Amazon, Filmin ve Disney+’ın Nisan 2021’deki tüm prömiyerleri: ‘I Care a Lot’, ‘Angel’, ‘Belladonna of Hüzün’ ve daha fazlası

Akış platformlarındaki haberlere yönelik incelememiz (bu ay için) sona eriyor ve gerçek şu ki Disney +, Amazon Prime Video ve Filmin’de bulabileceğiniz çok ve çok çeşitli var: kült animasyondan kara komedilere, klasik dizi vampir ve dedektiflerden geçiyor. Bu, Nisan ayı için yeniliklerinden en iyilerini seçtik.

Amazon Prime Video: yeni filmler, diziler ve belgeseller

‘Çok önemsiyorum’

{«videoId»:»x80b03z»,»autoplay»:true,»title»:»Çok Umursuyorum – Fragman»}

Sinemalarda ve diğer platformlarda vizyona girme ihtimali ile bocaladıktan sonra nihayet Başrollerini Rosamund Pike ve Peter Dinklage’ın paylaştığı bu kara hiciv komedisi yalnızca Amazon’a geliyorKıyamet sonrası ‘Beşinci Dalga’dan sorumlu J Blakeson tarafından yönetildi ve yazıldı. Pike, ailesi olmayan yaşlı insanlara bakmak, onları konutlara göndermek ve varlıklarını korumak için yasal bir mekanizmadan yararlanan profesyonel bir dolandırıcıyı oynuyor. Ancak bu operasyonlardan birinde acımasız suçlularla yolları kesişir.

Diğer Amazon Prime Video sürümleri

Netflix Nisan 2021'de başlıyor: 58 orijinal dizi, film ve belgesel

Disney +: yeni filmler, diziler ve belgeseller

‘Melek’

{«videoId»:»x80b0cu»,»autoplay»:false,»title»:»Angel (dizi) – Fragman»}

Ana dizisinin ihtişamlı anlarına ulaşmasa da, ‘Buffy’nin bu yan ürünü (Disney+’da da mevcut) vampir komedisi, dedektif filmi ve avukat draması arasındaki tonla gerçek bir keyif. Vampir avcısının en iyi anları ile yaratıcılık ve efsanevi anlarla ölçülebilen birkaç merkezi mevsime sahip ve bundan miras aldığı ikincil olanlar onu buffy hayranları için bir zorunluluk haline getiriyor.

Diğer Disney+ sürümleri

HBO İspanya prömiyeri Nisan 2021'de: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller

Filmin: yeni filmler, diziler ve belgeseller

‘Hüzün Belladonna’

{«videoId»:»x80b13y»,»autoplay»:false,»title»:»Hüzünlü Belladonna – Fragman»}

Bir feodal lord, düğün gecesinde genç bir kadını taciz eder ve korkunç bir intikam almak için şeytanla bir anlaşma yapar. A yakın zamanda kurtarılmış ve restore edilmiş, cinsel özgürlüğü savunan kayıp şaheser. Manganın babası Osamu Tezuka tarafından üretilir ve ana öğrencilerinden biri olan Eiichi Yamamoto tarafından yönetilir. Görsel olarak deneysel ve olağanüstü şehvetli olan sonuç, animasyon tarihinin en büyük gizli klasiklerinden biridir.

Diğer Filmin bültenleri

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Amazon, Filmin ve Disney+’ın Nisan 2021’deki tüm prömiyerleri: ‘I Care a Lot’, ‘Angel’, ‘Belladonna of Hüzün’ ve daha fazlası aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…