Amazon, özel düğmelere sahip yeni uzaktan kumandasını tanıtırken yeni arayüzü daha fazla Fire TV’ye getiriyor

2020’nin sonunda Amazon’un kendi Fire TV cihazlarının arayüzünü nasıl yenilemeye hazırlandığını öğrendik. yavaş yavaş yenilenen ana ekran daha fazla cihaza geliyor ve şimdi şirket, yeni bir uzaktan kumandanın gelişiyle aynı zamana denk gelen yeni bir destek veriyor.

Yeni arayüz başlangıçta şirket tarafından piyasaya sürülen Fire TV Stick ve Fire TV Stick Lite gibi en yeni cihazlarla sınırlıydı. Şimdi daha fazla şirket cihazına ulaşmaya başlaryeni bir uzaktan kumandanın gelişine hazırlanırken, yenilenmiş bir Alexa Uzaktan Kumanda.

Yenilenmiş bir arayüz

Amazon

Fire TV Stick ve Fire TV Stick Lite kullananların artık keyfini çıkarabilecekleri yeni arayüz, şimdi Fire TV Stick Lite, Fire TV Stick 4K, Fire TV Stick (üçüncü nesil), Fire TV Cube (ilk ve ikinci nesil) ve Fire TV (üçüncü nesil). Ayrıca 2021’in sonlarında Fire TV akıllı TV’lerine ve ikinci nesil Fire TV Stick’e gelecek.

{«videoId»:»x7ztrkq»,»autoplay»:true,»title»:»Amazon Robotics ve robotik deposu»}

Test için, testi bir Fire TV Stick 4K üzerinde çalıştırdım ve şimdilik yeni güncellemeden eser yok.

Ateş

Fire TV’ye girerken erişmemiz gereken profille gerçekleştirilen reprodüksiyonların geçmişine dayanan ve farklı içerikleri gösteren yeni bir tasarım.

Bir Amazon Fire TV Çubuğuna Üçüncü Taraf Android Uygulamaları Nasıl Yüklenir

Ayrıca Amazon, ilk bakışta görünmeyenleri bulmak için arama motorunu geliştirdi ve ayrıca “Canlı” adlı canlı içerik için bir bölümümüz var. Ayrıca, platformda zaten mevcut olan farklı uygulamalara erişmeye devam ediyoruz.

Yenilenmiş uzaktan kumanda

Ateş

Ancak buna ek olarak, şirket yeni bir Alexa Voice Remote da sundu. Fire TV cihazlarınızın kontrol edildiği üçüncü nesil uzaktan kumandadır ve bu sefer Prime Video, Amazon Music, Netflix ve Disney+ için olanlar gibi bir dizi özel düğmenin eklenmesi sayesinde tasarımının nasıl değiştiğini görür.

Fiyatı 39,99 Euro’dur ve şimdi 14 Nisan’dan itibaren satışa çıktığında Amazon’da rezerve edilebilir.

Alexa Voice Remote'lu Fire TV Stick (TV kontrolleri içerir), HD akış cihazı, 2021 modeli

Alexa Voice Remote’lu Fire TV Stick (TV kontrolleri içerir), HD akış cihazı, 2021 modeli

üzerinden | Düz Paneller

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Amazon, özel düğmelere sahip yeni uzaktan kumandasını tanıtırken yeni arayüzü daha fazla Fire TV’ye getiriyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…