Amazon Echo Dot indirimde ve 2 ücretsiz Philips ampul!

Bugün evde akıllı bir hoparlöre sahip olmak çok yaygın. Hepsi, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü satın alabilmeniz için çok çeşitli bir teklif sayesinde. Akıllı bir ev yaratmak için ilk adımlarınızı atmak ister misiniz? için bu teklifi kaçırmayın Amazon Echo Dot’u Philips akıllı ampulle birlikte skandal fiyata satın alın.

Evinizi hayal ettiğinizden çok daha ucuza otomatikleştirmeye başlayabilmeniz için bir yükseklik paketinden bahsediyoruz. Her şeyden çok, çünkü artık bu akıllı hoparlörü iki Philips WiFi ampulle birlikte çok ilginç bir indirimle satın alabilirsiniz. Ve bu setin sunduğu olanakları görünce, satın alma işleminiz kesinlikle başarılı olacaktır.

Çok az parayla akıllı bir ev yaratmak için mükemmel

Amazon Yankı Noktası

Amazon Echo Dot’a gelince, işletim sistemi olarak Alexa’ya bahse giren akıllı bir konuşmacı ile karşı karşıya olduğumuzu söylemek gerekirse, Jeff Bezos tarafından kurulan şirketin bir ürününde aksi nasıl olabilirdi. Bunun için bir dizi gizler sesli komutlarınızı yakalamaktan sorumlu olacak mikrofonlar böylece sizin için her türlü görevi yerine getirebilirler.

Belki de eve dönüş yolunda çok fazla trafik olup olmadığını, şehrinizdeki hava durumunu veya sadece sesli asistanın size bekleyen doktor randevunuzu hatırlatıp hatırlatmadığını bilmek istersiniz. Bu modelle bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabileceğinizi bilin. Ve şimdi, Amazon Echo Dot için bu aksesuarlardan herhangi birini eklerseniz, satın alma işleminiz tam bir başarıdır.

Ve buna, iyi bir akustik manzaranın keyfini çıkarmak için fazlasıyla yeterli ses gücü eklemeliyiz. Piyasadaki en güçlü hoparlör değildir ancak odanızda veya mutfakta müzik dinlemenize mükemmel şekilde hizmet edecektir. Ve ile kombinasyon Hediye olarak gelen iki Philips Hue Beyaz ampul mükemmeldir.

Akıllı ampullerden yararlanın

Amazon Yankı Noktası

Dediğimiz gibi, bu iki Philips Hue ampul içeren uzun bir paket. Renk yoğunluğunu ihtiyacınıza göre ve basit bir sesli komutla kontrol edebilmeniz için akıllı bir modelden bahsediyoruz. Bu modelin RGB olmadığı doğrudur, bu nedenle renk sıcaklığını değiştiremezsiniz, bu gadget’ı ihtiyaçlarınıza göre açıp kapatmanıza yardımcı olacaktır. Ve bu dünyadan başlamak için fazlasıyla yeterli olacaktır.

En iyisi mi? Üstelik ücretsiz kargo ücretinden de yararlanabileceksiniz. Tek şart, Amazon Prime’ın bir parçası olmaktır ve müşteri değilseniz, bu bağlantı aracılığıyla tamamen ücretsiz ve kalıcı olmadan denemenin keyfini çıkarabileceğinizi unutmayın, benzersiz bir fırsatınız var.

Amazon Echo Dot azaltılmış giriş ve 2 ücretsiz Philips ampul! ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…