Star Wars Jedi: Fallen Order

Amazon sayesinde ücretsiz Star Wars Jedi: Fallen Order’ı bu şekilde alabilirsiniz

Birçoğumuz video oyunlarını severiz ve bunları bedavaya alabilirsek çok daha iyi. Ve eğer özgür olmalarına ek olarak, mükemmel kalitedelerse, o zaman mesele artık onun iyi olması değil, olağanüstü olmasıdır.

Ve eğer ek olarak sözünü ettiğimiz oyun Star Wars Jedi: Fallen Order’dan ne fazla ne de eksik Pekala, söyleyebileceğimiz daha az şey var. Evet, evet, bu inanılmaz oyunu ücretsiz ve sonsuza kadar ele geçirebiliriz. Hepsi Amazon’a teşekkürler. Nasıl alınır? Peki gerçekten basit.

Böylece Star Wars Jedi: Fallen Order alabiliriz

Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen

Star Wars Jedi Fallen Order, son yılların en komik oyunlarından biri.

Star Wars Jedi: Fallen Order sadece destanın tüm aşıklarını sevindiren bir oyun değil ama aynı zamanda zorlu bir macera oyunu arayanlar için. Prince of Persia ve Uncharted ile Dark Souls karışımı, mükemmel olmadan oynamayı bırakamayacağınız bir oyunla sonuçlanan bir tür karışımı.

Hikaye aynı zamanda kanondur.. Biz Cal Kestis, Order 66’da hayatta kalmayı başaran ve belirli kader olayları nedeniyle, İmparatorluk ve güçlü Engizisyoncularla yüzleşirken, artık soyu tükenmiş Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme macerasına katılacak olan bir Padawan’ız.

Pekala, bu oyunu tamamen ücretsiz ve sonsuza kadar almak için Amazon Prime üyesi olmamız yeterli. Yılda sadece 36 Euro’ya Sadece ücretsiz ve anında gönderim değil, aynı zamanda Amazon Müzik, ücretsiz elektronik kitaplar ve fotoğraflar için bulut hizmeti gibi birçok avantajımız olacak. Ayrıca kontrol edebileceğiniz gibi, Amazon bize her ay bu Star Wars gibi ücretsiz oyunlar sunacak.

Bunu talep etmek için yalnızca Amazon Gaming web sitesine erişmemiz ve “Şimdi talep et” seçeneğine tıklayın. Bu bize Electronic Arts’a ait Origin bilgisayar istemcisine girmemiz gereken bir kod sunacaktır.

Ve bu kolay. Star Wars Jedi: Fallen Order, Amazon Prime üyesi olduğunuz ve bir bilgisayarınız olduğu sürece ücretsizdir. Oyun 2 Şubat’a kadar ücretsiz olacak ve kod 7 Şubat’a kadar Origin’de kullanılabilir.. Bu yüzden zaman kaybetmeyin, gücü hissedin ve her zaman olmak istediğiniz Jedi olun.

Oyunlar

Ücretsiz Android Oyunlarıİnternet Olmadan Android OyunlarıEn Yeni OyunlarSudoku OyunlarıÜcretli Android OyunlarıStrateji Android Oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık

Amazon sayesinde ücretsiz Star Wars Jedi: Fallen Order’ı bu şekilde alabilirsiniz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply