Amazon’da satın alabileceğiniz en ucuz bluetooth kulaklıklar

Biraz kablosuz kulaklık Günü müzik ve podcast dinleyerek geçiren bizler için en iyi yol arkadaşı olabilirler. Kabloları unutun ve tam konforun tadını çıkarınonları denediğinizde geri dönemezsiniz.

Bunlar en iyi bluetooth kulaklıklardan bazıları Amazon’dan satın alabileceğiniz. Onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz, hangisi aradığınıza en uygun?

Prtukyt Kablosuz Kulaklık

onları bağlayabilirsiniz cihazlarınızdan herhangi biri teknoloji sayesinde bluetooth 5.0. Dilerseniz kablo ile kullanma imkanınız da olacaktır. ile geliyorlar hafif plastik gövde, rahat kulak yastıkları ve 5 adede kadar farklı kaplama.

Daha fazla bilgi: Prtukyt Kablosuz Kulaklık

SonyWH-CH510

Sony kulaklıklar hafif ve kompakt, rahatsızlık duymadan saatlerce giyebilirsiniz. Onları 3 farklı renkte bulacaksınız. söz vermek 35 saate yakın pil ömrü ve çok fazla beklemeden enerjiyi geri kazanmak için hızlı bir şarj.

Daha fazla bilgi: SonyWH-CH510

JBL Tune500BT

JBL kulaklıklar plastikten yapılmıştır, bu da onları hafif ve rahat. Firma, tüm ürünlerinde olduğu gibi harika ses kalitesi ve size kazandıracak bir pil vadediyor. kesintisiz 16 saate kadar müzik. Müziği değiştirmek veya çağırmak için kullanabileceğiniz bir düğme ile birlikte gelirler. Google Asistan.

Daha fazla bilgi: JBL Tune500BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Audio Technica’dan bize söz veriyorlar etkileyici 70 saatlik özerklik tek bir şarj ile. Ayrıca, onun sayesinde dokunmatik kontroller aramaları ve müziği kolayca yönetebilirsiniz. Onları gerçekten rahat kılan düz katlanır ve hafif bir tasarımla gelirler.

Daha fazla bilgi: Audio-Technica ATH-SR30BT

ŞIK Kasklar

Çok basit, kulaklıkları herhangi bir cihazınıza şu şekilde bağlayın: bluetooth 5.0 ve müziğin keyfini çıkarmaya başlayın. ELEGIANT kasklar aşağıdakilerle birlikte gelir: hafif gövde ve yumuşak kulak yastıkları bu, onları rahatsızlık duymadan istediğiniz kadar giymenize izin verecektir. söz vermek 18 saate kadar özerklik.

Daha fazla bilgi: ŞIK Kasklar

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Amazon’da satın alabileceğiniz en ucuz bluetooth kulaklık girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…