Amazon Fire TV Stick Lite’ı şimdi indirimde alın

Bugün evlerimizdeki televizyonların çoğu zaten akıllı olsa da, hala bağlantısız bir televizyona sahip olan veya sahip olduğu işletim sistemi hoşuna gitmeyen insanlar olabilir. Her iki durumda da bağlantı modelimizi donatmamızı sağlayan bir aksesuara veya Android TV gibi en iyi işletim sistemlerinden birine gidebiliriz. Hakkında konuşuruz Amazon Fire TV Çubuğu Litebiz de şimdi satışta bulabiliriz.

Televizyonumuzda Android gibi bir işletim sistemine sahip olmanın bize sunduğu başlıca avantajlar arasında, birçok uygulamayı hızlı ve kolay bir şekilde kurmamıza olanak sağladığı belirtilmelidir. Ayrıca, Amazon cihazlarının büyük çoğunluğu gibi, Alexa etkinböylece asistandan TV’de bir uygulama açmasını ve en sevdiğimiz dizilerin veya başka herhangi bir içeriğin yeni bir bölümünü oynatmasını isteyebiliriz.

Fire TV Stick Lite, adından da anlaşılacağı gibi, bağlantılı bir çubuk biçimine sahip bir cihazdır. HDMI, böylece bu tür bir konektörle herhangi bir televizyona bağlayabiliriz. Bu Lite sürümünün sunduğu görüntü kalitesi, Tam HD (1.080 piksel)yani Netflix, Amazon Prime Video veya HBO gibi en popüler platformların içeriklerini kaliteli bir şekilde izlemeniz yeterli.

Bu Fire TV Stick Lite şunlarla uyumludur: HDR, HDR10+ ve HLG, görüntü açısından da Dolby Atmos desteğine sahip olduğundan hem görsel hem de sesli olarak harika bir deneyim sunuyor. Televizyonumuza bağlanan stick ile aynı zamanda Amazon Music, Spotify gibi ana uygulamalar üzerinden televizyonumuz üzerinden müzik akışı da yapılabilmektedir. Amazon Fire TV Stick Lite, kendi kutusuyla birlikte gelir uzaktan kumandaiçinden içerik arayabileceğimiz veya içeriğin oynatılmasını kontrol edebileceğimiz, mikrofon düğmesine basarak bile Alexa asistanından herhangi bir yardım talep edebiliriz.

Amazon Fire Tv Stick Lite’ta ilginç indirim

Amazon cihazının resmi fiyatı 29,99 Euro, ancak şu anda çevrimiçi alışveriş devi bir %17 indirim Fire TV Stick Lite’ın orijinal fiyatına. Bu, cihazın fiyatında 5 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor, aşağıdaki bağlantıdan son fiyattan satın alınabiliyor. €24.99. Bu Amazon Stick TV Lite’dan en iyi şekilde yararlanmak için bazı aksesuarları satın alma siparişinden yararlanabiliriz.

Biz de Amazon Prime kullanıcısıysak kargo ücretsizdir. Herhangi bir zamanda, teslimat süresi yaklaşık 12 iş günüdür. Bu Amazon Fire Stick TV Lite, yalnızca 86x30x13mmiçinde Dört Çekirdekli işlemciden güç alıyor, Bluetooth 5.0 ve 8 GB dahili depolama kapasitesine sahip.

Amazon Fire TV Stick Lite’ı şimdi satışta edinin girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…