Amazon, yeni Roborock S7’yi indirimli aldı: sonik ovma özellikli akıllı robot, her zamankinden daha yakın

şüphesiz haklısın roborock Yeni akıllı elektrikli süpürgenin yaklaşımıyla, cihazın tam analizinde zaten fark ettiğimiz bir şey ve bu yeni Roborock S7’nin yapmaya cesaret ettiği şey de bu. Odak ve temizliğe önem vermek Akıllı eve uygulanan teknolojilerin genişlemesi ve bağlantılı şeylerde bir patlama senaryosunda.

Buradaki fikir, Roborock’un muhtemelen zaten sahip olduğu piyasadaki en iyi LiDAR navigasyonurobot süpürgelerinizi kurmak, kontrol etmek ve bakımını yapmak için en kapsamlı uygulama ve platformun yanı sıra, bu yüzden mükemmel bir anlam ifade etti. operasyonun temeli ve geleceğin teknolojileri, şimdi yeni bir temizlik seviyesi almaya hazırdıBu, Roborock S7’nin sadece nemli bir paspas sürüklemek yerine zemini ovalamasına ve iyice temizlemesine olanak tanır.

Sonik ovma teknolojisine sahip ilk akıllı elektrikli süpürge olan yeni Roborock S7.

Kulağa ilginç geliyor, değil mi? Pekala, evlerinizde günlük olarak bir Roborock S7 kullanma deneyimi çok daha fazla olacak ve karşı karşıyayız. Sonunda günlük temizliği unutmanızı sağlayacak bir cihazminimum müdahale ve tüm yüzeylerde dikkat çekici sonuçlardan daha fazlası ile halıları veya tekstil kilimleri ıslatmayacak şekilde akıllıca ayırt edilebilen.

Her durumda, en iyi kısım şimdi geliyor çünkü Roborock S7 geleceğin temizlik robotu olsa dasizin durumunuzda zaten mevcut ve İspanya’da satın alınabilirçok uygun bir önerilen fiyatla 549 € bu da rekabete ilişkin olanakları göz önüne alındığında onu liderliğe yerleştiriyor.

Ayrıca, ilk adımlarında bir perakendeci kadar önemli amazon ispanyaShenzhen üreticisi bize Roborock S7’ye erişim izni vermek istiyor. bugün başlayan bir tanıtım teklifi10 Nisan, sabah saat 08:00’de ve bu, sulu bir meyve almanızı sağlar:

Daha fazla bilgi: Roborock S7, sunum ve ilk izlenimler: En iyi temizlik robotu nasıl temizlik yapar?

Bu yeni Roborock S7 ve bizim kararımız: “Ona sahip olmak isteyeceksiniz!”

Buraya geldiğinizde bilmek isteyeceğinizden eminim. neden bir Roborock S7 satın almaya değerve gerçek şu ki, bunu çok fazla düşünmeye gerek yok çünkü test ettik ve doğrulayabiliriz. bu robot elektrikli süpürge hayatınızı iyileştirecek işe başladığın ilk andan itibaren.

Açıkçası, herhangi bir robot elektrikli süpürge evinizi temizleyebilir ve sizi işten kurtarabilir, ancak referans olmak isteyen yeni bir Roborock S7ve bu, sektördeki en iyi temizlik için yenilikçi bir çıtayı yükseltiyor. Paspası dakikada 3.000 defaya kadar temizleyen sonik ovma teknolojisi kuru noktaları bile temizler.

Artık sadece yüzeyi süpürerek ve nemli bir paspası zeminde sürükleyerek evimizde gezinmekle ilgili değil, bu sefer zemin tipini otomatik olarak algılayarak derinlemesine temizlemeye çalışırSonik paspası 5 milimetreye kadar kaldırma imkanı ile kilim veya halıları ıslatmayın ve maksimum güçte vakumlayın.

Belki de bir temizlik robotu ile karşılaştığımızda en önemli şeyin tam olarak iyi temizlemek olduğunu unutmuştuk ve bu, Roborock’un kusursuz teknolojik tabanını korurken bize hatırlattığı bir şey.

Robot Kaya S7

Özellikler ve teknik sayfa
Boyutlar 353 x 350 x 96,5 (mm)
Ağırlık 4,7 (kg)
Toz haznesi kapasitesi 470(ml)
Su deposu kapasitesi 300 (ml)
emiş gücü Hiper Kuvvet 2.500 (Pa)
gürültü seviyesi ~60dB
pil 5.200 mAh (180 dakikalık özerklik, yaklaşık 300 m2 yüzey)
bağlantı Wifi
Şarj yuvası Roborock Kendiliğinden Boşaltan Üslerle Otomatik Yaklaşma ve Yükleme Uyumluluğu
Navigasyon Sensient sensörlerle akıllı hareket (lazer, mesafe, çarpışma ve seviye) Ultrasonik halı algılama Otomatik oda tanıma Yapılandırılabilir yörünge algoritmaları
Uygulama ve bağlı özellikler iOS ve Android ile uyumlu Evin odalara göre haritalanması (çok seviyeli ve 4 farklı haritaya kadar) Vakumlama ve paspaslama için programlama çizelgeleri Bölgelere göre temizleme sırasının özelleştirilmesi Su miktarının bölgelere göre düzenlenmesi Temizlenemeyen bölgelerin özelleştirilmesi Uzaktan kumanda ve kullanım istatistikleri
Diğerleri Akıllı navigasyon PreciSense LiDAR Fırçalar ve tekerlekler Scratchsafe Halılara ve 2 santimetreye kadar pürüzlere tırmanma yeteneği Dakikada 3.000’e kadar titreşime sahip ultrasonik paspas modülü ve kendi kendine yükselen paspas Yeni geliştirilmiş yüzer fırça, kılsız ve dolaşmayı önleyen tasarımlı E11 yıkanabilir hava filtresi Çocuklar ve evcil hayvanlar için blok

o yalan söylemez veri Sayfası tam bir Roborock S7’nin sonuna kadar ve bu kaliteli ve dayanıklı malzemelerle minimalist ve işlevsel bir tasarımın parçasıçok yüksek performanslı teknolojiler sunmak için, bazıları önceki Roborock nesillerinden zaten biliniyor ve diğerleri onun kadar yeni. yeni dolaşmayan fırçalar silgi çizilmez, fırçalama modülü VibraRise veya uyumluluk yeni kendi kendine boşalan üsler bu yaz gelecek ve bu robotun özerkliğini daha da artıracak.

Her şey yeni değil ve sürdürdüğümüz şey Roborock ailesi hakkında zaten bildiğimiz tüm güzel şeylerneredeyse büyülü navigasyonu dahil PreciSense LiDAR şimdi sensörlerle geliştirilmiş hassas -lazer, mesafe, çarpışma, seviye ve yüzey- robotun tüm evimizi azami özenle, hiçbir şeye takılmadan ve tekstil yüzeylerini kuru tutmadan temizlemesini sağlar.

Ek olarak, akıllı 2D haritalama ve yazılım platformu da korunur ve bu da bize şunları sunar: günlük temizliği tamamen özelleştirin ve hatta robotu ve bakımını kontrol edin oldukça şaşırtıcı bir uzaysal zeka ile akıllı telefonun kendisinden 4 özel haritaya kadar kaydetmeyi mümkün kılar planlarımıza göre temizlemek için farklı bitkileri veya evleri algılayarak robotun kendini otomatik olarak konumlandırmasına izin vermek.

Roborock S7, analizi ve özellikleri

Muhtemelen temizlik robotunuzu kontrol etmek için en eksiksiz uygulama Roborock’tur.

,

Hepsinden iyisi bu sonik ovma teknolojisi zaten başarılı bir kadroya katılıyorşimdi zemini dakikada 3.000’e kadar titreşimle ovuyormuş gibi temizleyebilmek, kuru lekelerin ve gömülü kirlerin çıkarılması paspas istemediğimiz yerleri ıslanmamak için yükselirken.

Her durumda, kesinlikle bilmek istediğiniz şey şudur: tamamen otonom bir robotturgüvenilir ve neredeyse müdahale gerektirmeden temizler, bu nedenle Sadece su tankını doldurup pislik tankını boşaltarak size zaman kazandıracaktır.geri kalan zamanı temizlemeyi unutarak haftada birkaç kez yapabileceğiniz bir şey.

Kendi kendini boşaltan üsler, bu özerklikte biraz daha ilerlemek için yakında gelecek ve neredeyse sonsuza kadar günlük temizlik konusunda endişelenmeyi bırakabileceğinizi bir robotun ellerine bırakarak, buna ek olarak, sesinizle de kontrol edebilirsiniz Alexa, Google Asistan veya Siri sayesinde.

Roborock S7’nizi zaten istemeniz kulağa çok hoş geliyor mu? Pekala, tam burada size Roborock sayfasının ve Amazon İspanya teklifinin linklerini bırakıyoruz… Fazla düşünme, çünkü uçacaklar!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Amazon, Yeni Roborock S7’yi Büyük Bir İndirimle Aldı: Sonic Scrubbing özellikli Akıllı Robot, Her zamankinden Daha Yakın ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…