Amazfit Neo neredeyse yarı fiyatına ve diğer akıllı saatler indirimde

Zaman zaman kaçırılmaması gereken daha ucuz akıllı saatler satın almak için bazı tekliflerle karşılaşıyoruz. Ve şimdi alma fırsatınız var Amazfit Neo %48 indirimliüst marka akıllı saatlerdeki diğer indirimlerin yanı sıra eski giyilebilir saatlerinizi yenilemenin tam zamanı.

Daha sonra göreceğiniz gibi, ihtiyaçlarınıza en uygun akıllı saati bulabilmeniz için beş harika teklifle bir seçim yaptık. İster yürüyüş için bir akıllı saat, ister ucuz bir akıllı saat veya spor salonunda antrenman yapmak için bir model arıyorsanız.

Kaçırmamanız gereken akıllı saat teklifleri

Ek olarak, tüm modellerde yükseklik indirimi vardır ve bu sayede iyi paradan tasarruf edebilirsiniz. Elbette, bulabileceğiniz bazı akıllı saatler sınırlı bir süre içindir. O halde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız acele etmelisiniz. Sizin için seçtiğimiz farklı promosyonları görelim.

Amazfit Neo

Amazfit Neo akıllı saati kullanma

Bu teklif derlemesine aşağıdakilerle başlıyoruz: Amazfit Neo. Casio’nun en sembolik saatlerinden birini açıkça anımsatan bir tasarım sunan bir model. Ek olarak, 28 günlük özerkliğe ulaşan pilinden bahsetmeye gerek yok, fiziksel aktivitenizi izlemek için her türlü sensöre sahiptir. Ve şimdi %48 indirimle satışta olduğu için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Bir arkadaşınıza veya sevdiğiniz birine sürpriz yapmak da mükemmel bir sürpriz olabilir. Ve şimdi, farklı bir dokunuş vermek için uyumlu bir kayış eklerseniz, hediye yuvarlaktır.

Lenovo S2

Lenovo S2 Akıllı Saat Ekranı

Çok ucuz bir akıllı saat arıyorsanız Lenovo S2’yi kaçırmayın. Kalp atış hızı sensörü, farklı spor modları ve %31 indirim sayesinde gerçek yıkım fiyatına sahip bir model.

Huawei İzle GT2 Spor

Huawei Watch GT2 akıllı saat tanıtım resmi

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de Huawei Watch GT2 Sport. Asyalı firma, akıllı saat satın alma konusunda en büyük referanslardan biri haline geldi ve bu model bunun mükemmel bir örneği. Bir akıllı saatle karşı karşıyayız 1.39 inç AMOLED ekran, GPS ve 15 spor modu böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ve 110 Euro tasarruf etmenizi sağlayan %46 indirim, onu günün harika fırsatlarından biri haline getiriyor.

Amazfit Stratos 3

Amazfit Stratos 3 suda

Amazfit akıllı saat ailesinin ana gücü şüphesiz bu Stratos 3’tür. Skandal bir tasarıma, her türlü sensöre ve çok ilginç işlevlere sahip bir model. Örneğin, Firstbeat algoritmaları, yaralanma riski olmadan antrenman yapabilmeniz için size tavsiyelerde bulunacaktır.

Buna 19 farklı spor modu eklemeliyiz. 30 Euro’dan fazla indirim Amazfit Stratos 3’ü indirimli fiyattan satın almanız için.

Samsung Galaxy Watch3

Samsung Galaxy Watch3

Bu teklif karışımını, son derece çekici bir tasarıma sahip olan ve markanın ayırt edici özelliklerinden biri olan döner bir tepeye sahip olmasıyla öne çıkan bir akıllı saat olan Samsung Galaxy Watch3 ile kapatıyoruz. Bu özel model, her türlü sporu yaparken en iyi müttefikiniz olmak için en son teknolojiye sahiptir. Ve şimdi bu akıllı saati %29 indirimle alabileceğinize göre, ucuz bir Samsung saat satın almak için en iyi fırsat.

Neredeyse yarı fiyatına Amazfit Neo girişi ve sunulan diğer akıllı saatler, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…