Amazon sanal para birimi mevcut değil

Bitcoin gibi sanal para birimleri son yıllarda herkesin dilinde. Kripto para birimleri olarak da bilinen ve fiziksel paralara dönüştüremediğimiz tamamen dijital para birimleri, ancak bunları bir ödeme yöntemi olarak kullanmamıza izin veriyorlar. Bitcoin’e ek olarak Etherum veya Chailink gibi başkaları da var ama Amazon’un sanal para biriminin olmadığını zaten size söylemiştik.

Yılda 365 gün, günün 24 saati, her an ve her zaman değeri değiştiğinden, toplam değerini belirlemek çok zor olan yüzlerce sanal para birimi veya kripto para birimi vardır. Kripto para birimlerinin fiyatını bilmek için güvenilir web siteleri var, ancak İnternet yayılmanın çok kolay bir yolu yalan haber Kripto para birimlerinin değeri ve varlığı hakkında.

Amazon sanal para birimi bir aldatmacadır

Son zamanlarda Amazon’un sanal para birimiyle ilgili gerçek aldatmacalar ve yanlış haberler bulabiliriz. Bazı web siteleri, Amazon’un sanal para biriminin diğer tüm kripto para birimlerini geride bırakarak en güçlüsü olduğunu iddia ediyor. Facebook gibi sosyal ağlarda yayılan ve Amazon’un var olmayan sanal para birimiyle ilgili reklamlara izin veren bir aldatmaca olduğu için hiçbir şey gerçeklerden daha uzak değildir.

Hatta bazıları, Amazon CEO’su Jeff Bezos’un ağzına, yeni madeni parasının piyasa fiyatının 0.12 sent olduğunu söyledi. Ama tabii, Facebook tekrar sahne olur asılsız reklamlar ve elde ettikleri tek şey insanların dolandırıldığıdır. Dolandırıcı reklamlar sosyal ağda sürekli olarak var olduğundan Facebook bunlara bir son vermiyor. Amazon sanal para birimi gibi dolandırıcılıkların yayılmasına izin vermenin yanı sıra, bu yanlış reklam trendini durduramayacak gibi görünüyor.

Facebook'ta yanlış reklam

Amazon Paraları nedir?

Açıkçası, Amazon’un yeni elektronik para biriminin diğer tüm barbarlıklardan 15 kat daha güçlü olduğu gerçeğiyle ilgili sosyal ağlarda ve İnternet sitelerinde bulduğumuz tüm reklamlar tamamen yanlıştır. bu Amazon’un tek sanal para birimi var olan Amazon Coins’dir ve kripto para madenciliğinden tamamen farklı başka işlevlere sahiptir.

Amazon Sanal Para Birimi

Amazon Paraları, Amazon Appstore üzerinden satın alabileceğiniz sanal bir para birimidir. uygulamalar, oyunlar ve öğeler satın alın uygulama içi. Her Coin 0,01 Euro’ya eşdeğerdir ve uygulamada indirim paketleri ile satın alınabilir. amazon-appstore Android cihazlar için, Fire tabletlerde (birinci nesil Kind Fire hariç) ve Amazon web sitesi aracılığıyla. Amazon bizi aşağıdakiler konusunda uyarır şartlar Amazon Coins satın alırken:

  • Conis iade edilmez
  • Diğer ödeme yöntemlerinde bulunan aynı ebeveyn denetimlerini uygularlar
  • Satın alınan paraların süresi dolmaz
  • Ancak, ücretsiz Jetonların süresi bir yıl sonra sona erer.
  • Satın alınan Amazon Paraları anında hesabınıza eklenir.

Amazon sonrası sanal para birimi mevcut değil, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…