Amazon’da İndirimler: MacBook, Smart TV ve daha fazlası

şüphesiz Amazon dünyanın en ünlü ve en çok kullanılan online alışveriş platformudur.Bu başarı kısmen bazı çok ilginç indirimler ve buna ek olarak, her gün ve her saatte sürekli olarak meydana gelirler. Bunun iyi bir örneği, bugün size göstereceğimiz, tasarruf edebileceğiniz yerlerdir. cihazlar hepimizin ihtiyaç duyduğu ya da ihtiyaç duyduğu.

Size göstereceğimiz ürünlerle, gücünün size cevap vereceğinden emin olarak, çalışabileceğiniz veya kendinizi boş zamanlara adayabileceğiniz harika bir Apple dizüstü bilgisayarı eve götürebileceksiniz, ama aynı zamanda En sevdiğiniz filmleri izlemek için büyük Smart TV’lere sahip olun. Spor yapacaksanız bir aktivite bileziğini veya yeni akıllı TV’nize eşlik eden bir sound bar’ı da kaçırmayacaksınız.

elma macbook havası

Bu Apple dizüstü bilgisayar bize her türlü görev için hizmet edecek ve ayrıca satın alırken iyi paradan tasarruf edeceğiz. sahip olmak çip M1 8 GB RAM ve 256 GB SSD depolama ile birlikte tüm dahili gücünü yönetmek için. özerklik 18 saatgerçekten iyi bir sayı ve ekran 13 inç.

Xiaomi Band 5

Xiaomi aktivite bileziği %32 indirimli, bu da bize büyük miktarda para tasarrufu sağlıyor. bir ekranı var 1.1 inç AMOLED Akıllı telefonumuza ulaşan bildirimlerin yanı sıra bileziğin fiziksel aktivitemiz, uykumuz, stresimiz veya nabzımız hakkında bize söylediği her şeyi görebildiğimiz. Suya ve toza dayanıklı olması onu havuza sorunsuz götürebileceğimiz anlamına gelir. özerkliği yaklaşık olarak yer almaktadır 20 günlük kullanım.

LG OLED48CX6LB

bir televizyonun önündeyiz 48 inç OLED ekran bir çok kalite ve en son teknoloji ile. Üçüncü nesil Alpha 9 akıllı işlemciye, Derin Öğrenme desteğine sahibiz. HDR Dolby Vision ve Dolby Atmos’a ek olarak. İşletim sistemi, Yapay Zeka ile webOS’tur (UL Cybersecurity tarafından onaylanmıştır): LG ThinQ AI, Alexa ve Google Asistan.

Philips Ambilight 43PUS8505/12

Bir önceki model yine de size çok pahalı geldiyse, her zaman indirimimizin olduğu bu Philips Smart TV’yi tercih edebilirsiniz. Bu bir Akıllı TV 43 inç çözünürlük ile 4K ve Dolby Vision, Dolby Atmos, ses kontrolü, uyumluluğa ek olarak renkleri ve HDR10 + geliştirmek için P5 Picture Engine sistemleri Alexa ve Google Asistan gücü ile Down Firing hoparlör sistemi ve 20W.

Sony HT-X8500

Bu 2.1 ses çubuğu Sony’den normal fiyatından %29 indirimli. Vertical Surround Engine ile Dolby Atmos, DTS: X gibi sistemleri içerir, entegre subwoofer, Bluetooth ve 4K HDR ses için HDCP 2.3. Ses, derin bas ve gerçekten iyi ses kalitesi ile bir 7.1.2 surround sistemmiş gibi simüle edilir. Sinema, müzik, haber veya oyun gibi çeşitli modları vardır.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Amazon’da İndirimler: MacBook, Smart TV ve daha fazlası ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…