neo VR1, Woxter’da, cep telefonunuza dokunmak zorunda kalmadan ses seviyesini yükseltmek ve azaltmak ve duraklatmak için bir kontrol düğmesi bulunur.

Lenovo Star Wars VR Gözlükleri

bu gözlük Lenovo Yıldız Savaşları VR gerçek ile dijitali birleştiren bir oyun sistemidir. Bu Jedy yarışmasında artırılmış gerçeklik gözlükleri, bir ışın kılıcı, alanı hesaplamak için bir işaretçi var ve iOS ve Android uygulamasıyla cep telefonunuzdan keyfini çıkarabilirsiniz.

Lenovo Star Wars: Jedi Challenges oyun sistemi Pokémon GO gibi çalışır ve üç tür oyun içerir: ışın kılıcınızla savaş, sanal bir satranç oyunu ve bir savaş strateji oyunu, birlikleri yönettiğiniz ve düşmanlara karşı savaşların yapıldığı savaş modu. karanlık taraf.

Bu, iPhone 7 Plus, iPhone 6, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Edge, Google Pixel XL, Google Pixel, moto Z ile uyumludur.

Şu anki fiyatı 70 ile 110 avro arasında değişiyor.

Lenovo Star Wars: Jedi Challenges, Pokémon GO gibi çalışır.Bu gözlük listedeki en pahalı gözlüktür.

Bu sayede alternatiflerimiz arasındaki tüm alternatiflerimizi sunduk. en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü