Amazon’da inanılmaz fırsatlar! dizüstü bilgisayar, Akıllı TV ve daha fazlası

Amazon Fırsatları

Amazon bize iyi bir sayı sunmaya devam ediyor Teklifler ve indirimler, sevdiğimiz bir şey, çünkü bu şekilde size en çok beğendiklerimizi sunabiliriz. Bugün diğer şeylerin yanı sıra eski saatinizi değiştirebilir, muhteşem bir ses çubuğu satın alabilir veya yeni bir dizüstü bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Hepsi oldukça önemli indirimler içeren tekliflerdir, bu nedenle, satın almak istediğinizde artık mevcut olmaması için fırsattan yararlanmalısınız.

Huawei İzle GT 2 Pro

Bu ekranlı bir akıllı saat 1.39 inç AMOLED bu da şimdi %30 oranında azaltıldı. Saat yüzü aşınmaya dayanıklı safirden yapılmıştır ve hafif ve sağlam bir tasarım sunmak için titanyum bir çerçeveye sahiptir. Fiziksel eforumuzu, nabzımızı, uykumuzu, kan oksijenimizi ölçebilir ve 100 eğitim modu17 profesyonel mod ve 85 özel mod dahil.

Keskin HT-SBW800

Büyük ölçüde şu anda Amazon’da sahip olduğu %39’luk büyük indirim sayesinde, bu ses çubuğunun evimizde sağladığı iyi sesin keyfini çıkarabileceğiz.

aracılığıyla bağlanan ayrı bir subwoofer’a sahip bir 5.1 ses sistemidir. Bluetooth. Sesi destekler Çevreleyen 3D, Dolby Atmos, THD, Digital Plus ve Digital. bir 570W toplam güç iki HDMI ARC/CEC konektörü, bir USB, bir optik, bir koaksiyel ve bir 3,5 mm yardımcı giriş ile.

LG 49NANO80

Normalde sahip olduğu fiyattan %27 tasarruf edeceğimiz LG Smart TV. Paneli, 4K çözünürlüğe sahip 49 inç NanoCell’dir. Dört çekirdekli işlemciye sahip, HDR 10 Pro ve HLG uyumlu, Derin Öğrenme ve Yerel Karartma teknolojisine sahip. Ek olarak, ses Ultra Surround tipidir ve işletim sistemi, yapay zeka ve Alexa ve Google Asistan ile uyumlu webOS’tur.

Microsoft Surface Go 2

Dizüstü bilgisayar ve tablet, yani 2’si 1 arada ile karşı karşıyayız. 10,5 inç İşlemcinin komut verdiği Full HD çözünürlük (1.920 x 1.080 piksel) Intel Pentium Altın 4425Y 8 GB RAM ve 128 GB SSD’ye kadar çıkan dahili belleği ile birlikte. Bu dizüstü bilgisayarın işletim sistemi Windows 10 Ana Sayfası. Normal fiyatından %20 daha az ödeyerek eve götürebiliriz.

AOC U3277FWQ

bu monitör 32 inç ve 4K çözünürlük (3840 x 2160 piksel) ile 60Hz güncelleme hızı ve 4ms Tepki süresi şu anda Amazon’da 100 Euro’ya düşürüldü, bu yüzden bu mükemmel bir fırsat. Bir VGA bağlantı noktası, bir DVI, bir HDMI ve bir DisplayPort 1.2’ye sahiptir. Ayrıca, kulaklık çıkışlı 2 adet 3W hoparlör içerir.

Philips T5505BK/00

Bu tür bir cihaza ihtiyacınız varsa, %40 indirimle bu kulaklıklar mükemmel bir satın alma seçeneği haline geliyor. bu gürültü azaltma işlevi aktif hibrit azaltır, ses deneyimini çok daha iyi hale getirir. adında bir modu var dışarının farkındalığı Tamamen izole olmamanız için dışarıdan gelen önemli sesleri tanımlamanıza olanak tanır. Eller serbest olarak kullanabilmemiz için iki mikrofonu var. süresi vardır 20 saat oynatma, 5 saatlik kulaklığın kendisi ve geri kalanı, içerdiği şarj kutusu sayesinde. Tüm bunlara her kulağa daha iyi uyması için 3 adet değiştirilebilir silikon ped ekliyoruz.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Amazon’da inanılmaz fırsatlar sonrası! dizüstü bilgisayar, Smart TV ve daha fazlası ADSLZone’da ilk kez ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…