Amazon Prime Video Kanalları: Nedir ve neden denemelisiniz...

Amazon Prime Video Kanalları: Nedir ve neden denemelisiniz…

Ötesinde Amazon Prime Video Kataloğu Çok ilginç içerikler var. Amazon pratikte her şeyin efendisi ve efendisi oluyor. Şaka değil. Netflix ve diğer akışlı içerik servisleriyle rekabet etme arayışında olan e-ticaret devi, Amazon Prime platformunda tüm kanallara sahip olmanızı sağlayacak bir özelliğe sahip. En iyi kısım? Cesaretin varsa ücretsiz deneyebilirsin Prime Video Kanalları.

Okuduğunuz gibi: Kablolara ihtiyaç duymadan ve tek bir yerde kanallar eklemek, bu Amazon Prime avantajının size sunduğu şeydir, Prime Video Kanalları. Bu şekilde bir uygulamadan diğerine atlamanız gerekmeyecek.

Prime Video Kanalları Ücretini ödeyeceğiniz ancak yedi gün boyunca ücretsiz deneme yaparak bu hizmeti almaya değip değmeyeceğine karar verebileceğiniz bir hizmet: Sadece izlemek ve iptal etmek istediğiniz kanallar için ücret ödüyorsunuz. ne zaman istersen onları

Abonelik sağlayıcıları hizmetlerine dahil olan içeriklerin kullanılabilirliğini yönettiğinden ve Amazon Prime bunları platformunda bulundurmanıza izin verdiğinden, bunların Amazon Prime’da birlikte olan, ancak karıştırılmamış hizmetler olduğunu açıklığa kavuşturmak önemlidir. oradan hareket etmeye gerek yok.

Gerçek şu ki, bu kanallar için az ya da çok ödeme yapmayacağınızı da bilmelisiniz: Bu, ayrı ayrı eğlenmek istiyorsanız yapacağınız ödemenin aynısıdır.

Amazon Prime Kanallarındaki kanallar ve oranlar

Hizmet Prime Video Kanalları Yakın zamanda İspanya’ya geldi ve bunlar, bu hizmetten yararlanabileceğiniz kanallar:

Prime Video Kanallarına sahip olmanın faydaları

Bu akışlı televizyon kanallarının tek bir yerde bulunmasına ek olarak, daha fazla keyif almanızı sağlayacak bir dizi avantaj vardır. Prime Video Kanalları:

Özel bir program oluşturun

Prime Video Kanalları, istediğiniz içeriği izlemenize izin veren eklenti abonelikleri olduğundan, birinci sınıf üçüncü taraf ağlardan ve diğer akışlı eğlence kanallarından istediğiniz içeriği ekleme avantajına sahip olursunuz.

Kanalları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyin

Tek ihtiyacınız olan Smart TV’ler, Android ve iOS telefonlar ve tabletler, Fire TV bilgisayarları ve cihazları ve Amazon Fire tabletleri gibi Prime Video’yu destekleyen cihazınızdır.

İndirme veya uygulama yok

Amazon Prime kanallarının içeriğini izleyebilmek için hiçbir şey indirmenize gerek yok çünkü her şey tek bir yerde.

Çeşitli kanallarda yayınları ve canlı şovları izleyin

Bazı kanal aboneliklerinde ayrıca canlı izle. Bu işlevsellik size, canlı yayın programlarını uyumlu cihazlarda aynı anda televizyonda yayınlanırken oynatma seçeneği sunar.

Ücretsiz deneme süreleri ve özel tekliflerle yeni kanalları keşfedin

Size sunduklarını görme avantajından yararlanın Prime Video Kanalları (Amazon Prime’a abone olmanız gerekir) denemek ve bu avantajdan yararlanmaya değip değmediğini görmek için ücretsiz.

Amazon Prime Channel’daki aboneliği iptal edin

Bu yeni Amazon Prime seçeneğini denediyseniz ve beğenmediyseniz, aboneliği iptal etmek için adım adım şu adımları izleyin:

  1. Hesap ve Ayarlar’a gidin ve üst menüden Kanallar’ı seçin.
  2. İptal etmek istediğiniz aboneliği bulun.
  3. Kanalı iptal et’i seçin ve onaylayın.

Abonelik bitiş tarihi, onay ekranında görünür. O tarihe kadar iptali geri alabilirsiniz. Bitiş tarihinden sonra sizden ücret alınmaz veya o kanaldaki içeriğe erişiminiz olmaz. Bir aboneliğin iptali, önceki abonelik ücretlerinin geri ödenmesiyle sonuçlanmaz.

Erişmek için bir Amazon Prime aboneliğine ihtiyacınız var Prime Video Kanalları. Amazon Prime aboneliğinizi iptal ederseniz Prime Video Kanalları abonelikleriniz de iptal edilir. Hiç şüphesiz, favori Akış içeriğinizin keyfini çıkarmak için bir taraftan diğerine olmak istemiyorsanız dikkate almanız gereken bir seçenek.

Leave a Reply