mejores peliculas baloncesto amazon prime vide

Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en iyi 6 basketbol filmi

Futboldan sonra basketbol dünyada en çok takipçisi olan spor olabilir. Bu nedenle, bugün ne olduklarını söyleyeceğiz Amazon Prime Video’da izlenecek en iyi 6 basketbol filmi. Bu sporun gerçek bir aşığı mısınız? O halde sizler için hazırladığımız derleme ile çok iyi vakit geçireceksiniz.

Basit bir sporun ötesinde, basketbol birçokları için bir yaşam tarzını temsil ediyor. Ayrıca bu evrenle ilgili filmler, değerlerle, güzel hikayelerle, heyecan verici anlarla ve saha içinde veya dışında meydana gelen olumsuzlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulan karakterlerle dolu.

en iyi filmler basketbol amazon prime vide

Amazon Prime Video’daki En İyi Basketbol Filmleri

Amazon Prime Video’da keyifle izleyeceğiniz 6 basketbol filmi

Size bir liste getiriyoruz Amazon Prime Video’da keyfini çıkarabileceğiniz en iyi 7 basketbol filmi. Ve bu akış platformuna abone değilseniz, en iyi Netflix basketbol filmleriyle bu diğer derlemeye bir göz atın. En çok beğendiğinizi seçin ve hepsi bu!

Prime Video’ya Hoş Geldiniz

Space Jam: yüzyılın oyunu

Space Jam’den bahsetmeden basketbol filmlerinden bahsetmek mümkün değil.: Yüzyılın oyunu. Bugs Bunny ve çılgın basketbol takımı, Looney Tunes’un Dünya’da mı kalacağını yoksa bir eğlence parkında kölelik yapmak için uzak bir galaksiye mi gideceğini belirlemek için Nerdlucks’a (bir grup küçük uzaylı) meydan okur.

Nerdlucks, Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının en iyi niteliklerini devraldı. Ancak, Looney Tunes Michael Jordan’ın yardımına sahip olacaklar. Sizce kazanan kim olacak?

 • Yıl: 1996
 • Yaklaşık süre: 97 dakika

Space Jam: The Game of the Century’i Amazon Prime Video’da izleyin

onur oyunu

Amazon Prime Video’daki bu basketbol filmi gerçek bir hikayeye dayanıyor. 1999’da takımının oynaması gereken sonraki maçları askıya aldığı için övgü ve sert eleştiriler alan tartışmalı bir koç olan Ken Carter’ın hikayesini öğrenin. Carter soyunma odasına gittiğinde sıkı bir rejim uyguladı. gençlerin eğitimini ve davranışlarını sağlayan maddeler içeren bir sözleşme. Eğer uymazlarsa, oyuncular kendi takımlarında oynayamazdı.

 • Yıl 2005
 • Yaklaşık süre: 135 dakika

Amazon Prime Video’da Honor Game’i izleyin

Beyaz adamlar nasıl zıplayacağını bilmiyor

Billy Hoyle ve Sidney Deane, sokaklarda yaşayan siyah beyaz bir basketbol oyuncusudur. komik bir çift dolandırıcı oluştururlar. Milyoner olmak için, basketbol dünyasında usta bir hamle yapmak ve yozlaşmış hayattan emekli olmak için tüm niteliklerini toplarlar. Her şeyin kontrol altında olduğunu düşünmelerine rağmen, kendilerini birçok komik talihsiz olayın içinde bulacaklar.

 • Yıl 2005
 • Yaklaşık süre: 135 dakika

Beyaz Adamların Amazon Prime Videosunda Zıplayamadığını İzleyin

Mike gibi

Calvin Cambridge yetimhanede yaşayan bir çocuktur. çoğu zaman basketbol oynayarak geçirir ve hayatını perişan eden zorbalardan kaçmak. Bir gün bir bağış kutusunu karıştıran Calvin, üzerinde MJ’in baş harfleri olan ve görünüşe göre Michael Jordan tarafından imzalanmış eski, yıpranmış bir spor ayakkabı bulur.

Birkaç zorba onları ondan alıp bir elektrik direğine astıktan sonra, Calvin onları geri alır, ancak spor ayakkabılarına yıldırım çarpar. Oradan ve sanki sihirle, genç adam gizemli bir şekilde efsanevi Michael Jordan’ın basketbol becerilerini benimseyin. Tüm aile için eğlenceli bir film!

 • Yıl 2002
 • Yaklaşık süre: 100 dakika

Amazon Prime Video’da Like Mike’ı izleyin

yıldırım çarpması

Büyülü ve beklenmedik bir dönüşten sonra, yetenekli oyuncu Kevin Durant, tüm becerilerini genç bir hayranla paylaşıyor lise takımının yıldızı olacak. Bu, Thunders’ı yaklaşan playofflarla çaresiz bırakıyor, bu yüzden sezon bitmeden niteliklerini neyin değiştirdiğini bulmaları gerekiyor.

 • Yıl2012
 • Yaklaşık süre: 93 dakika

Amazon Prime Video’da Thunderstruck’u izleyin

Yarı profesyonel

Baştan sona seveceğiniz, kahkahalarla dolu bir basketbol filmi. Jackie Moon, aynı zamanda takım için koçluk yapan ve oynayan bir Amerikan Basketbol Birliği basketbol takımının sahibidir. Ancak hayranlar çok az ve sonuçlar durumu iyileştirmeye yardımcı olmuyor. Ama yine de, Jackie’nin NBA’de oynama hayali var.

jackie Celtics ile şampiyon olan eski bir profesyonel basketbolcuyu ikna eder NBA’e girmek için ve başka bir iyi oyuncunun yardımına da sahip olacak. Sizce alabilirler mi?

 • Yıl2012
 • Yaklaşık süre: 93 dakika

Amazon Prime Video’da Yarı Profesyonel’i izleyin

Spor aşığı? Ardından, en iyi Amazon Prime Video spor dizileri ve belgeselleri ile bu listeye de göz atın. Aşağıdaki butondan platforma abone olun!

Amazon Prime Video’ya abone olun

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
 • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
 • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
 • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
 • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
 • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
 • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
 • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en iyi 6 basketbol filmi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply