Amazon Echo ve Fire TV, sınırlı bir süre için fiyatta düşüyor

Amazon, en iyi akıllı ev cihazlarını satın almak için yeni bir fırsat sunuyor teklifte. Bu indirimlerin yıldızı yangın tv cihazlarıakıllı olmayan bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürmek için ve yankı cihazlarıAlexa’nın belirgin varlığı ile hoparlörler ve akıllı ekranlar.

Bu sınıfının en iyisi Amazon ürünleri şu anda orijinal fiyatından çok daha düşük bir fiyata satılıyor. Böylece mağaza, ona yeni bir az parayla eve zeka dokunuşu.

Satışta olan bu Amazon Echo ve Fire TV cihazlarıyla ev için zeka.

Bunlar Amazon’da satılan Fire TV ve Echo cihazları.

  • Fire TV Cube: Bu cihaz, eski bir TV’yi Smart TV’ye dönüştürür. sahip Netflix, Prime Video, YouTube veya HBO gibi uygulamalar Ve hepsinden iyisi, uyumlu 4K çözünürlük, Dolby Vision, HDR ve HDR10+. Alexa sayesinde, mikrofonu kapatmak ve gizliliği korumak için dahil olan bir düğme ile sesle kontrol edilebilir. Fiyatı, 119.99 Euro, 69.99 Euro’ya düşüyor Amazon’daki teklif için.

Daha fazla bilgi: Yangın TV Küpü

  • Fire TV Stick: Bu akışlı medya oynatıcı, akıllı olmayan bir TV’de tüm Netflix, YouTube ve Disney+ içeriği, diğer uygulamalar arasında. ile uyumludur 4K Ultra HD, Dolby Vision, HDR ve HDR10+, Alexa’nın her zaman değerli varlığına sahip olmanın yanı sıra. Bu kişisel asistanla, TV’ye bağlı ses çubuğu gibi diğer cihazları kontrol edebilirsiniz. Bu Fire TV Stick’in fiyatı şu anda olmasına rağmen 59.99 Euro’dur. Amazon’da 44.99 Euro’ya satışta.

Daha fazla bilgi: Yangın TV Çubuğu

  • Echo Studio: Şu anda en iyi akıllı hoparlörlerden biri, Amazon Echo Studio’dur. Dolby Atmos teknolojisine sahip 5 güçlü hoparlör Mükemmel ses kalitesi sunarlar. Daha ne, alexa mevcuttur haberleri, hava durumunu bildirmek, kullanıcının istediği müziği çalmak ve çok daha fazlasını yapmak için. Mikrofonu kapatmak ve Alexa’nın dinlemesini durdurmak için düğme içerir. Bu harika Echo Studio’nun normal fiyatı, geçici olarak çökmesine rağmen 199,99 Euro’dur. 169,99 Euro’ya kadar.

Daha fazla bilgi: Eko Stüdyo

  • Echo Dot (4. nesil): Daha küçük bir boyut, 4. nesil Echo Dot’a sahiptir, ideal bir tasarıma sahip akıllı bir hoparlör evin herhangi bir köşesine yerleştirmek için. ile müzik de çalabilirsiniz. kaliteli ve etkili, bu hoparlörle diğer bağlı akıllı cihazları kontrol etmenizi sağlayan Alexa sanal asistanına sahip olmanın yanı sıra. 4. nesil Echo Dot’un fiyatı 59,99 Euro’dur. 29.99 Euro’ya düştü teklifte.

Daha fazla bilgi: Echo Dot (4. nesil)

  • Yankı Gösterisi 5: bu 5.5 inçlik akıllı ekran Alexa ile geliyor kullanıcıya yardım etmeye istekli, tüm sorularını yanıtlayan ve kullanıcı tarafından talep edilen eylemleri gerçekleştiren. Echo Show 5 ile arama ve görüntülü arama yapabilir, takvimi yönetebilir, film ve dizi izleyebilir, alarm kurabilir ve diğer akıllı cihazların kullanımını yönetebilirsiniz. Satılık şu anda 49.99 euroorijinal fiyatı olan 89,99 Euro’dan önemli bir düşüş.

Daha fazla bilgi: Yankı Gösterisi 5

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Amazon Echo ve Fire TV’nin sınırlı bir süre için fiyat düşüşü girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…