Amazfit Neo için bu kayışlarla endişelenmeden spor yapın

Geleneksel görünüme sahip ancak gelişmiş kullanım seçenekleri sunan bir aksesuara sahip olmayı sevenler için mükemmel bir akıllı saat. Amazfit Neo. Büyük direnç kaybetmeden farklı bir hava kazandıracak yeni bir kayış arıyorsanız, kaçırmamanız gereken satın alma seçeneklerini ve her zaman doğru modeli seçmeniz için önerilerimizi gösteriyoruz.

Estetik olarak bu, Casio’nun geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü modelleri oldukça andıran bir model. 80’ler ve 90’larve söylediklerimize bir örnek, onların bir tek renkli dijital kadran ki bu oldukça tanınabilir. Yanlarında sunduğu seçenekler arasında (fiziksel aktiviteyi izleme veya uyku kalitesini ayarlama gibi) gezinmenizi sağlayan dört düğme ile bu akıllı saatin kullanışlılığı şüphe götürmez. Bu arada, özerkliğinin istisnai olduğuna dikkat edilmelidir, çünkü 28 gün kullanım.

Amazfit Neo için spor kayışlar

Akıllı saatin kendi içinde yer aldığı, oldukça dayanıklı olduğu ve iyi kalitede olmadığı net olarak, fena bir fikir gibi görünmeyebilir. yenisini al zaman zaman orijinalini değiştirmek ve cihaza yeni bir görünüm kazandırmak. Bu aksesuarlarla uyumluluk harika, çünkü prensipte geleneksel bir bağlama içeren ve 22 milimetre olan herhangi biri size sorun çıkarmaz. Ayrıca, değişiklik büyük bir kolaylıkla yapılır.

Amazfit Neo akıllı saati kullanma

Bahsettiğimiz durumda, iyi direnç gösteren bir model almak olacaktır, dikkat etmeniz gereken ilk şeylerden biri, üretim malzemesinin buna uygun olmasıdır. Bu nedenle, örneğin, aşağıdaki özelliklere sahip bir aksesuarın seçilmesi: silikon veya kumaş Kullanıldığında bozulması düşük olduğu için şiddetle tavsiye edilir. Amazfit Neo ile spor yapmak için dışarı çıkanlardansanız (bu giyilebilir cihaz su geçirmez olduğundan bu tamamen mümkündür) herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca bu malzemeler genellikle alerji sorunlarına neden olmaz.

akıllı saat kayışı tokası

Kapatma sisteminin güvenli olup olmadığını kontrol etmek de önemlidir, bu nedenle bu durumda uygun olanın aşağıdakileri sunan ürünleri tercih etmek olduğuna inanıyoruz. geleneksel tokalarGenellikle paslanmayan ve içinde pim bulunan delikler sayesinde tartışmasız bir sertliğe sahip olan . Bu oldukça önemlidir, çünkü Velcro gibi diğer olasılıklar size birden fazla hoş olmayan sürpriz verebilir.

Önerdiğimiz satın alma seçenekleri

Amazfit Neo akıllı saat ile uyumlu, kalitesi ve yüksek direnci nedeniyle bir çok seçenek bırakıyoruz. mükemmel olasılık Güvenilirliği ve direnci düşürmeden varsayılan olarak dahil olan Kayışı değiştirirken.

Okçu Saat Kayışları

Silikon kaplama Bu, mükemmel kalitede kaplamalara ve basit ve oldukça güvenilir bir değiştirme sistemine sahip olduğundan, seçtiklerimiz arasında en yüksek kaliteyi sunan kayışlardan biridir. Çeşitli renklerde mevcuttur, bu aksesuarın satın alınması bir başarıdır.

Okçu Saat Kayışları

Ulkrom Naylon

Bu modelle ilgili öne çıkan şeylerden biri, üretim malzemesinin naylon olmasıdır, ancak bu, herhangi bir türde kullanım söz konusu olduğunda mükemmel güvenilirlik sağlayan karşılık gelen deliklerden ve geleneksel tokalı kapatmadan yoksun olduğu anlamına gelmez. an, koşuya çıkarken bile.

Ulkrom Naylon

fan le silikon kayış

Direnci oldukça iyi olduğu ve Amazfit Neo ile uyumu mükemmel olduğu için bu aksesuarla herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Çok sayıda renk seçeneği ile oldukça dikkat çekici seçeneklerin bulunduğu, mutlaka beğeneceğiniz değişen bir aksesuar içeren iyi bir satın alma seçeneğidir.

Amazfit Neo için FanLe silikon kayış

Vinband Kayışı

Kumaş veya naylon kaplama ile alabileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir, bu nedenle oldukça çarpıcı bir görünüme sahiptir ve herhangi bir kullanıcının bileğine mükemmel uyum sağlar. Güvenli kapanması ve çok sayıda akıllı saat ile uyumlu olması sayesinde paslanmaz çelik tokası size sorun çıkarmaz.

Vinband Kayışı

kw mobil bileklik

Kuşkusuz bu, belirli bir nedenden dolayı iyi bir satın alma seçeneğidir: Çok düşük bir fiyatla Amazfit Neo ile uyumlu iki kayış alabilirsiniz. Bunun renkleri siyah ve laciverttir ve silikon kaplaması her türlü kullanım için mükemmel dayanıklılık sağlar.

kw mobil bileklik

Visky kayışı

Kullandığınız her şeyde öne çıkmayı seviyorsanız, kesinlikle Akıllı Saatinizin Kayışı da bir istisna değildir. Ve bazıları neredeyse elektrikli olan farklı renklerde mevcut olan bu aksesuarla elde edeceğiniz şey tam da bu. İyi direnç ve uyumluluk açısından size herhangi bir sorun çıkarmaz.

Amazfit Neo için Viesky kayış

dalın kayışı

Çok cazip bir fiyat ve kullanımı kolay bir değişim sistemi ile bu ürün, ihtiyacınız olabilecek her şeyi karşıladığı için iyi bir satın alma seçeneğidir, böylece parayı harcadıktan sonra tamamen memnun kalırsınız.

dalın kayışı

Ultrakrom Kayış

Amazfit Neo için bu Kayışı kullanırken herhangi bir rahatsızlık hissetmemeniz için çok esnek ve oldukça yumuşak bir kaplamaya sahip olan bu aksesuarın üretiminde kullanılan malzeme kauçuktur, bu nedenle direnci şüphesizdir. Çeşitli renkleri mevcuttur, alerji problem değildir.

Ultrakrom Kayış

silikon fan

Bu Kayış, dayanıklı, güvenilir ve geniş çapta uyumlu bir aksesuar elde etmek için ihtiyacınız olabilecek her şeyi size sunan temel bir model olarak kabul edilebilir. Silikon kaplama bu üründe öne çıkan özelliklerden biri de paslanmaz çelik tokasının siyah olması ve ona özel bir dokunuş katmasıdır.

Amazfit Neo için Silikon FanLe

Hemoblo Kayışı

Dayanıklı ve farklı bir tasarım sunan birkaç seçenekten en azından görünüşü ile ne alakası var.Bunun nedeni, görünür alanda çok sayıda kafatası veren serigrafi baskıya sahip olmasıdır. onu diğerlerinden tamamen farklı kılan kayış. En cesurlar için bir model.

Hemoblo Kayışı

Amazfit Neo için bu kayışlarla endişe duymadan spor yapın girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…